Sari la conținut

Doar astazi la voi catalina 0754704889


Postări Recomandate

Buna sunt o bruneta reala (30ani;1.60cm;50kg)
Numele meu este Cata ....
...Imi place sa imi petrec timpul in compania unor persoane educate si discrete-ofer companie domnilor generosi in locatia mea intr-un apartament elegant si curat.

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Ofer o experienta unica de rasfat, mangaieri, sarutari corporale, pasiune si erotism...Ma implic in ceea ce fac sunt o persoana deschisa la fantezii , comunicativa si prietenoasa pentru a vedea chipul barbatului satisfacut... Lucrez cu rabdare si calm .. nu primesc persoane in stare de ebrietate.sau bile

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Toate informatiile mentionate in profilul meu sunt reale, la fel si fotografiile. Pentru stabilirea unei intalniri pot fi contactata telefonic. Sunt disponibila doar in locatia mea unde te invit alaturi de mine intr-un cadru intim si discret sa ne cunoastem..te sarut si sper sa ne vedem curand

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Dacă nu răspund reveniti in 10 15 min
Nu rasp la mesaje si la nr privat
Va pup te astept
POZE REALE

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200720/1021/91471b63fe11d45928cb5ec85bb6cb1b.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200716/2336/85616089822194c85719b976b45a1132.jpg

 

A fost cineva?

Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

Catălina,pe topicul din TM nu sunt pozele tale. Deci,mea culpa,cu scuzele de rigoare. Da, aș vrea să te vizitez daca mai lași din preț.

Dragule eu iti las aici pret si servicii:

150lei finalizarea oral normal diferite pozitii oralul in functie de igiena se poate si neprotejat

Ora este 250lei cu 2finalizari masaj de relaxare mici fantezi se poate 69 se poate finalizare corporala...

Astea imi sunt preturile pentru toata lumea!

Mulțumesc frumos o zi frumoasa

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...