Sari la conținut

IULIA❤️❤️ 0756566065


Postări Recomandate

  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

Scuze îmi joaca feste telefonul. Dar colegul ai găsit și tu niște exemple de mai lăsat masca. Suava care oricum pe mine nu ma incantat nici de anapoda si care a rămas doar o vizita și atât,care avea o atitudine de parca eu dădeam banii sa fur si tot eu eram ala dator,parca era viol consimțit sau Mara ce sa îți spun ca de la început a început cu țepele ce s amai comentezi. Eu vorbeam si despre atitudinea unor fete și felul lor de a se face placute ,cum e și în cazul de fata. Oricum pe Iilia nu o poți compara cu suava si Mara,sa fim serioși,la atitudine ma refer,ca la aspect fiecare are gusturile sale și aici chiar nu vreau sa întru în polemici. Eu asa cred ca merita150/250. Acum fiecare cât îl tine buzunarul.

Dupa mine, 150 iar merge doar intr-o varianta.

Dar las sa o sfatuiasca aia care iau recomandat si Riverul. Vorbim peste 1-2 luni de ea.

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Am trecut pe la domnișoara zilele astea. Aveam programare la 9 seara, m-a ținut in strada pana pe la 9:20 după multe insistente la telefon, îmi scrie ca abia a ieșit de la dus și ca e rupta de puteri și poate doar oral. In fine eram deja de câteva zile cu 00-le umfle și nu mai găseam nimic decent la ora aia. 
 

intru și o găsesc într-adevăr proaspăt ieșită de la dus, in halat de baie cu parul fufulit in toate părțile și roșie pe fata. Deja îmi scădea orice chef și îmi mai și zâmbește un pic cu dinții aia și a fost de ajuns sa zic pas. 
 

 Nu pot da nicio nota dar ca un sfat pt domnișoara ar putea sa lucreze puțin la prezentare la prima vedere.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am trecut pe la domnișoara zilele astea. Aveam programare la 9 seara, m-a ținut in strada pana pe la 9:20 după multe insistente la telefon, îmi scrie ca abia a ieșit de la dus și ca e rupta de puteri și poate doar oral. In fine eram deja de câteva zile cu 00-le umfle și nu mai găseam nimic decent la ora aia. 

 

intru și o găsesc într-adevăr proaspăt ieșită de la dus, in halat de baie cu parul fufulit in toate părțile și roșie pe fata. Deja îmi scădea orice chef și îmi mai și zâmbește un pic cu dinții aia și a fost de ajuns sa zic pas. 

 

 Nu pot da nicio nota dar ca un sfat pt domnișoara ar putea sa lucreze puțin la prezentare la prima vedere.

Salut!

N-am mai scris de multisor, dar acum parca...

Daca mai vezi vreo fata iesita fresh de la dus sa te consideri norocos!

Colegii inteleg ce vreau sa insinuez.

Asta denota ca fata are respect fata de ea si cei care vin la ea.

Ce ai scris tu confirma ca ea o optiune mai mult decat ok.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator costichelg
Reputație: 0

Salut!

N-am mai scris de multisor, dar acum parca...

Daca mai vezi vreo fata iesita fresh de la dus sa te consideri norocos!

Colegii inteleg ce vreau sa insinuez.

Asta denota ca fata are respect fata de ea si cei care vin la ea.

Ce ai scris tu confirma ca ea o optiune mai mult decat ok.

Nu prea esti norocos daca stai 20min in caldura, si pe urma ca nu poate nici NP.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Nu prea esti norocos daca stai 20min in caldura, si pe urma ca nu poate nici NP.

Salut!

Colegului cred ca i s-a spus sa astepte. Asa cred.

La 9 seara cred ca fata era la capat de program si de asta cred ca a fost vorba doar de oral sau cine stie.

Ideea era ca multe sunt nespalate la propriu si figurat. 

Nu vreau sa dau exemple fiindca se stiu, si sunt multi colegi care s-au confruntat cu situatia asta.

Eu apreciez mult cand vad ca fata intra si iese de la dus. E un plus de incredere. Unele iau cate 7-10 clienti si se sterg cu serevetele dupa ce unii au finalizat pe corpul lor.

Chiar nu vreau sa dezvolt acest subiect aici.

E bine ca domnisoara se ingijeste si acorda atentie deosebita igienii. E de apreciat, chiar daca nu o gasesc imbracata sau machiata. Unele fete sunt frumoase prin simplitate.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Salut!

N-am mai scris de multisor, dar acum parca...

Daca mai vezi vreo fata iesita fresh de la dus sa te consideri norocos!

Colegii inteleg ce vreau sa insinuez.

Asta denota ca fata are respect fata de ea si cei care vin la ea.

Ce ai scris tu confirma ca ea o optiune mai mult decat ok.

Mie personal mi se pare normal sa fie domnișoara proaspăt dusata când o vizitezi. Sunt conștient de multiplele panarame de prin oraș dar de asta frecventez forumul ca sa filtrez unde merg sa dau bani. 

 

Pur și simplu felul cum arăta la momentul respectiv a fost un turn off pentru mine și poate sunt și puțin subiectiv aici ca lucrez in domeniu, dar dinții mi s-au părut foarte urâței. Are neaparat nevoie de un tratament ortodontic. 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Mie personal mi se pare normal sa fie domnișoara proaspăt dusata când o vizitezi. Sunt conștient de multiplele panarame de prin oraș dar de asta frecventez forumul ca sa filtrez unde merg sa dau bani. 

 

Pur și simplu felul cum arăta la momentul respectiv a fost un turn off pentru mine și poate sunt și puțin subiectiv aici ca lucrez in domeniu, dar dinții mi s-au părut foarte urâței. Are neaparat nevoie de un tratament ortodontic. 

N-am fost la ea. Am crezut ca te-a deranjat faptul ca te-a steptat in halat si cu prosop pe cap. Pe mine nu m-ar fi deranjat sa-i dau eu jos halatul si sa..... De dantura fetei...daca esti stomatolog sau ai atingeri cu domeniul,eu cred ca ati putea sa va programati reciproc. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Mie personal mi se pare normal sa fie domnișoara proaspăt dusata când o vizitezi. Sunt conștient de multiplele panarame de prin oraș dar de asta frecventez forumul ca sa filtrez unde merg sa dau bani. 

 

Pur și simplu felul cum arăta la momentul respectiv a fost un turn off pentru mine și poate sunt și puțin subiectiv aici ca lucrez in domeniu, dar dinții mi s-au părut foarte urâței. Are neaparat nevoie de un tratament ortodontic. 

Nu mi se pare corect sa induci indirect ideea ca domnisoara ar avea probleme dentare (by the way , din punctul meu de vedere singurul repros la capitolul fizic...) ortodontie: capitol din medicina dentara care se ocupa cu alinierea dintilor sanatosi.

  • Like 1
Link spre comentariu

n-am mai văzut de mult timp pe acest site naziști ai gramaticii/sintaxei. expresia asta “pe iasi”, așa mai din sudul României, am folosit-o și eu. duceți-va, și dati-mi negative la posturile unde am scris așa ceva...........

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Și-ți deschizi alt topic căci ești pe Publi24, nu pe forum.

 

Topicul acesta se va închide. Se pare că pe fete nu le duce capul că fiecare trebuie discutată pe un și gur topic, nu, ele trebuie să deschidă câte vor...

 

Nu știu de ce cei din Iași nu au dat raport până acum

Salut, s-ar putea inchide celalalt topic deschis de mine. Am vazut ca majoritatea fetelor au topicele deschise de ele si mi se pare corect asa.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...