Sari la conținut

Candy 0725619709


Vizitator candyanna

Postări Recomandate

  • Oras:Confidential
  • Oras:Confidential

Zi-ne care e faza cu BJul ala thailandez de care ziceai.

Hai că vă lămuresc eu:

A adus în locație o thailandeză care mai dă cu aspiratorul, mai șterge praful și când când vine clientul și cere un thaiblowjob, o cheamă pe thailandeză:

Thailandezo, vino fă-i un blowjob lu' ăsta!

Una e când scrie: oral protejat/neprotejat și alta e când scrie: "thaiblowjob"!

Muia e ceva banal, thaiblowjob e altceva.

  • Haha 3
Link spre comentariu
Vizitator candyanna
Reputație: 0

Hai că vă lămuresc eu:

A adus în locație o thailandeză care mai dă cu aspiratorul, mai șterge praful și când când vine clientul și cere un thaiblowjob, o cheamă pe thailandeză:

Thailandezo, vino fă-i un blowjob lu' ăsta!

Una e când scrie: oral protejat/neprotejat și alta e când scrie: "thaiblowjob"!

Muia e ceva banal, thaiblowjob e altceva.

buna asta

Am raspuns deja , raspunsul este putin mai sus.

Link spre comentariu
Vizitator candyanna
Reputație: 0

Nu are ce să-ți zică, ce de fapt nici ea nu știe ce e. Că dacă era, explica cu cuvintele ei. Nu o frază copiată de pe Wikipedia și tradusă cu Google Translate.

Dacă era ceva, se auzea până acum

Daca te uiti cu atentie, raspunsul e mai sus. Dar repet ,cel mai bine trebuie incercat
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Salutare tuturor!

 

Tocmai ce am fost la Domnisoara Candy si m-am gandit sa va impartasesc experienta.

 

Programarea a fost facuta pe whatsapp cu aprox 60 minute inainte. A fost foarte amabila si punctuala.

 

Am ajuns la ea, m-a asteptat intr-un capotel, privirea mea s-a pierdut intre sanii ei si acolo a ramas pana am plecat. Naturali, mari, foarte pe gustul meu.

 

Am intrat sa fac un dus, apoi am optat pentru oralul NP, nota 10, foarte pe placul meu si la acest capitol. Atenta la tot ce inconjoara jucaria, BJ-ul a fost umed si pasional fara sa ma grabeasca.

 

Am trecut la normal, unde a venit ea peste, wow ce priveliste cu acei sani! <3 

 

Am terminat destul de repede avand in vedere ca pune multa pasiune in ceea ce face. 

 

Halatul: 200lei bine investiti si meritati de Candy.

 

Chapeau mademoiselle Candy! 

 

Sa ne revedem cu bine! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Daca te uiti cu atentie, raspunsul e mai sus. Dar repet ,cel mai bine trebuie incercat

Exista un Demo?...,ceva!ca asa sa incerc pe banii mei si nu o sa imi placa,o sa vai si amar de pasarica ta😜😂😂😂😘
Link spre comentariu

Salutare,

 

Sa fac și eu rapid recenzia ca după uit.... dacă mi-a ca este singura i-am scris rapid pe whatsapp și am făcut programare, ajuns in locație am dat de “bombonicăâ€, intrat stat la o tigara și am mers la dus ca după o așa zi de foc era musai... 🤣🤣🤣

Locația este accesibila am găsit și loc de parcare destul de repede, curat in locație nota 10 pentru curatenie..

Aspect Candy - 10

ON - 9 mi-a plăcut chiar dacă s-a mai folosit și puțin de mânuță 😜

NP - 10

GFE - 9

 

Halat 350 + 100 CIM

 

Nu am reușit sa încerc controversatul thaiblowjob ca nu avea uleiul necesar pentru acest tip de oral mai pe românește 😅, a rămas pe data viitoare

 

M-am simțit foarte bine cu ea și sigur revin.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...