Sari la conținut

Sex total 0790170550


Postări Recomandate

  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Am vizitat-o eu zilele trecute. Loc celebra scara metal bloc rusi. La tel voce placuta, 150/200 ron sex total. Evident poze false, totusi am zis sa raman, comuna, bruneta (nu pare de etnie), 1.60 si vreo 55 kg, nascuta, un pic de burtica, sani nr 2, simpla. Am ales totul protejat, o finalizare, n-a vizitat baia nici ea nici eu, totusi fara mirosuri suspecte. Oral banal, fara zone adiacente, normal larguta, sta cum o pui, ceva sunete ambientale. La anal cam incepatoare, sta, dar clar o doare/nu-i place, e stramta, oricum mi-am facut damblaua. A rezistat eroic cateva minute. Note..oral 6, normal 6, anal 8. N-as spune ca este de revenit decat daca se doreste neaparat anal. Am stat un singur nr pentru care nu m-a grabit.

  • Like 2
Link spre comentariu

Am vizitat si eu, nu merita recenzie. Anal nu a putut cu mine, nu e in stare sa faca cu oricine.... la note e corijenta, si aspectul lasa de dorit... plus ca vorbeste foarte mult, se justifica 5 minute pentru orice lucru refuza si iti taie cheful. E prima "recenzie", nu sariti toti, e prima din Tg si abia mi-am facut cont aici. O zi faina!

Link spre comentariu
  • Oras:Madagascar
  • Oras:Madagascar

Am vizitat-o eu zilele trecute. Loc celebra scara metal bloc rusi. La tel voce placuta, 150/200 ron sex total. Evident poze false, totusi am zis sa raman, comuna, bruneta (nu pare de etnie), 1.60 si vreo 55 kg, nascuta, un pic de burtica, sani nr 2, simpla. Am ales totul protejat, o finalizare, n-a vizitat baia nici ea nici eu, totusi fara mirosuri suspecte. Oral banal, fara zone adiacente, normal larguta, sta cum o pui, ceva sunete ambientale. La anal cam incepatoare, sta, dar clar o doare/nu-i place, e stramta, oricum mi-am facut damblaua. A rezistat eroic cateva minute. Note..oral 6, normal 6, anal 8. N-as spune ca este de revenit decat daca se doreste neaparat anal. Am stat un singur nr pentru care nu m-a grabit.

Ieri am fost si eu la ea, am sunat alaltaseara pt un ON cu finalizare orala. Nu e cea din poze are alt anunt nou cu alte poze.

Ajuns la locatie decartat 150 pt o finalizare, la care ea zice -nu fac finalizare orala, daca vrei pe corp, mai exact pe fund- , ma rog deja ajunsesem la ea, mie imi pare putin de etnie, am cautat sa termin repede...oralul a fost mai mult manual...in rest cum a zis colegu...

Pt mine e de evitat...foloseste poze false!

 

P.S. actiunea s-a petrecut in Buzau, se pare ca face tur prin tara.

 

Spor la ciocane domnilor!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...