Sari la conținut

Maria_ana noua in orasul tau 0790094372


Postări Recomandate

Buna , ma numesc Maria și sunt o tânăra bruneta noua in orașul tau și sunt aici pentru tine și cerințele tale . Ofer o experienta unica de rasfat, mangaieri, sarutari, pasiune ,erotism, fantezii și sunt deschisa oricarei provocari . Ma implic in ceea ce fac . Sunt o persoana comunicativa si prietenoasa . Lucrez cu rabdare si calm . Pentru stabilirea unei intalniri pot fi contactata telefonic. Sunt disponibila in locatia mea unde te invit alaturi de mine intr-un cadru intim si discret , fac și deplasări la locația ta , la hotel sau pensiune . Igiena ,bunul simt și profesionalismul ma caracterizează .

 

Îmi rezerv dreptul de a-mi rezerva clienti !

 

Nu raspund la numar privat !

 

Nu primesc persoane in stare de ebrietate !


 

Pozele sunt 100% reale, va astept pupici :*

Link spre comentariu

Buna , ma numesc Antonia și sunt o tânăra bruneta noua in orașul tau și sunt aici pentru tine și cerințele tale . Ofer o experienta unica de rasfat, mangaieri, sarutari, pasiune ,erotism, fantezii și sunt deschisa oricarei provocari . Ma implic in ceea ce fac . Sunt o persoana comunicativa si prietenoasa . Lucrez cu rabdare si calm . Pentru stabilirea unei intalniri pot fi contactata telefonic. Sunt disponibila in locatia mea unde te invit alaturi de mine intr-un tatuajele si piercingurile din sfârcuri !

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

Reala 100/100

 

Buna,sunt o fata eleganta, mereu cu zambetul pe buze, imi place sa comunic si sa cunosc oameni noi. Te vei relaxa și vei uita de grijile cotidiene. Compania mea va fi una dintre cele mai frumoase experiente ale tale, te invit intr-o locatie discreta de lux si intima pentru a da frau liber fanteziilor tale.
Nu raspund la mesaje și număr privat!
 
0790094372
 

post-238051-0-72047300-1595200341_thumb.jpg

post-238051-0-18844600-1595200346_thumb.jpg

post-238051-0-47683900-1595200350_thumb.jpg

post-238051-0-80162300-1595200353_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:HELL
  • Oras:HELL

Buna , ma numesc Antonia și sunt o tânăra bruneta noua in orașul tau și sunt aici pentru tine și cerințele tale . Ofer o experienta unica de rasfat, mangaieri, sarutari, pasiune ,erotism, fantezii și sunt deschisa oricarei provocari . Ma implic in ceea ce fac . Sunt o persoana comunicativa si prietenoasa . Lucrez cu rabdare si calm . Pentru stabilirea unei intalniri pot fi contactata telefonic. Sunt disponibila in locatia mea unde te invit alaturi de mine intr-un tatuajele si piercingurile din sfârcuri !

pune preturi, servicii, si orele in care lucrezi sau raspunzi la telefon

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Buna , ma numesc Maria și sunt o tânăra bruneta noua in orașul tau și sunt aici pentru tine și cerințele tale . Ofer o experienta unica de rasfat, mangaieri, sarutari, pasiune ,erotism, fantezii și sunt deschisa oricarei provocari . Ma implic in ceea ce fac . Sunt o persoana comunicativa si prietenoasa . Lucrez cu rabdare si calm . Pentru stabilirea unei intalniri pot fi contactata telefonic. Sunt disponibila in locatia mea unde te invit alaturi de mine intr-un cadru intim si discret , fac și deplasări la locația ta , la hotel sau pensiune . Igiena ,bunul simt și profesionalismul ma caracterizează .

 

Îmi rezerv dreptul de a-mi rezerva clienti !

 

Nu raspund la numar privat !

 

Nu primesc persoane in stare de ebrietate !


 

Pozele sunt 100% reale, va astept pupici :*

Aici nu e publi24... trebuie să spui niste detalii...
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna , ma numesc Antonia și sunt o tânăra bruneta noua in orașul tau și sunt aici pentru tine și cerințele tale . Ofer o experienta unica de rasfat, mangaieri, sarutari, pasiune ,erotism, fantezii și sunt deschisa oricarei provocari . Ma implic in ceea ce fac . Sunt o persoana comunicativa si prietenoasa . Lucrez cu rabdare si calm . Pentru stabilirea unei intalniri pot fi contactata telefonic. Sunt disponibila in locatia mea unde te invit alaturi de mine intr-un tatuajele si piercingurile din sfârcuri !

De ce mi ai copiat descrierea și ai pus-o pe topicul tau ? Pot stii 😌?
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

De ce mi ai copiat descrierea și ai pus-o pe topicul tau ? Pot stii ?

Daca atat poate :) a fost atat de buna descrierea ta incat a zis ca nu exista ceva mai bun :)))

Ps; zi merci ca nu a luat si pozele si numele.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Daca atat poate :) a fost atat de buna descrierea ta incat a zis ca nu exista ceva mai bun :)))

Ps; zi merci ca nu a luat si pozele si numele.

Ce pot spune multumesc ca nu le-a luat și pe alea deși era putin Cam imposibil ca am numărul de telefon pe toate , nu ma deranjat ca a luat descrierea absolut deloc , chiar îmi pare bine , da ai luat-o ai adaptat-o la numele tau la ce faci tu acolo , dar de ce a mai pus-o și pe aia cu numele meu cu tot , a vrut oare sa arate de unde a copiato și ce frumos a stiut sa o adapteze ? 😂😂
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:HELL
  • Oras:HELL

Am fost, ca si prestatie este in regula fata, nu e wow dar e ok,oral si normal bun acceptabil, se poate merge o data, pozele sunt reale dar după părerea mea o avantajeaza putin, ce e drept ii sta foarte bine pe tocuri si cam atat, are si o colega mai plinuta si tatuata, locatie langa City pe Brândușelor..

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Da mi-a plăcut descrierea ta e vreo problema?din greșală am postat din nou care e problema...pozele sunt reale imi aparțin oricine poate veni la mine și confirma asta

Stai linistita Draga , ma repet nu ma deranja ca ai adaptat-o la tine , nu am inteles de ce ai pus-o și pe a mea după 😒 in fine .. văd ca ești foarte recalcitranta pe un lucru care nu îți aparține 👌ðŸ¼
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...