Sari la conținut

Alexia 0746455491


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Venită din Craiova, acum patru zile era pe acolo, susține că-i bucureșteancă.(A trecut de la Maria la Alexia: "Miniona skinny Noua in orasul tau poze reale 100% Craiova ...

de la www.publi24.ro

acum 4 zile · Descriere Matrimoniale. Buna tuturor ! Ma numesc Maria, 20 de ani, atenta si flexibila")

post-252750-0-77085800-1595206576_thumb.jpg

post-252750-0-48109600-1595206586_thumb.jpg

post-252750-0-32374700-1595206594_thumb.jpg

  • Like 2

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
  • Like 3

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

https://nimfomane.com/forum/topic/161020-a-fost-cineva/

 

Suspect de fara recenzii. Dupa pozele noi de pe Iasi ar putea parea noua in domeniu, dar daca ma uit la fatza de pe topic Constanta, ma linistesc. Dupa mine, ca si la altele e risc de actiune mecanica. Sunt cel putin vreo 6-7 variante mai sigure si, zic eu , mai bune. Pana la proba contrarie.

  • Like 1
Link spre comentariu

A revenit. Vizitat domnisoara, poze reale, slim, ten masliniu, sanii punctul forte, dragutica. Face numai protejat, fara satutari, dar accepta de la tine pe corp, 69 dar eu nu s interesat. zona Palas

 

locatie 9 datorita zonei(cea mai expusa zona din iasi )

igiena 10

op 8

np 8

gfe 8

 

halat 150/300

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Hhhmmm,pe tine te mănâncă rau tare,vad. Acusica apar propretarii de forum și vei fi blestemat,afurisit,scuipat,amenintat,raportat si gratulat cu negative,cerut sa fii banat,înjurat și trimis la prăsit cartofi,ca de ce ti-ai permis tu sa întrebi ceva. Acest forum este doar propretatea unora si pe care doar ei pot scrie ceva,ei deținând adevărul absolut,restul noi ăștia parazitii si asistații social,neavând nici măcar dreptul de a respira. Noi trebuie sa înghițim toate recenziile false facute la schimb pe pasarica ieftina și sa nu zicem nimic. În caz contrar primim negative si cereri de banare, sau în cel mai bun caz,amenințări ca ei nu vor mai posta nimic. Pfffttt. Imi vine sa si plâng pentru pierderea asta. Pe mine,unul,chiar ma distrează,sa vezi ce burta de ras faci cu fetele pe seama ăstora,cum arata,cum se comporta,ce jeg curge de pe ei,cat au alea de spălat în baie dupa ei,dar na,ei dau note si fac recenzii la interes. Asta nu este forum public,este propretatea unui grup mic de frustrati care au dreptul sa cenzureze orice. Circul GLOBUS varianta reeditata cu maimuțe noi la timpuri noi. Sper ca ai înțeles ironia. Sa aveți spor,"colegilor".

  • Like 1
Link spre comentariu

“dan1984, on 28 Jul 2020 - 07:38, said:

garantat 100 la 100 nu e nici tipa din pozele de la constanta”

 

mi-a spus chiar ameliatalpastar20 ca a fost una care i-a furat pozele. erau ambele in iasi, in aceeasi clădire. am fost la hoața de poze. I-am făcut recenzie. era aia cu lingura de lemn, care n-am mai spus, trimitea și sms de amenințare

 

recenzie, prafex, (spoiler alert) pentru curca asta mica cu 10 zece tatuaje, maine

  • Minus 1
Link spre comentariu

..am ajuns sa facem pe detectivii cu fufele astea ; poze false la greu , dar macar unele sunt usor de ghicit dupa anunt .

 

“dan1984, on 28 Jul 2020 - 07:38, said:

garantat 100 la 100 nu e nici tipa din pozele de la constanta”

 

mi-a spus chiar ameliatalpastar20 ca a fost una care i-a furat pozele. erau ambele in iasi, in aceeasi clădire. am fost la hoața de poze. I-am făcut recenzie. era aia cu lingura de lemn, care n-am mai spus, trimitea și sms de amenințare

 

recenzie, prafex, (spoiler alert) pentru curca asta mica cu 10 zece tatuaje, maine

Link spre comentariu

va rog, va implor NU va duceți la tipa asta mica și tatuata. este spre binele tuturor. nu merita sa facă nimeni, dar nimeni pușcărie din cauza ei. când o vedeti pe strada, treceri pe partea cealaltă

 

și acuma cum am promis, recenzie cu note

 

locație: 5

parter la ermil palade, o singura camera cam pentru toate, parchet multicolor, dezordine maxima și mizerie pe aproape.

 

aspect: 7

cum o știe lumea din poze și filmări. sani mari și naturali. ea mica de statura. cel puțin 10 zece tatuaje

 

oral: 10

cu prezervativ l-a luat bine și strâns in gura+am beneficiat de o Bellvedere pe laterala gratie oglinzilor de la dulap

 

normal: 0 zero 😡

ea nu sta, ea nu vine, sa nu ma apropii, sa stau la doi metri, sa nu vin peste ea, sa nu imi miroase transpirația, ca nu așa, sa stea cu cracii larg deschis sa nu ma simtă......

 

atitudine: sub 0 zero

prințesa specială cu nevoi speciale, care e prea buna și prea prețioasa ptr romani care o plătesc in lei

 

paguba: 150 de lei+respectul meu de sine ptr ziua respectiva

 

de ce m-am dus: nu avea recenzii așa de dezastruoase pe nicaieri și a fost singura care a raspuns la ora aia.. și era și in zona pallas

 

sper ca a plecat și nu se mai întoarcea never ever in tara

 

ps1: când intru in bloc, nimeni in jur. când ii dau banii scrie ea ceva scurt pe telefon. când ies din bloc ma aștepta unul grasut, micuț, cu barba. ma îndepărtez. simt cum imi sunt adresate epitete. nu întorc capul.

is eu paranoic sau era iubi?

 

ps2: și ea și ubi is puși pe scandal. imi asum situatia

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...