Sari la conținut

0760166225 domnisoara Tineretului


Postări Recomandate

Tineretului masaj

buna, dragul meu sunt o fata dulce, foarte calma si vreau sa te scot din rutina zilnica vreau sa fii cel mai fericit barbat. Ador fantezii si iti promit ca in compania mea nu iti vei pierde timpul

Detalii suplimentare
 
Orice detalii vrei sunt deschisa la a-ti raspunde doar sunandu-ma, astept telefonul tau! Pupici!
Link spre comentariu
  • Oras:Londra
  • Oras:Londra

Salutare! Nu vreau sa dau mai multe detalii decat este necesar, asa ca voi trece direct la subiect. 

1.Locatia - Bulevardul Tineretului, aproape de palatul copiilor.

2.Modalitatea de contact nr. din titlu
3.Detalii Arata bine la corp, tind sa cred ca pozele de pe A.T. sunt reale. Eu am cerut la dus, ea nu a intentionat sa faca acest lucru. Dupa dus am gasit-o fumand o tigara. M-a intrebat daca sunt ok sa fumeze. Nu m-a deranjat, dar se pare ca a vrut doar sa-mi testeze limitele. Normal ca nu s-a oprit aici. A inceput sa se planga de clienti si de cat de badarani sunt si cat de grea este meseria asta, bla bla, bla. A pus prezervativul si a inceput cu un oral, pe care nu-l pot numi asa pentru ca de abia daca intra un sfert in gura. Dupa 30 de secunde m-a intrebat daca este deajuns. Dupa inca 30, la fel. Am cerut misionar pana la urma. Intre timp m-a rugat ca atunci cand sunt pe cale sa ejaculez sa o scot pentru ca i s-a intamplat de multe ori sa se rupa prezervativul  :dontgetit . Totul a fost protejat btw. La fata nu este asa draguta, machiaj destul de excesiv.

4.Note Oral 3, Normal 4. Din pacate una dintre cele mai proaste experiente. 

5.Tarifare -100/fin

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

Salutare! Nu vreau sa dau mai multe detalii decat este necesar, asa ca voi trece direct la subiect. 

1.Locatia - Bulevardul Tineretului, aproape de palatul copiilor.

2.Modalitatea de contact nr. din titlu

3.Detalii Arata bine la corp, tind sa cred ca pozele de pe A.T. sunt reale. Eu am cerut la dus, ea nu a intentionat sa faca acest lucru. Dupa dus am gasit-o fumand o tigara. M-a intrebat daca sunt ok sa fumeze. Nu m-a deranjat, dar se pare ca a vrut doar sa-mi testeze limitele. Normal ca nu s-a oprit aici. A inceput sa se planga de clienti si de cat de badarani sunt si cat de grea este meseria asta, bla bla, bla. A pus prezervativul si a inceput cu un oral, pe care nu-l pot numi asa pentru ca de abia daca intra un sfert in gura. Dupa 30 de secunde m-a intrebat daca este deajuns. Dupa inca 30, la fel. Am cerut misionar pana la urma. Intre timp m-a rugat ca atunci cand sunt pe cale sa ejaculez sa o scot pentru ca i s-a intamplat de multe ori sa se rupa prezervativul  :dontgetit . Totul a fost protejat btw. La fata nu este asa draguta, machiaj destul de excesiv.

4.Note Oral 3, Normal 4. Din pacate una dintre cele mai proaste experiente. 

5.Tarifare -100/fin

 

    Clar de evitat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...