Sari la conținut

0765810223 Bianca slim militari rezidence


Vizitator lexmann

Postări Recomandate

  • Oras:moreni
  • Oras:moreni

Salutare tuturor,

 

Am fost și eu la donșoara și inițial am vrut o ora dar când am văzut o m.am răzgândit și am luat o finalizare.

 

Mă gândeam să plec dar dat fiind faptul că am făcut 35 min până acolo am zis să rămân.

 

Eu,nu o sa mai ajung la ea.

 

Servicii:

 

Cum arată : pozele ori sunt editate ori nu știu ce să zic ,m.au incitat dar când am văzut o m.am dezumflat. 6

 

Oral - 7 ajutat de mânuță

 

Normal - 7

 

Atitudine - 9

 

Sâni - 5 ( niste chestii care trec cu putina crema,sunt răutăcios .

. )

 

Din păcate mie nu mi.a plăcut.

 

Spor și ciocane tari.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare tuturor,

 

Am fost și eu la donșoara și inițial am vrut o ora dar când am văzut o m.am răzgândit și am luat o finalizare.

 

Mă gândeam să plec dar dat fiind faptul că am făcut 35 min până acolo am zis să rămân.

 

Eu,nu o sa mai ajung la ea.

 

Servicii:

 

Cum arată : pozele ori sunt editate ori nu știu ce să zic ,m.au incitat dar când am văzut o m.am dezumflat. 6

 

Oral - 7 ajutat de mânuță

 

Normal - 7

 

Atitudine - 9

 

Sâni - 5 ( niste chestii care trec cu putina crema,sunt răutăcios .

. )

 

Din păcate mie nu mi.a plăcut.

 

Spor și ciocane tari.

Presupun ca te-ai dezumflat de la aspectul chipului in prima instanta. Ce te-a dezamagit mai exact?

Link spre comentariu
Vizitator lexmann
Reputație: 0
12 hours ago, adelaa said:

Ciudat a schimbat siteul nu imi mai gasesc anuntul e totul sters contul meu este ca unul new,dc?????

 

fa-ti o programare la oftalmolog, chiar ai nevoie 🤣

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am revenit cum am promis. 

Intalnirea cu Adela a fost extrem de reusita. 

Fata , mi-a placut foarte mult , pozele sunt super din punctul meu de vedere : extrem de futabila , miniona , frumusica la fata,  curisor micut , rotund , craci frumosi, carne tare , sani micuti.  Cui ii place genul , sigur nu va fi dezamăgit. 

Oralul nepro a fost excelent : adanc , dedicat , duce pana la baza pulii  ( chiar ma minunam cum poate avand in vedere gura ei micuta 😊) , lins pula , supt cu presiune, lins frumos pe capu pulii , lins coaiele,  eye-contact permanent sa vada daca iti place, intr-un cuvant un oral clar pe gustul meu. De notat ca nu se grăbește deloc sa treacă la normal.  Zicea cineva parca ca daca o lasi , ti-o suge si o ora fara sa oboseasca 😊.

A urmat montarea cauciucului cu gura si 2 numere de fut in pizda de mare intensitate,  primul număr numai misionar si umeri-craci, numărul 2 pozitia caprita.  

Un pic mai rigida la început, dar pe masura ce se incinge , futul este excelent : intens , participa bine și extrem de stramta,  se simte super cum strange vaginul 😊.

De asemenea, am descoperit o fata deosebita, cu un bun simt deosebit. 

Notelefinale din punctul meu de vedere sunt

Aspect - 8

Oral - 9 , pentru ca nu face finalizare orala , altfel impecabil. 

Normal - 10

Igiena -10 , curata impecabil. 

GFE - 9.5 , depunctez doar datorita lipsei FK-ului , altfel fata o incantare sa vorbesti cu ea, extrem de amabila si prietenoasa.

Personal, voi incerca sa ma mai vad cu Adela , chiar o surpriza placuta .

O zi buna va doresc  ! 

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare fraților. 

Am trecut si eu astăzi pe la Bianca. 

Este ce trebuie. Frumușică, tânăra, zvapaiata, minte deschisa. 

Oralul nep. a fost foarte bun, fără graba, adânc, umed,o ia pe toată în gura, priviri, știe ce face. 

Normal prot.  susținut, geme natural, nu face figuri (ca altele). 

Recomand. Raportul preț-calitate foarte bun. 

*un mare plus, a respectat programarea la fix și nici nu a răspuns la vreun apel în timpul ședinței spunând ca este un principiu de al ei. Fată deșteaptă 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vizitata domnisoara Bianca. Neasteptat as putea spune, o prezenta deosebita, zambitoare, calma, frumusica si proclient.

Contact: nu stiu daca as putea da o nota, dupa noroc, daca o prinzi la telefon e bine, daca nu...astepti. E ca de blackfriday, daca vrei sa o prinzi sa fii primul care suna :))

Locatie: o voi nota cu 8. Gasesti locuri de parcare in zona, ai Lidl sau MegaImage. Apartamentul ok. As face recomandarea sa existe mai multe geluri de dus barbatesti. In rest ai tot ce iti trebuie. 

 

Bianca: o fata simpatica, undeva la 1.55-1,60 45kg, slim.   Pentru mine a fost perfecta. O prezenta foarte placuta, slim, sani micuti dar misto

ON: 9 pentru ca nu face CIM. In rest, tehnica foarte buna, deep, priviri

NP: 9 nu comenteaza la pozitii, foarte stramta, se umezeste natural, geme (nu stiu daca fals sau nu) insa sunt mintit misto :))

 

Concluzia: o fata draguta, simpatica, placuta, pro client si la 200 pe ora, calitate pret imbatabil. Sper sa o tina tot asa. Eu personal imi voi face abonament la ea.

Sa aveti spor!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Militari Residence
  • Oras:Militari Residence

Buna

Am revenit, disponibila pentru programari pana la ora 22. Va pupp

0765810223

Servicii: 

-25 min 100ron 1finalizare

- 60 min 200ron 2finalizari

- 90 min oferta 300ron maxim3finalizari

Se include :

- sex oral protejat/neprotejat

- sex normal protejat

- finalizare corporala

- 69

- diferite pozitii

- saruturi corp

Singura în locație (nu am colega)

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 03.12.2020 la 15:29, raton25 a spus:

Laury frate ai fost? Cum e tipa?

Am sunat atunci cand eram in zona dar nu am reusit. Este destul de departe mil residence dar cand mai am drum in zona, incerc din nou.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...