Sari la conținut

MIHAELA mamaia -0724722058


Postări Recomandate

DescriereBuna ma numesc Mihaela Am locatie in summerland ,pozele sunt reale si imi apartin in totalitate ,am numarul afisat in poze se observa clar. Pt mai multe detalii ma poti contacta mai am si o colega !!!

 

❣️Deplasari la hotel

post-314051-0-49093900-1595519794_thumb.png

post-314051-0-00470600-1595519814_thumb.png

post-314051-0-20474500-1595519826_thumb.png

post-314051-0-59940700-1595519838_thumb.png

post-314051-0-43713900-1595519849_thumb.png

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

chiar asa lex stai toata ziua sa faci screenshot-uri pe publi sa bagi aici si nici macar nu stii cand te baneaza si pe tine astia??? eu zic ca este efort maximal ne-respectat de astia aici  :138x

ce sa faci? ncsf. 

daca postezi screenshoturi cu bancuri si glumite  e mult mai safe , primesti doar puncte de reputatie .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutari, am fost de vreo 2 ori la ea in aceasta vara.

Ea este, are poza cu fatza ei pe Whatsapp.

Incep cu ce nu imi place la ea: are mai multe numere de telefon, mai multe anunturi. Stiu sigur, ca prima data am sunat la alt anunt, dar mi-a deschis ea, Fiindca arata bine, am zis sa raman. Nu imi pare rau ca am ramas, a fost bine; totusi zic ca nu e frumos ce face, nu e nevoie sa fure poze, nu-mi place. Din doua motive: eu zic ca e vorba de caracter, nu e frumos, ptr mine lasa impresia ca e prea avita dupa clienti si dupa bani. Al doilea motiv e ca apar prea multe anunturi cand cauti ceva nou in Mamaia/Summerland, poti sa dai de ea, chiar daca in acea zi nu o vrei pe ea. Si cum nu stii care e ea (ca avea 5-7 telefoane), ajungi sa intrebi "Pozele sunt reale?".

Revenind la ea: prima data am sunat-o pe la 15 - 16 dupa-amiaza. A raspuns mai greu, mi-a zis ca dormea, se simtea si in voce ca ce o trezisem, deci nu am sa-i scad puncte pentru primirea mediocra. Mi-a zis pretul, ON/NP 200 numarul, 400 lei ora. Cam scump ptr mine, eu zic ca nu se merita sa platesc atata, am vrut totusi sa incerc un numar.

Mi-a dat adresa, in Summerland, pe alea Argos, usor de gasit si sa o sun inainte. Cand am ajuns, am trezit-o iarasi, (din nou, nici o problema din partea mea), si cam dezordine in camera de zi, dar in limite rezonabile. I-am platit numarul, 200 lei si am trecut la treaba, facusem dush de acasa.

Oralul este foarte bun, se joaca frumos cu limbuta, si avea schimbari placute de ritm, cand o sugea lent, cand o sugea repejor. Am zis sa trecem la sex, am pus-o normal in pozitia misionarului, ca asa imi place sa incep, si spre surpriza mea, am gasit-o calda si stramta. Frumos. Pompoz ce pompez si isi pune o mana pe bazin meu ca sa dau mai usor, iar cand dadeam mai tare, ma incetinea usor, asadar a urmat o perioada de lent/repejor din partea mea. Mi-a cerut ca vrea si pe la spate, s-a pus repejor in pozitie, o placere si pentru mine privelistea, am apucat-o de craci si am inceput iarasi. Spre surpriza mea, am simtit-o avand orgasm, apoi imediat m-a rugat sa schimbam. Am pus-o iarasi misionar, sarutari pe gat din partea mea, mangaieri pe spate din partea ei, iar dupa cateva momente a venit orgasmul si la mine. Frumos. Singurul regret e tariful cam piperat, daca cerea 300lei/ora as fi stat inca un numar.

Dupa ce am iesit din dush, am vazut ca avea vreo 5-7telefoane, mai in gluma, mai in serios ii zic "opa, dar vad ca esti pusa pe treaba".

Locatia: ii dau 9 (un punct scazut ptr dezordine)
ON - 9 din partea mea, cred ca poate ajunge la 10.
GFE - nu e cazul sa dau nota aici, stiu ca o trezisem din somn si inteleg.
Sex - 9/10

General: 7 (poate merita mai mult, caci ON si sex e ce trebuie; dar ramane faza cu mai multe anunturi + pretul cam piperat)

Initial am plecat nehoratat daca sa revin sau nu, apoi m-am hotarat ca e "de revenit".

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutari din nou, revin si cu a doua recenzie ptr ea.

Peste o saptamana am zis sa revin la ea. Am sunat-o pe la 18 seara, am stabilit ca ajung in juma de ora, nu m-a recunoscut dupa voce, i-am zis ca o sa ma recunoasca cand ajung. Era mai ordine in camera de zi, totusi se simtea un miros usor de tigara.

M-a intampinat cu un zambet larg si frumos, cred ca s-a bucurat sincer ca m-a vazut. Daca ma si saruta atunci pe moment, cred ca ii dadeam nota 10 la GFE.

A urmat o conversatie lejere despre diverse, apoi i-am zis ca am facut dush acasa, dar o sa intru totusi sa fac un pipi.
M-am dus apoi in dormitor unde a inceput actiunea cu acelasi oral foarte jucaus si foarte bun din partea ei. Daca il facea si fara prezervativ, cred ca merita un 10 si coronita.
I-am zis ca vreau sex, am pus-o usor la misionar, unde iarasi surpriza placuta, pasarica ei stramta si calda pentru care venisem. Si spre surpriderea mea, dupa cateva pompari a inceput orgasmul ei, cu tinut strans de cearcaf, cu gemete discrete, cu pasarica ei care a inceput sa se incordeze si sa se zvarcoleasca; se vedea pe fatza ei ca traieste orgasmul, iar dupa cateva clipe o vad ca isi tine respiratie 2-3 secunde: acea clipa de suspans si eliberarea unui gemat ca o soapta.
O placerea si ptr mine sa o vad asa. Fiindca m-am dus la ea odihnit si cu gandul ca daca pot platesc 200lei, sa ma fut de toti banii; am schimbat lejer mai multe pozitii, iar cand am simtit ca se aproprie punctul culminat si la mine, am pus-o culcat pe burta, eu deasupra ei si am mai dat din fund de cateva ori pana gata am fost.

Locatie: 9 (de data asta -1 ptr mirosul usor de tigara din camera de zi)
ON - 9/10 (cred ca daca as lua doar oral fara prezervativ, ii dau coronita)

GFE - 8
Sex - 9/10

De revenit.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat o astazi pe Mihaela!

Locatie: Summerland

Aspect: 8 - poze reale

Atitudine: 8 - e sociabila, rade cu tine.

Igiena: 10

OP: 7 - facut cu dintii

NP: 8 - a fost ok dar cam comenteaza la pozitii

Pret: 200/400

  • Like 2
Link spre comentariu

N am înțeles exact, la note ai scris ON, dar in recenzie zici ca era protejat oralul. Face doar oral protejat?

 

Salutari din nou, revin si cu a doua recenzie ptr ea.

 

Peste o saptamana am zis sa revin la ea. Am sunat-o pe la 18 seara, am stabilit ca ajung in juma de ora, nu m-a recunoscut dupa voce, i-am zis ca o sa ma recunoasca cand ajung. Era mai ordine in camera de zi, totusi se simtea un miros usor de tigara.

 

M-a intampinat cu un zambet larg si frumos, cred ca s-a bucurat sincer ca m-a vazut. Daca ma si saruta atunci pe moment, cred ca ii dadeam nota 10 la GFE.

 

A urmat o conversatie lejere despre diverse, apoi i-am zis ca am facut dush acasa, dar o sa intru totusi sa fac un pipi.

M-am dus apoi in dormitor unde a inceput actiunea cu acelasi oral foarte jucaus si foarte bun din partea ei. Daca il facea si fara prezervativ, cred ca merita un 10 si coronita.

I-am zis ca vreau sex, am pus-o usor la misionar, unde iarasi surpriza placuta, pasarica ei stramta si calda pentru care venisem. Si spre surpriderea mea, dupa cateva pompari a inceput orgasmul ei, cu tinut strans de cearcaf, cu gemete discrete, cu pasarica ei care a inceput sa se incordeze si sa se zvarcoleasca; se vedea pe fatza ei ca traieste orgasmul, iar dupa cateva clipe o vad ca isi tine respiratie 2-3 secunde: acea clipa de suspans si eliberarea unui gemat ca o soapta.

O placerea si ptr mine sa o vad asa. Fiindca m-am dus la ea odihnit si cu gandul ca daca pot platesc 200lei, sa ma fut de toti banii; am schimbat lejer mai multe pozitii, iar cand am simtit ca se aproprie punctul culminat si la mine, am pus-o culcat pe burta, eu deasupra ei si am mai dat din fund de cateva ori pana gata am fost.

 

Locatie: 9 (de data asta -1 ptr mirosul usor de tigara din camera de zi)

ON - 9/10 (cred ca daca as lua doar oral fara prezervativ, ii dau coronita)

GFE - 8

Sex - 9/10

 

De revenit.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...