Sari la conținut

A fost cineva?


Postări Recomandate

Fusesem la tipa acum multe luni, nu tin minte sa fi facut o recenzie. Locatia era pe Rapsodiei(Zorilor), 2-3 minute de mers pe jos de la Profi. Confirm pozele si, desi spune ca face doar masaj, te poti intelege la fata locului la mai mult. Eu am mers doar pt. un masaj, pe care l-a facut decent, cu ulei inodor, iar la final am optat o finalizare orala. Pt. masaj si ON mi-a cerut 150, insa am negociat la 100, inainte de deplasare. A acceptat relativ usor, deci e spatiu de pivot la negociere. N-am termen de comparatie cu masajele erotice din Cluj, dar as zice ca merita o incercare, nu neaparat de revenit. Per total e ok, mereu imi vorbea cu "dumneavoastra"(usor ciudat, dar nu deranjant). Grija la locurile de parcare, sunt destule insa sunt mai toate private. Am fost sunat sa vin sa mut masina, in fix secunda-n care-mi varsam materialul reproductiv in gura tipei. :) Recomand parcare la Profi(ceva ce nu m-a dus capul sa fac, atunci...).

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Corpul e slim, sani mici, usor lasati cu sfacuri erectile. Par cret, roscat si scut(pana la umeri - sau cel putin asa era, atunci). Imi trimisese 4 poze nud, pe WhatsApp, inainte sa fi mers la ea, in care se vede tot: corp + chip. Le am inca, insa n-am acordul ei sa le postez. Dar daca-i scrii, in mod sigur ti le trimite si tie.

Bafta.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Scrie-i pe Whatsapp si te inunda cu poze.

Si iti spune si direct preturile la care-si vinde pizda. Nu fi Mocu.

Corect, că Mocu o avut cat a vrut din pizda ei ... și nu numai din ea.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
Acum 7 ore, homeboy85 a spus:

Mai are cineva informatii despre doamna? Mai face masaj?

De vreo 3-4 ori am apucat sa o vizitez, dar eu stiu ca nu mai activeaza cam din august 2020. Cel putin mie, pe whatsapp atunci mi-a scris ca nu va mai lucra in bransa, anuntul cu masaj nu mai este valabil. Banuiesc ca este adevarat, desi nu se stie niciodata.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...