Sari la conținut

Prima oara la Sibiu 0790468266


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Buna dragii mei , ma numesc Ana Maria am 1,70 cm si 52 kg , parul lung brunet si ochii albaștrii . Azi am venit pentru prima oara la Sibiu . Atentie ‼️ Doar pentru cateva zile ‼️

150 lei finalizarea si 300 de lei ora , ca servicii iti pot oferii sex normal , sex oral , masaj erotic sau de relaxare , mici fantezii , diferite poziții si 69 . Va pup

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Ai putea detalia puțin dacă oralul e (doar protejat sau depinde în funcție de igiena)? Și FK prestezi? Merci!

hei , oralul se face in funcție de igiena intimă si FK nu fac , sărutări doar corporale , pupici :*
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf

Dar recenzii tot nu ai... doar poze

Ia 2-3 shot-uri de ceva si fa-ti curaj😂😂...nu cred ca ai avea o experienta sub medie (note 7-8 in cel mai rau caz), la cum s-a prezentat fata .

Sau asteapta weekend-ul. Sigur vor fi mai multe optiuni.

Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

Ia 2-3 shot-uri de ceva si fa-ti curaj😂😂...nu cred ca ai avea o experienta sub medie (note 7-8 in cel mai rau caz), la cum s-a prezentat fata .

Sau asteapta weekend-ul. Sigur vor fi mai multe optiuni.

O să iau o pauză de la sportul ăsta o perioadă...
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Ia 2-3 shot-uri de ceva si fa-ti curaj...nu cred ca ai avea o experienta sub medie (note 7-8 in cel mai rau caz), la cum s-a prezentat fata .

Sau asteapta weekend-ul. Sigur vor fi mai multe optiuni.

sunt sigura ca nu va avea parte de o experiența proasta :x
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

O să iau o pauză de la sportul ăsta o perioadă...

Daca ai avut parte de experiențe neplăcute , te inteleg . Dar asta nu inseamna ca trebuie sa iei o pauza de la “sportul” asta :)) , cauta ceva de calitate si iti vei schimba parerea :*
Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

Daca ai avut parte de experiențe neplăcute , te inteleg . Dar asta nu inseamna ca trebuie sa iei o pauza de la “sportul†asta :)) , cauta ceva de calitate si iti vei schimba parerea :*

Nu din cauza asta. Chiar astăzi am fost la o fată de calitate. Iau o pauză pentru că o să mă axez pe alte lucruri 🤫😉
Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

Mi-a cam plăcut ce am văzut pe topicul cu poze...dar eu sunt cu un proiect de la munca pana prin 5 august, și pretinde și deplasări la firma respectiva (aproape zilnic), în alt județ. Apai m-au scos obligat forțat din mers la fete :))) Când ajung seara acasă nu mai sunt bun nici de dat o laba :)))

Dacă nu se încumetă nimeni, și mai ramai pana atunci, în 5 sunt pe tine :)) Spor și sper ca băieții care nu scriu recenzii sa fie ok. :))

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Mi-a cam plăcut ce am văzut pe topicul cu poze...dar eu sunt cu un proiect de la munca pana prin 5 august, și pretinde și deplasări la firma respectiva (aproape zilnic), în alt județ. Apai m-au scos obligat forțat din mers la fete :))) Când ajung seara acasă nu mai sunt bun nici de dat o laba :)))

Dacă nu se încumetă nimeni, și mai ramai pana atunci, în 5 sunt pe tine :)) Spor și sper ca băieții care nu scriu recenzii sa fie ok. :))

sunt ok toti :))) stai linistit . Nu stiu sigur daca mai sunt pe 5 aici dar suna ma . Te astept cu mare drag . Si recenzii nu am pentru ca am avut contact numai cu oameni căsătoriți si iti dai seama ca nu lasa recenzii :))) si restul nu au treaba cu forum ul . Te pup si te astept cu mare drag ❤️
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

sunt ok toti :))) stai linistit . Nu stiu sigur daca mai sunt pe 5 aici dar suna ma . Te astept cu mare drag . Si recenzii nu am pentru ca am avut contact numai cu oameni căsătoriți si iti dai seama ca nu lasa recenzii :))) si restul nu au treaba cu forum ul . Te pup si te astept cu mare drag ❤️

Ce legatura are faptul ca sunt casatoriti? :)) nu e ca si cand ar scrie: Sunt Gheorghe, casatorit cu Mariana, domiciliat in Sibiu. str. MIhai Viteazu nr. 5 Bl.1 Ap. 3.... si am fost la Ana s`o fut! :)) Totul se ascunde in spatele unui pseudonim....

Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

Cum zice artzabala, n-are legătură. Ori sunt useri ai forumului (doar ca să poata vedea și pozele), și nu comentează, nu lasă recenzii, nu nimic... Ori nustiu de forum.

Cei care nu sunt membrii ai forumului nu pot vedea fotografiile postate aici.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...