Sari la conținut

Blonda 0754756953


Postări Recomandate


La 18.06.2021 la 15:29, little_fucker a spus:

Am gasit fata pe Buzău, din pacate nu am gasit topic despre ea acolo asa ca o sa las impresiile aici. 

Vad anunțul, ma atrage ca are forme și face anal asa ca am zis sa incerc.Sunat la ea imi spune tariful 100-nr.oral neprotejat/normal protejat

200-ora si 300-ora cu anal, imi zice locatia asa ca hotărăsc sa ajung la ea. Îi spun sa ma aștepte in ceva sexi la care ea cica-sigur pui. Ajung la locatie destul de discreta, intuneric pe casa scarii sun la usa, se deschide usa si schema clasica ea ascunsa dupa usa🤣 zic hai sa intru in neant. Intru, dupa usa o fata in chiloti si sutien crem, o intreb-ce faci? Te ascunzi?la care ea - nu pui! Trec peste fazele astea si îi spun sa mergem intr-un loc unde sa pot fuma o tigara si sa discutam. Ma invita in bucatarie, imi aprind o tigara si îi spun sa-mi zica din nou tarifele si serviciile. Le spune si sunt la fel ca la telefon. Zic las ca e bine ca majoritatea se schimba fata de ce zic la telefon. Fata vorbea asa cam plictisita dar ma atrageau tatele si fundul destul de mari. 

Zic bine fata optez pt 1 ora total-300 lei si marchez banul la fata. Cat am fumat tigara am pus-o sa se intoarca sa-i vad fundul mai bine. Mi-a placut ca s-a conformat si chiar s-a aplecat in timp ce o apucam de fese. Intre timp i-am dat si chilotii jos la care ea ma intreaba scurt:ia zi vrei sa ti-o sug cat termini tigara?zic-hai treci la treaba. Sting tigara si mergem in camera, de precizat ca locatia era intr-o garsoniera. Ajungem in camera, ma dezbraca ea, isi da si sutienul jos apar țațe cu sfarcuri mari, putin lasate dar voluptoase, ma infing putin in ele la care ea zice lasa ca vreau sa te fac eu, zic bine, ma intind pe pat si ea s-a infipt cu gura in jucaria mea si a inceput sa faca morișca si sa onsuga tare. Zic nu pisy-vreau sa o lingi si sa ma lingi pe coaie fa si tu ceva misto. Sincer ma mir ca s-a conformat si a facut treaba buna. La un moment dat se opreste si spune ia zi vrei sa treci la anal? Zic ok. Vrei cu sau fara? Zic opa... Fiind infierbantat zic ia hai. Se ridica se pune capra si o bag in poponet, fara lubrifiant, fara nimic. Intra fara probleme, incep sa pompez in ea fara sa schițeze vreun gest. La un moment dat o pun sa dea si ea, incepe fata iar eu îi dau contre. Dupa un timp îi spun-vezi ca imi dau drumu, la care ea spune ok-asa ca ejaculez in fundul ei fara probleme. Termin treaba si îi zic ca nu mai stau desi ea se dadea la vorbe cu mine. Imi da inapoi 150 lei ma imbrac rapid si o tai. Eram destul de infierbantat sa fut ceva a 2 - a oara nu stiu daca mai incerc. 

Oral-mecanic, pusa pe rapid, bine ca s-a conformat cand a trebuit sa linga

Normal-nu am incercat

Anal-fund mare si sexi, merita sa dai in el. Cat dai in ea nu schiteaza niciun gest

Cum să ...schițeze dacă nu era nici plăcere nici... durere?... 

Analul este facut de catre majoritatea femeilor pt strict placerea si satisfacerea partenerului... (ori pt ca vaginul este prea dilatat de la excitare sau larg fie in general, ori pt nedotatii de ...mama natura)...

Rareori aceasta poate avea cel... "orgasm"...(la anal referitor) 

O fi el site de "matrimoniale" dar uitati ca asa cum voi le catalogati pe ele curve, asa ele pe voi "this is non my man"... 
Implicarea este strict "profesionala",  totul se face oarecum contracronometru, in functie de ... client etc...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...