Sari la conținut

Krystal TS/Antonia 0741939567


Postări Recomandate

  • Telefon: 0741939567
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0741939567
  • Oras:Bucuresti
Acum 15 minute, Rases a spus:

Abia astept sa ne vedem si sa iti 😚😚 funduletul ala frumos.Sti tu cum mai bine.Si nu uit ce mi-ai propus abia aștept😙😙😙😙🔝🔝🔝🔝.

Nu uit iubi relax sa ne revedem și da cu siguranța 👿👿💦💦👻👻🥰😘😘🤗🤗

Link spre comentariu
  • Telefon: 0741939567
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0741939567
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, Rases a spus:

Abia astept frumoaso🔝🔝🔝🔝

Te pup bby și eu ca știu cu siguranța ca cu tine chear ca fac toate nebunile posibile 🤪🤪🤗🤗👻👻👻😘🥰🥰😘abia aștept sa ne revedem 🤗😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0741939567
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0741939567
  • Oras:Bucuresti

Buna 😇😇Programul pe Pitești continua pana Luni 🤗😘👻💦💦💦🥰🥰🥰ACTIVA PASIVA DIFERITE FANTEZI 😛😛😛nu stau pe ceas 💦💦👻👻SERVICI DE TOP 🤪🤪👻👻👻250-1fin 500-1h 

BA93D186-BE95-4B79-8BB6-1FF347D1FC61.jpeg

  • Inimioara 6
Link spre comentariu
16 hours ago, ss12341234 said:

Antonia..la Cluj mai era Emma cea roșcata acum 3-4 ani, mai profesează ? 

Nu cred ca e cazul sa abatem discutia spre tema respectiva.Clujul nu cred ca mai e o destinatie "turistica" pentru o perioada buna de timp in cazul ei. Oricum, in cazul Antoniei sanii i-au schimbat aparent radical abordarea fata de clienti din recenziile care le vad.Deci se pot intampla minuni.

Cat despre Emma(pe care garantat nu o sa o mai vezi in CJ), acolo eu cred ca Antonia a fost la locul nepotrivit la momentul nepotrivit si s-au "lipit" si de ea chestii.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0741939567
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0741939567
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 minute, josephseed a spus:

Nu cred ca e cazul sa abatem discutia spre tema respectiva.Clujul nu cred ca mai e o destinatie "turistica" pentru o perioada buna de timp in cazul ei. Oricum, in cazul Antoniei sanii i-au schimbat aparent radical abordarea fata de clienti din recenziile care le vad.Deci se pot intampla minuni.

Cat despre Emma(pe care garantat nu o sa o mai vezi in CJ), acolo eu cred ca Antonia a fost la locul nepotrivit la momentul nepotrivit si s-au "lipit" si de ea chestii.

 

Te pup josephseed un Weekend minunat săi și plin de sexualitate și o sa revin la pe la Cluj cu mare drag când pandemia aceasta ne oferă mai multă libertate de plimbare de Lucru și altele 😘😘😇😇😇te pup 

Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Mureș
  • Oras:Târgu Mureș
Acum 2 ore, BlondyTs a spus:

Buna 😇😇Programul pe Pitești continua pana Luni 🤗😘👻💦💦💦🥰🥰🥰ACTIVA PASIVA DIFERITE FANTEZI 😛😛😛nu stau pe ceas 💦💦👻👻SERVICI DE TOP 🤪🤪👻👻👻250-1fin 500-1h 

BA93D186-BE95-4B79-8BB6-1FF347D1FC61.jpeg

Sexoasa mica

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 2 ore, BlondyTs a spus:

Buna 😇😇Programul pe Pitești continua pana Luni 🤗😘👻💦💦💦🥰🥰🥰ACTIVA PASIVA DIFERITE FANTEZI 😛😛😛nu stau pe ceas 💦💦👻👻SERVICI DE TOP 🤪🤪👻👻👻250-1fin 500-1h 

BA93D186-BE95-4B79-8BB6-1FF347D1FC61.jpeg

Hai la Craiova, in mini turneul tau!?😍

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...