Sari la conținut

masaj 0751591678 / 0751414910


Postări Recomandate

  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 44 minute, Mitica79 a spus:

Pai nu esti nebuna la ce ai scris mai sus poti sa zici ca ești întreaga la minte .

Si daca vrei sa sti am fost pana la tine am întrat în casa și când am văzut ce curățenie ai la tine nu am știut cum sa fug mai repede pe usa afara nu te mai da tu asa deșteaptă ca nu esti asa de deșteaptă pe cât vrei sa pari 

Ba tu ce pula mea vrei, desteptule, du-te in pizda ma-tii, n-ai pizda, ești nefutut, care e problema ta?!?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

Mie nu îmi face nimeni reguli și nu îmi spune nimeni ce sa fac, dacă sunt atâtea fete apreciate pe forum ce pizda ma-tii nu mergi la alea și gravitezi ca imbecilul la mine pe topic, de când pula mea îmi spui tu mie ce sa fac ba, eu sunt independenta pt ca dacă doream reguli și prețuri de cacat rămâneam la saraciile alea de saloane unde se freacă pula pe 50 lei!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 6 minute, nandia a spus:

Mie nu îmi face nimeni reguli și nu îmi spune nimeni ce sa fac, dacă sunt atâtea fete apreciate pe forum ce pizda ma-tii nu mergi la alea și gravitezi ca imbecilul la mine pe topic, de când pula mea îmi spui tu mie ce sa fac ba, eu sunt independenta pt ca dacă doream reguli și prețuri de cacat rămâneam la saraciile alea de saloane unde se freacă pula pe 50 lei!!!

Da tu ești mai deșteaptă rău se vede pe tine cine dracu tind o nespalata si o nebuna la un salon 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 6 minute, Mitica79 a spus:

Da tu ești mai deșteaptă rău se vede pe tine cine dracu tind o nespalata si o nebuna la un salon 

Ai fost tu cu nasul in pizda mea sa vezi tu cât sunt de curată, nu ai fost așa ca taci, dacă ai găsit mizerie e tocmai pt ca am avut de lucru și nu am apucat sa fac curat, ai venit tu repede sa fii curios de persoana mea nici măcar nu ti-am promis ceva sau nu am insistat pt ca are balta peste!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
1 oră în urmă, nandia a spus:

Ai fost tu cu nasul in pizda mea sa vezi tu cât sunt de curată, nu ai fost așa ca taci, dacă ai găsit mizerie e tocmai pt ca am avut de lucru și nu am apucat sa fac curat, ai venit tu repede sa fii curios de persoana mea nici măcar nu ti-am promis ceva sau nu am insistat pt ca are balta peste!!!

Frumos vocabularul tău daca asa vorbești și restu ce vin la tine îmi dau seama îmi dau seama ce bine o duci ai clienți fara număr bafta 

Pune mana și fa curat și dute la un doctor și tevtrateaza ca ai cu capul o zi faina 

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 7 minute, Mitica79 a spus:

Frumos vocabularul tău daca asa vorbești și restu ce vin la tine îmi dau seama îmi dau seama ce bine o duci ai clienți fara număr bafta 

Pune mana și fa curat și dute la un doctor și tevtrateaza ca ai cu capul o zi faina 

 

Ești prost, ar fi culmea sa vorbesc așa cu clienții care vin la  mine, nu vrei sa vii tu sa faci curat in locul meu sau nu o trimiti pe nevasta-ta sa facă ea ca are destul timp liber dacă barbatu-so ii curios de altele

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Chiar acum, nandia a spus:

Ești prost, ar fi culmea sa vorbesc așa cu clienții care vin la  mine, nu vrei sa vii tu sa faci curat in locul meu sau nu o trimiti pe nevasta-ta sa facă ea ca are destul timp liber dacă barbatu-so ii curios de altele

Nu vri tu sa te duci undeva de tâmpită pune mana și fati curat nespalato ca ești femeie trebuia sa ai lux în camera asta nu este o scuza ca nu ai avut timp timp sa te speli ai sau asa le zici și la clienți ca nu ai avut timp sa te speli 

Dute D ..u de nebuna ca oricum nu te mai bag în seama ca vad ca ești dusa rău de tot 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 3 minute, Mitica79 a spus:

Nu vri tu sa te duci undeva de tâmpită pune mana și fati curat nespalato ca ești femeie trebuia sa ai lux în camera asta nu este o scuza ca nu ai avut timp timp sa te speli ai sau asa le zici și la clienți ca nu ai avut timp sa te speli 

Dute D ..u de nebuna ca oricum nu te mai bag în seama ca vad ca ești dusa rău de tot 

 

Auzi ma ca au pretentii de lux labarii ăștia veniți de pr drumuri care nici nu știu sa scrie corect romaneste

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 23 minute, laurc89 a spus:

Ce vocabular  de cioara. Pleaca din Cluj,  doar figuri ai si tu ești mai urâtă ca noaptea 

Baaaa tu vezi-ti de Oradea ta, eu am mai multă treaba in Cluj ca tine!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...