Sari la conținut

0765810223 Bianca slim militari rezidence


Vizitator lexmann

Postări Recomandate

Vizitator lexmann
Reputație: 0

New hot✔️miniona ✔️ Bianca blonda slim❤❤ azi am ajuns, vrei sa fi răsfățat?militari Residence♥️♥️♥️

✔️ Bianca sunt o blonda Sexy,imi doresc sa ne cunoastem si sa ne simtim bine inpreuna pozele imi apartin asa ca no sa ai surprize din partea mea !!!
Dacă ești un domn generos, cu mult bun simți, dacă te respecți și ți dorești o companie intimă feminină, eu sunt alegere perfecta!! Te astept sa ne cunoaștem!

Ofer și cer igiena maxima, bun simț și respect reciproc! Nu accept persoane cu bile sau alte accesorii.

Pozele îmi aparțin in totalitate!

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare,

Am fost si, de abia mai pot tine telefonul in mâna dupa 1,5 ore de lupta cu o veritabila gimnasta slim fit.

 

Nu face cim si anal, cadoul este 100/fin, 200/ora.

 

Poze reale pe publi.

 

ON 9, fiind fara cim

Np 10 cu plus, are o pasarica perfecta si foarte energică.

Gfe 10

 

Una din cele mai reușite partide din ultimul timp.

Cadoul meu confidential

 

Locatie vis a vis de balroom militari.

Mi am facut abonament.

 

Fiti domni ca sa aveți parte de o doamnă.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut
Cam cați ani are si daca e subtirica?

A mai fost cineva la ea în afară de Dropys? 

Am sunat de cateva ori si nu a raspuns

 

 

Salutare,
Am fost si, de abia mai pot tine telefonul in mâna dupa 1,5 ore de lupta cu o veritabila gimnasta slim fit.

Nu face cim si anal, cadoul este 100/fin, 200/ora.

Poze reale pe publi.

ON 9, fiind fara cim
Np 10 cu plus, are o pasarica perfecta si foarte energică.
Gfe 10

Una din cele mai reușite partide din ultimul timp.
Cadoul meu confidential

Locatie vis a vis de balroom militari.
Mi am facut abonament.

Fiti domni ca sa aveți parte de o doamnă.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator lexmann
Reputație: 0

Acum o cheama Gina :))

 
Descriere Matrimoniale

Buna ma numesc Gina sunt o fata dragua si calma ♥️blonda miniona slim cu un trup de invidiat, Noua in orasul tau vino sa traiesti alaturi de mine ♥️clipe de vis. ✔️✔️Ma adresez domnilor generosi si respectosi. ✔️Vrei sa scapi de o zi banala si plina de stres Ai gasit locul si persoana potrivita. ♥️Cer si ofer igiena✔️. Am dreptul de a imi selecta clientii. Nu raspund la numere private.

 

 

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200716/1201/c970678d33a33a861e5834291c606ee7.jpg

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200716/1201/0723d59927a75b6ce8cc7810a23a4648.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200716/1201/f695cfb40a71c1434043016029d7d0c6.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare Natiune!

 

N-am mai lasat de mult o recenzie, insa Bianca merita cateva minute din timpul meu.

 

Pentru ea numa'adjective la superlativ! Miniona, blondina, un chip angelic si un zambet care ti da fiori de cum ii treci pragul. Nu stii cand trece ora in compania ei. Sanii feciorelnici cu sfarcuri erectile fix pe placul inimii si funduletul perfect rotund i-au starnit interesul lui King de cum a zarit-o ...💥💫 erectie instanta ca la 17...18 ani.

Aciunea decurge calm, linistit fara vre un pic de graba, imbina utilul cu placutul, se vede ca-i place. Misionar la prima finalizare si oral np, standing + caprita la a doua finalizare, cu o pauza de tigara si un dus rapid intre...jur ca nu stiu cand a trecut ora!

Confirm locatia vis a vis de ballroom militari residence, garsoniere ok cu tot ce trebuie.

Amenda 100 finalize/ 200/h cu 2 finalizari. In general incepe programul dupa 14 pm.

Stie de forum o sa si faca cont zilele urmatoare.

De revenit in mod cert revin.

 

Weekend fain!

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am fost si eu la ea acum putin timp, intr-adevar este micuta si skinny, oral face neprotejat, la normal geme natural, ii place pula, destul de stramta si pentru 100/200 raportul calitate pret este foarte bun. N-am stat mult, in jur de 10-15 minute a durat toata actiunea platit o finalizare. Din pacate nu face FK dar e de revenit. Atitudine okay, fata cu bun simt, nu vorbeste ce nu trebuie.

  

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Ceva nu miroase bine. Whatsapp nu are, la tel nu raspunde, la sms la fel, desi am mentionat si intervalul orar de rapuns.

Mai incerc, dar nu imi inspira incredere.

Asteptam mai multi norocosi cu recenzii, care dau de ea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...