Sari la conținut

Candy 0725619709


Vizitator candyanna

Postări Recomandate

Vizitator candyanna
Reputație: 0

Ma numesc Candy si sunt la dispozitia ta pentru a-ti satisface cele mai ascunse fantezii. Topicul meu este doar pentru domnii care apreciaza adevarata calitate si vor sa evadeze pe culmile extazului. Sunt blonda, ochii albastri,miniona cu simtul umorului dezvoltat si foarte pasionala.

(Nu raspund la numar privat)

200lei/fin. 350lei/h - servicii normale

+specialitatea casei THAIBLOWJOB 100ron/extra

Mai multe detalii 0725619709 whats up

post-332081-0-58100000-1595614708_thumb.jpeg

post-332081-0-59753400-1595614723_thumb.jpeg

post-332081-0-45740400-1595614734_thumb.jpeg

post-332081-0-33769400-1595614746_thumb.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator candyanna
Reputație: 0

Pfff, dacă nu se verifica pana luni, o testez eu, sper sa nu imi iau o mare teapa

Sunt colega cu lisa si lucia, deci sunt reala

Va astept s ma vizitati

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Am fost eu la d-soara. Aprox 1.65, blonda vopsita, draguta la fata, o tipa linistita cu o tehnica foarte buna si pe oral, si pe normal.

Fata: 8,5 - e draguta dar cred ca are 30-35 ani, nu am intrebat.

Corp: 8,5 - Are sani foarte frumosi, spune ea ca sunt lucrati cu push-up, nu sunt silicoane. Picioare si fund frumos. Pielea frumoasa, bronzata de la soare- nu pare de etnie.Un pic de tot da semne de burtica...

Over all isi face treaba si transmite o stare placuta. Comunica atat cat trebuie.

Oral: 9.5- Neprotejat. Mie mi-a placut mult cum s-a jucat cu ea.

  • Like 9
Link spre comentariu
Reputație: 24007
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am fost eu la d-soara. Aprox 1.65, blonda vopsita, draguta la fata, o tipa linistita cu o tehnica foarte buna si pe oral, si pe normal.

Fata: 8,5 - e draguta dar cred ca are 30-35 ani, nu am intrebat.

Corp: 8,5 - Are sani foarte frumosi, spune ea ca sunt lucrati cu push-up, nu sunt silicoane. Picioare si fund frumos. Pielea frumoasa, bronzata de la soare- nu pare de etnie.Un pic de tot da semne de burtica...

Over all isi face treaba si transmite o stare placuta. Comunica atat cat trebuie.

Oral: 9.5- Neprotejat. Mie mi-a placut mult cum s-a jucat cu ea.

Deci in concluzie ai dat 200 pe o muie? Sper ca a fost cu cim.
Link spre comentariu
  • Oras:sinaia
  • Oras:sinaia

Pentru mine, personal, o experienta dezamagitoare. Chestie de gusturi dar, in cazul meu, nu a existat acel click. Aspectul facial al tipei nu este deloc pe gustul meu si de aici s-a cam dus dracu toata treaba.

 

Locatie - Sala Palatului

 

Sex oral neprotejat satisfacator si masaj la testicole, 2 sau 3 pozitii si o finalizare cam trista. Nu accepta cim, de cob nu stiu. Intr-adevar, trebuie mentionat - sani superbi. Sunt sigur ca pentru altii fata va fi exact ce trebuie dar eu unul nu voi mai reveni.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...