Sari la conținut

0765810223 Bianca slim militari rezidence


Vizitator lexmann

Postări Recomandate

  • Oras:Militari Residence
  • Oras:Militari Residence
Acum 1 oră, laury a spus:

Ti am dat minus ptr ca jignesti! Incearca sa te temperezi si sa vorbesti frumos!

Pana la urma și nervii nostri au o limita și nesimtirea a început sa fie din ce in ce mai mare,gata dacă vb tot timpul frumos  și ai bun simt ești luat de prost👍🏼 Ca de asta e mentalitatea unora. De ăștia nu știți sa va luati ca vorbesc aiurea  sau comentează prost ca nu aveți tupeu , la voi tupeul se aplica doar la femei 👍🏼despre ce vorbim 🤣🤣🤣

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Militari Residence
  • Oras:Militari Residence
2 hours ago, adelaa said:

Sa ți zic eu cum sta treaba tie cap de struț . Postez ce vreau când vreau,nu te fute pe tine grija 👍🏼 Mai bine ți ai vede tu de lungu’ nasului și nu te ai mai uita la ăla de lângă tine, d aia ești un frustrat si un om de nimic cu o viața personală 0 👍🏼 Noroc ca te a lăsat Dumnezeu cu capu’ pe umeri pt ca in el ai numai cacat …un Om normal cu o mentalitate anume (nu toți au capacitatea de a înțelege,da’ trageți singur concluzia )nu poate sa și dea cu părerea despre niște chestii de care n are habar așa ca marș la ma ta de labagiu trist 👍🏼👍🏼🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽

Mama ce s-a inflamat fomista :))

Eu stau imediat in spatele Presto Pizza pe rezervelor, va vad in balcon cate 4-5 inghesuite in curu gol si burta goala unde impartiti chiria ca nu va permiteti sa luati garsoniere la fiecare, asteptati sa va bage cineva in seama dar pula atentie,va cumparati hainele din piata si Auchan ca nu stiti cum sa ajungeti cu autobuzul in centru si nici nu va permiteti sa va luati branduri, si nici tziganul nu va lasa sa iesiti din cuib ca va intoarceti inapoi la sat la pascut vaci si curatat cacat la porci, stati toata ziua acolo si asteptati clienti care nu vin niciodata ca nimeni nu vine in MR dupa taranci prajite in camp (eu de nebun am venit aici ca nu dau apartamente la Turci in centru), faceti poza la shaorma ca n-ati vazut in viata voastra si trimiteti la prieteni in sat, dupa aia va mirati cand vedeti lift (voua vi se pare carutza), n-ati vazut o data un club sau ati mancat o ceafa ca sunteti toata ziua in cuib, si nici nu stiti de ce mai traiti si ce rost are viata voastra, ca esti o proasta pierduta care nu stie de ce face ce face si are vreo placere in viata decat o vizita o data pe luna de la unu care e prin preajma si face 100 lei sa-si cumpere adidasi Nika si Adibas la Piata Gorjului.

 

Daca vezi pe unu in treining Adidas la 1.90 inaltime vino la el si zice-i ca esti tiganca fomista si iti da el 20 ron de pomana, ca client nu vin la tine ca n-ai nici tzatze si nici vrajeala, nici o zdreanta de curva nu ai reusit sa fii ca n-ai clienti in plm, ai atins cel mai jos nivel posibil, ultima zdreanta :))

si poti sa trimitzi si tzaganul la mine sa vorbeasca ca il bat pana ii sare sange din nas :)) te pup

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Lăsati fata... O terorizati ca disperații cu telefoane și pretenții.

Anunță când lucrează. Dacă nu va răspunde e cu altul. 

Am vizitat o de 4-5 ori.. Merită. O terorizati și o sa plece. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 1 oră, turculetz a spus:

Mama ce s-a inflamat fomista :))

Eu stau imediat in spatele Presto Pizza pe rezervelor, va vad in balcon cate 4-5 inghesuite in curu gol si burta goala unde impartiti chiria ca nu va permiteti sa luati garsoniere la fiecare, asteptati sa va bage cineva in seama dar pula atentie,va cumparati hainele din piata si Auchan ca nu stiti cum sa ajungeti cu autobuzul in centru si nici nu va permiteti sa va luati branduri, si nici tziganul nu va lasa sa iesiti din cuib ca va intoarceti inapoi la sat la pascut vaci si curatat cacat la porci, stati toata ziua acolo si asteptati clienti care nu vin niciodata ca nimeni nu vine in MR dupa taranci prajite in camp (eu de nebun am venit aici ca nu dau apartamente la Turci in centru), faceti poza la shaorma ca n-ati vazut in viata voastra si trimiteti la prieteni in sat, dupa aia va mirati cand vedeti lift (voua vi se pare carutza), n-ati vazut o data un club sau ati mancat o ceafa ca sunteti toata ziua in cuib, si nici nu stiti de ce mai traiti si ce rost are viata voastra, ca esti o proasta pierduta care nu stie de ce face ce face si are vreo placere in viata decat o vizita o data pe luna de la unu care e prin preajma si face 100 lei sa-si cumpere adidasi Nika si Adibas la Piata Gorjului.

 

Daca vezi pe unu in treining Adidas la 1.90 inaltime vino la el si zice-i ca esti tiganca fomista si iti da el 20 ron de pomana, ca client nu vin la tine ca n-ai nici tzatze si nici vrajeala, nici o zdreanta de curva nu ai reusit sa fii ca n-ai clienti in plm, ai atins cel mai jos nivel posibil, ultima zdreanta :))

si poti sa trimitzi si tzaganul la mine sa vorbeasca ca il bat pana ii sare sange din nas :)) te pup

Frate, las-o si tu mai moale cu jignirile, fomista, etc….hai sa fim si noi cavaleri daca vrem sa futem calitate. Te-am vazut pe multe topice destul de agresiv in limbaj. Hai sa dam cu noroi dupa ce futem, nu inainte. Peace!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
36 minutes ago, laury said:

Frate, las-o si tu mai moale cu jignirile, fomista, etc….hai sa fim si noi cavaleri daca vrem sa futem calitate. Te-am vazut pe multe topice destul de agresiv in limbaj. Hai sa dam cu noroi dupa ce futem, nu inainte. Peace!

:) cu vreo 2 pagini în urma o invita la el.. În deplasare. Presupun ca l a refuzat și de acolo "fomista" :)

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti
12 hours ago, turculetz said:

Mama ce s-a inflamat fomista :))

Eu stau imediat in spatele Presto Pizza pe rezervelor, va vad in balcon cate 4-5 inghesuite in curu gol si burta goala unde impartiti chiria ca nu va permiteti sa luati garsoniere la fiecare, asteptati sa va bage cineva in seama dar pula atentie,va cumparati hainele din piata si Auchan ca nu stiti cum sa ajungeti cu autobuzul in centru si nici nu va permiteti sa va luati branduri, si nici tziganul nu va lasa sa iesiti din cuib ca va intoarceti inapoi la sat la pascut vaci si curatat cacat la porci, stati toata ziua acolo si asteptati clienti care nu vin niciodata ca nimeni nu vine in MR dupa taranci prajite in camp (eu de nebun am venit aici ca nu dau apartamente la Turci in centru), faceti poza la shaorma ca n-ati vazut in viata voastra si trimiteti la prieteni in sat, dupa aia va mirati cand vedeti lift (voua vi se pare carutza), n-ati vazut o data un club sau ati mancat o ceafa ca sunteti toata ziua in cuib, si nici nu stiti de ce mai traiti si ce rost are viata voastra, ca esti o proasta pierduta care nu stie de ce face ce face si are vreo placere in viata decat o vizita o data pe luna de la unu care e prin preajma si face 100 lei sa-si cumpere adidasi Nika si Adibas la Piata Gorjului.

 

Daca vezi pe unu in treining Adidas la 1.90 inaltime vino la el si zice-i ca esti tiganca fomista si iti da el 20 ron de pomana, ca client nu vin la tine ca n-ai nici tzatze si nici vrajeala, nici o zdreanta de curva nu ai reusit sa fii ca n-ai clienti in plm, ai atins cel mai jos nivel posibil, ultima zdreanta :))

si poti sa trimitzi si tzaganul la mine sa vorbeasca ca il bat pana ii sare sange din nas :)) te pup

Ma bag in discutie pentru ca mi e mila de limba romana, tocmai ai ucis o. Referitor la aceasta domnita, vezi ca este peste tine cu o gramada de clase. Si DA, merg regulat la ea pentru ca este de un bun simt si o educatie cum rar intalnesti. Stai linistit ca nu face foamea cum zici tu, chiar are grija de ea, miroase bine, se poarta bine si fute bine. Nu este doar parerea mea ci a tuturor care au vizitat o. Sta singura in garsoniera, unde este curat si un ambient placut.

Vorbesti numai prostii. Ai adus o in starea in care ti a dat replica pe care o meritai. 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Militari Residence
  • Oras:Militari Residence
Acum 13 ore, turculetz a spus:

Mama ce s-a inflamat fomista :))

Eu stau imediat in spatele Presto Pizza pe rezervelor, va vad in balcon cate 4-5 inghesuite in curu gol si burta goala unde impartiti chiria ca nu va permiteti sa luati garsoniere la fiecare, asteptati sa va bage cineva in seama dar pula atentie,va cumparati hainele din piata si Auchan ca nu stiti cum sa ajungeti cu autobuzul in centru si nici nu va permiteti sa va luati branduri, si nici tziganul nu va lasa sa iesiti din cuib ca va intoarceti inapoi la sat la pascut vaci si curatat cacat la porci, stati toata ziua acolo si asteptati clienti care nu vin niciodata ca nimeni nu vine in MR dupa taranci prajite in camp (eu de nebun am venit aici ca nu dau apartamente la Turci in centru), faceti poza la shaorma ca n-ati vazut in viata voastra si trimiteti la prieteni in sat, dupa aia va mirati cand vedeti lift (voua vi se pare carutza), n-ati vazut o data un club sau ati mancat o ceafa ca sunteti toata ziua in cuib, si nici nu stiti de ce mai traiti si ce rost are viata voastra, ca esti o proasta pierduta care nu stie de ce face ce face si are vreo placere in viata decat o vizita o data pe luna de la unu care e prin preajma si face 100 lei sa-si cumpere adidasi Nika si Adibas la Piata Gorjului.

 

Daca vezi pe unu in treining Adidas la 1.90 inaltime vino la el si zice-i ca esti tiganca fomista si iti da el 20 ron de pomana, ca client nu vin la tine ca n-ai nici tzatze si nici vrajeala, nici o zdreanta de curva nu ai reusit sa fii ca n-ai clienti in plm, ai atins cel mai jos nivel posibil, ultima zdreanta :))

si poti sa trimitzi si tzaganul la mine sa vorbeasca ca il bat pana ii sare sange din nas :)) te pup

Bai infecție de om sa ți mai rasp Acum ultima data ca văd ca ești prea prost, de când te ai născut si pana in prezent 👍🏼 Nu e problema mea ce ai întâlnit tu pana acum, nu ma privește pe mn Experiențele tale eșuate , bine ți au făcut fetele care ai fost la ele și ți au vb cum ți au vb, limbajul și caracterul tău de cacat arată ce fel de om ești 👍🏼 Ca tot ai deschis vb de situația materială bine ai făcut 👍🏼 Romane pot sa ți scriu

1 la mâna nu știu care dintre noi se imbraca de la Auchan dar am o presimțire ca tu te îmbraci de acolo ca de dacă ești fomist și nu ai bani e normal sa ți iei haine cu portia ca de atât îți permite buzunarul 🤣 cât despre mine eu nu m am afirmat pe aici ca am haine de brand uri ca nu știu ce ca dacă ar fi sa vb hainele mele ar fi mult mai scumpe decât tot ce ți a luat ma ta și tu pana in prezent ca de eu îmi permit,daca stam sa o luam așa,dar nu mi sta in fire sa ma laud cum faci tu ca de gândire 0. 

2 la mâna nu te privește pe tn cu cine stau in garsoniera,daca “am țigan” e fix problema mea! Ai ajuns tu un nimic sa ma tragi pe mine la răspundere? Vai de capu tău … daca ai fi venit la mn cred ca plecai in 4 labe ca sigur ești un sfrijit și vai de el și da meriți cu tot dragul limbajul pe care l folosesc 

3 la mâna dacă am sau nu țațe e prob mea nu te privește pe tine , dacă vreau îmi pot pune ceva sa mi le măresc da’ cum facem ca tu tot cu pl aia mică rămâi in pantaloni și tot pe laba stai 🤣🤣🤣 asa ca scuza ma pe mn ca am dezvoltat atât,dar meritai o explicație ca ești paleta👍🏼 Mi am pierdut timpul degeaba ca dacă ești prost tot prost rămâi hai pa și spor la laba 🤣🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 7 minute, adelaa a spus:

Bai infecție de om sa ți mai rasp Acum ultima data ca văd ca ești prea prost, de când te ai născut si pana in prezent 👍🏼 Nu e problema mea ce ai întâlnit tu pana acum, nu ma privește pe mn Experiențele tale eșuate , bine ți au făcut fetele care ai fost la ele și ți au vb cum ți au vb, limbajul și caracterul tău de cacat arată ce fel de om ești 👍🏼 Ca tot ai deschis vb de situația materială bine ai făcut 👍🏼 Romane pot sa ți scriu

1 la mâna nu știu care dintre noi se imbraca de la Auchan dar am o presimțire ca tu te îmbraci de acolo ca de dacă ești fomist și nu ai bani e normal sa ți iei haine cu portia ca de atât îți permite buzunarul 🤣 cât despre mine eu nu m am afirmat pe aici ca am haine de brand uri ca nu știu ce ca dacă ar fi sa vb hainele mele ar fi mult mai scumpe decât tot ce ți a luat ma ta și tu pana in prezent ca de eu îmi permit,daca stam sa o luam așa,dar nu mi sta in fire sa ma laud cum faci tu ca de gândire 0. 

2 la mâna nu te privește pe tn cu cine stau in garsoniera,daca “am țigan” e fix problema mea! Ai ajuns tu un nimic sa ma tragi pe mine la răspundere? Vai de capu tău … daca ai fi venit la mn cred ca plecai in 4 labe ca sigur ești un sfrijit și vai de el și da meriți cu tot dragul limbajul pe care l folosesc 

3 la mâna dacă am sau nu țațe e prob mea nu te privește pe tine , dacă vreau îmi pot pune ceva sa mi le măresc da’ cum facem ca tu tot cu pl aia mică rămâi in pantaloni și tot pe laba stai 🤣🤣🤣 asa ca scuza ma pe mn ca am dezvoltat atât,dar meritai o explicație ca ești paleta👍🏼 Mi am pierdut timpul degeaba ca dacă ești prost tot prost rămâi hai pa și spor la laba 🤣🤣

Draga domnisoara. Citisem si eu pe aici, in general recenziile sunt favorabile dupa cum scriu colegii, arati bine, curata, serviciile sunt ok. As vrea sa te vizitez singurul impediment este faptul ca stau in cealalta parte de oras-Cora Pantelimon, deci vreo 40 km dus intors si vreo 2 ore in trafic daca am noroc. Doar ca acum dupa postarile astea parca incepe sa imi fie putin frica. Sper ca nu esti asa cu toata lumea.🥶

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 14.01.2021 la 16:06, n0sf3ra7u a spus:

Am fost eu acum cateva luni, are bun simt stie sa respecte clientul si timpul, se fute bine am futut-o o ora n-a comentat are  rezistenta dar cam lipsit de gfe, nu e genul lipicioasa. Programarea respectata, arata bine in realitate parfumata igienizata skinny dar nimic senzational.

Tot respectul ptr astfel de femei !

Link spre comentariu
  • Oras:CASABLANCA
  • Oras:CASABLANCA
La 28.08.2021 la 19:40, adelaa a spus:

Sa ți zic eu cum sta treaba tie cap de struț . Postez ce vreau când vreau,nu te fute pe tine grija 👍🏼 Mai bine ți ai vede tu de lungu’ nasului și nu te ai mai uita la ăla de lângă tine, d aia ești un frustrat si un om de nimic cu o viața personală 0 👍🏼 Noroc ca te a lăsat Dumnezeu cu capu’ pe umeri pt ca in el ai numai cacat …un Om normal cu o mentalitate anume (nu toți au capacitatea de a înțelege,da’ trageți singur concluzia )nu poate sa și dea cu părerea despre niște chestii de care n are habar așa ca marș la ma ta de labagiu trist 👍🏼👍🏼🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽

🤭🤭🤭🤭 "cap de struț" 👏  .... am râs bine in dimineața asta 😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am apucat vineri sa o vizitez pe Adeluta. E la fel de joviala si de simpatica, parca a mai pus ceva pe ea, carne tare, bine proportionata, dantura perfecta. A fost o placere sa petrec timpul cu ea. Daca ar lucra mai des si ar face FK, ar fi de vis. 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 17.11.2021 la 12:46, boo123 a spus:

Gata, s-a retras si ea? A mai gasit-o cineva? Era singura care arata bine in “rezident”-u ala, facea o muie ca nimeni alta si toate astea la un pret mai mult decat decent...

Oralul ăla era de senzație n am  ce zic dar și poponețul ăla mic și obraznic. Păcat că numai e...sau poate o sa revină cândva.

Link spre comentariu
  • Oras:Militari Residence
  • Oras:Militari Residence

BUNA AM REVENIT 0720779866
Servicii: 

-25 min 150 ron 1 finalizare

- 60 min 250ron 2 finalizări 

- 90 min 350 ron maxim 3 finalizări 

Se include :

- sex oral protejat/neprotejat

- sex normal protejat

- finalizare corporala

- 69

- diferite pozitii

disponibila pt programari 💋

0720779866

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...