Sari la conținut

Candy 0725619709


Vizitator candyanna

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

am doua vizite la activ si dupa parerea mea merita vizitata... locatie centrala ,nota 9, doar ca patul scartie din toate incheieturile lui. oricum stiam locatia asa ca stiam problema patului. Anna aspect 9 blonda draguta nu foarte inalta dar nici scunda😂 nici cu Kg in plus dar nici skinny 🤣 dar cu niste sani mari naturali de nota 10+

oral 8 neprotejat placut, umed fara prea multe artificii doar ca se cam ajuta de mana destul de mult din punctul meu de vedere. pt un bonus de 100Ron beneficiezi si de CIM numai ca la mine nu a reusit😉😉😉

Normal protejat 9... foarte activa se misca bine si o vad de cursa lunga , fara mofturi

Igiena 10 impecabila

Eu unul o sa revin in viitor mereu cand o sa am ocazia

Link spre comentariu

am doua vizite la activ si dupa parerea mea merita vizitata... locatie centrala ,nota 9, doar ca patul scartie din toate incheieturile lui. oricum stiam locatia asa ca stiam problema patului. Anna aspect 9 blonda draguta nu foarte inalta dar nici scunda nici cu Kg in plus dar nici skinny dar cu niste sani mari naturali de nota 10+

oral 8 neprotejat placut, umed fara prea multe artificii doar ca se cam ajuta de mana destul de mult din punctul meu de vedere. pt un bonus de 100Ron beneficiezi si de CIM numai ca la mine nu a reusit

Normal protejat 9... foarte activa se misca bine si o vad de cursa lunga , fara mofturi

Igiena 10 impecabila

Eu unul o sa revin in viitor mereu cand o sa am ocazia

Fk face?
Link spre comentariu

fost azi. cu programare din scurt, pe whatsapp, confimata.

locatia, adiacent calea victoriei, bloc vechi. dar locul de ... e ok. curat, aranjat. camera ok, dus ok, prosop ok. 8 (din cauza cladirii...)

ea - fata frumoasa, cu forme, cu tate mari si frumoase, care se intrezareau prin camasa imbracata neglijent (sexy!!) cu care m-a primit. frumoasa la fata, ochi superbi, buze senzuale. picioare frumoase, fund pe care sa pui mana. o cezariana nederanjanta. o tipa dupa care intorci capul pe strada, chiar daca nu e o pustoaica de 18 ani. ii dau 9.5 ca prima impresie.

clarificat rapid ce vreau, apoi dus si mers in pat, unde s-a apucat direct de oral neprotejat fain. cu destul masaj cu mainile, cu mangaieri pe coaie, cu lins, cu diferente de presiune, nu deep dar o ia in mare parte.  face un oral interesant, f umed, cu maini care ajuta... final cu cim, fara fuga rapida, a mai zabovit un pic.

on cu cim de 9!

altceva nu am apucat, dar sper sa ma primeasca pt o ora, ca sa apuc sa explorez si eu pasa...

halat 200 + 100 fin orala pt cam 25min (eram statut si pe graba)

mie mi-a placut, voi reveni si recomand.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cand ai telefonul inchis cateva zile, nu raspunde mesajelor primite cand deschizi telefonul. Sunt cel mai probabil vechi de cateva zile si creezi probleme celor cu obligatii.

Link spre comentariu
Vizitator candyanna
Reputație: 0

Cand ai telefonul inchis cateva zile, nu raspunde mesajelor primite cand deschizi telefonul. Sunt cel mai probabil vechi de cateva zile si creezi probleme celor cu obligatii.

Cand nu lucrez am telefonul inchis, si normal ca nu raspund mesajelor primite in zilele respective tocmai ca sa nu fac probleme celor cu obligatii

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cand nu lucrez am telefonul inchis, si normal ca nu raspund mesajelor primite in zilele respective tocmai ca sa nu fac probleme celor cu obligatii

Pai asta ai facut, fiindca mesajele trimise cand aveai telefonul inchis le-ai primit cand ai deschis telefonul. Eu trimisesem Joi, Vineri si primesc raspuns Duminica.... Ideea ar fi sa nu raspunzi mesajelor pe care le primesti dupa ce ai avut telefonul inchis.
Link spre comentariu
Vizitator candyanna
Reputație: 0

Pai asta ai facut, fiindca mesajele trimise cand aveai telefonul inchis le-ai primit cand ai deschis telefonul. Eu trimisesem Joi, Vineri si primesc raspuns Duminica.... Ideea ar fi sa nu raspunzi mesajelor pe care le primesti dupa ce ai avut telefonul inchis.

“Buna!cum este programul tau azi?exista vreo disponibilitate, nu as avea preferinte ?imi poti raspunde oricand vei vedea mes.multumesc!” Raspund cand primesc ceva de genu’

Sper ca am clarificat, o zi buna

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Asta e mesajul meu !!!!!! :)))))....am reusit sa comunicam, saptamana asta esti pana vineri tarziu...vezi sa nu mi pui nr la indezirabili!:)

 

goe27 te-a combinat la nr meu de tel,sorry:)).....oricum gagica e super-ok, hai sa ajung si eu

“Buna!cum este programul tau azi?exista vreo disponibilitate, nu as avea preferinte ?imi poti raspunde oricand vei vedea mes.multumesc!” Raspund cand primesc ceva de genu’
Sper ca am clarificat, o zi buna

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...