Sari la conținut

Ana Maria 0790468266


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 20 minute, johnvarvatos a spus:

Poze? Whatsapp? Nu va înțeleg, crezi ca toți fugim afara sa va sunam... ii cancer amu poate la vara...face-ti-va whatsapp in pnm ca suntem in 2021.

Poze nu știu sa pun și wapp nu am din diferite motive . Primul ar fii ca majoritatea ma bagă in grupuri ceea ce nu Sunt de acord , al doilea ca sunt sunată pe video fără sa întrebe înainte dacă sunt disponibilă sau dacă fac confirmări (ceea ce nu ar fii o problema dacă îmi scrii înainte ca dorești o confirmare sa nu vii degeaba ) și al treilea ca sunt sunată sa va văd dezbrăcați pe camera făcând laba . Cred ca am motive întemeiate pentru care nu am wapp . Aici nu va încadrez pe toți ca nu sunteți toți la fel . Zi frumoasa 😘 am avut și wapp și poze sunt pe primele pagini 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 4 minute, anaamaria a spus:

Poze nu știu sa pun și wapp nu am din diferite motive . Primul ar fii ca majoritatea ma bagă in grupuri ceea ce nu Sunt de acord , al doilea ca sunt sunată pe video fără sa întrebe înainte dacă sunt disponibilă sau dacă fac confirmări (ceea ce nu ar fii o problema dacă îmi scrii înainte ca dorești o confirmare sa nu vii degeaba ) și al treilea ca sunt sunată sa va văd dezbrăcați pe camera făcând laba . Cred ca am motive întemeiate pentru care nu am wapp . Aici nu va încadrez pe toți ca nu sunteți toți la fel . Zi frumoasa 😘 am avut și wapp și poze sunt pe primele pagini 

Ie știu ce zici scumpă...da nu toți is la fel după cum ai spus și tu... părerea mea ar fi sa îți faci un cont de bussines pe alt număr și pana la urma când te suna cineva tu decizi dacă răspunzi sau nu, este ? Cât despre confirmări doar cu poze evita sa suni in video... și la poze primite aiurea de la “ labagi “ vezi ca poți sa selectezi sa nu îți apăra poza decât dacă apeși tu pe ea și eu zic ca din bluru ăla îți dai seama ca e ciocan sau nu, îți dai seama ca e mai ușor sa iau telefonul și sa dau un wapp, acum tu decizi dacă îl accepți sau nu! 😘 și poze poți pune pe linkul de mai jos, cred ca ar fi bine venită o reclama! Lasă pozele vechi, au plecat de mult.

https://m.imgur.com/

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
La 29/01/2021 la 11:04, johnvarvatos a spus:

Poze? Whatsapp? Nu va înțeleg, crezi ca toți fugim afara sa va sunam... ii cancer amu poate la vara...face-ti-va whatsapp in pnm ca suntem in 2021.

Da la ce iți trebuie poze? Tie nu îți plac surprizele, oferite de un "blind date"? 😂🤣

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
1 oră în urmă, johnvarvatos a spus:

Oricum nu mergeam eu la asta, ca tot pozele alea le are de pe vremea când avea recenzii negative, e pusă pe Fast și are pete fata 🐟

De ce vorbești in neștiința de cauza ? A specificat careva ca stau cu bărbați in casa ? Eu nu am văzut . Nu am avut și nu am peste dragul meu . Am și recenzii negative și pozitive orice recenzie este buna venită . Te pup și sa ai o zi frumoasa . Și in legătura cu Peștele eu sunt SINGURA ! Nu îți mai da cu părerea dacă nu m-ai vizitat . 

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 2 ore, mrbadass a spus:

Da la ce iți trebuie poze? Tie nu îți plac surprizele, oferite de un "blind date"? 😂🤣

 

Ignora-l ca mai sus îmi cerea poze și îmi spunea sa îmi fac wapp , după a spus ca nu vine el la mine . Exact de spuneam eu mai sus de persoanele care cer wapp și confirmări . Sta acasă in pat își face o laba pe pozele mele și e fericit . Dacă avea o părere anume despre mine nu trebuia sa mai comenteze aici , dar nu văd de ce ți-ai Crea o părere despre cineva atâta timp cât nu ai vizitat-o . Dacă el se bate cap in cap cu mine și mai sus îmi spunea ca nu e genu de persoana care sa scrie aiurea , este exact genul ala de persoana . Nu toți suntem la fel . 

Link spre comentariu
Acum 3 minute, anaamaria a spus:

Ignora-l ca mai sus îmi cerea poze și îmi spunea sa îmi fac wapp , după a spus ca nu vine el la mine . Exact de spuneam eu mai sus de persoanele care cer wapp și confirmări . Sta acasă in pat își face o laba pe pozele mele și e fericit . Dacă avea o părere anume despre mine nu trebuia sa mai comenteze aici , dar nu văd de ce ți-ai Crea o părere despre cineva atâta timp cât nu ai vizitat-o . Dacă el se bate cap in cap cu mine și mai sus îmi spunea ca nu e genu de persoana care sa scrie aiurea , este exact genul ala de persoana . Nu toți suntem la fel . 

Ești proasta ca pula nici măcar nu ai înțelege mesajul omului. 😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 1 minut, johnvarvatos a spus:

Ești proasta ca pula nici măcar nu ai înțelege mesajul omului. 😂😂

Prost ești tu , ca eu nu te am jignit . Sa vorbim in limita bunului simt ca nu te am jignit pe tine . Mesajul lui l-am înțeles . Prostia ta nu am înțeles-o . 

Link spre comentariu
Acum 2 minute, anaamaria a spus:

Prost ești tu , ca eu nu te am jignit . Sa vorbim in limita bunului simt ca nu te am jignit pe tine . Mesajul lui l-am înțeles . Prostia ta nu am înțeles-o . 

De ce plm te irita faptul ca vii cu aceleași poze de azi vara de pe forum? Și pozele o devenit neclare de când le-ai făcut, dar te înțeleg. Eu nu am luat legătura cu tine niciodată dar dacă vreau îți garantez ca pot sa vin sa îți dau o muie 😅 ti-am spus doar ca eu așa știu ca ai pete și nu ai înțeles nimic ca dacă ai fi înțeles ceva nu ai fi fost o curva 😂😂😂 pup 

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 1 minut, johnvarvatos a spus:

De ce plm te irita faptul ca vii cu aceleași poze de azi vara de pe forum? Și pozele o devenit neclare de când le-ai făcut, dar te înțeleg. Eu nu am luat legătura cu tine niciodată dar dacă vreau îți garantez ca pot sa vin sa îți dau o muie 😅 ti-am spus doar ca eu așa știu ca ai pete și nu ai înțeles nimic ca dacă ai fi înțeles ceva nu ai fi fost o curva 😂😂😂 pup 

Și care este problema ta ca am eu același poze ? Nu te mai excita sa îți faci laba pe ele ? Peste nu am avut dragul meu și nici nu o sa am Vreodată . Dacă eu as fii înțeles ceva nu as fii fost o curva 😂😂😂 , dar tu dacă ai fii înțeles ceva de ce stai pe forum și ți o iei la laba in loc sa te duci la munca sa ai grija de familia ta ? 

Link spre comentariu
Acum 53 minute, anaamaria a spus:

Și care este problema ta ca am eu același poze ? Nu te mai excita sa îți faci laba pe ele ? Peste nu am avut dragul meu și nici nu o sa am Vreodată . Dacă eu as fii înțeles ceva nu as fii fost o curva 😂😂😂 , dar tu dacă ai fii înțeles ceva de ce stai pe forum și ți o iei la laba in loc sa te duci la munca sa ai grija de familia ta ? 

Eu văd ce intens rupi tu forumu nu eu 😂 și da, dacă aveai ceva in cap nu erai curva sau măcar erai da nu te artai, așa ca eu cu tine m-am lămurit, in schimb, eu personal tie nu ti-as arăta nici curu, ești pusă pe fastfuck, ai fost și ești o proasta chiar tu ai recunosc cu ceva timp in urma ca ai învățat din greșeli 😂 așa ca Ciocu mic și înghite mult mahalagioaica mică 

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 3 ore, johnvarvatos a spus:

Eu văd ce intens rupi tu forumu nu eu 😂 și da, dacă aveai ceva in cap nu erai curva sau măcar erai da nu te artai, așa ca eu cu tine m-am lămurit, in schimb, eu personal tie nu ti-as arăta nici curu, ești pusă pe fastfuck, ai fost și ești o proasta chiar tu ai recunosc cu ceva timp in urma ca ai învățat din greșeli 😂 așa ca Ciocu mic și înghite mult mahalagioaica mică 

Cearta-te singur și poate o sa fac un gest frumos pentru tine sa pun poze noi sa ți o iei la Laba . Pup 

Link spre comentariu

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 26 minute, nadyr20 a spus:

Baieti, o stiu pe Ana Maria de dinainte sa apara pe forum si pot sa zic ca nu intra la categoria fast-fuck si am vizitat-o mereu cu placere. Ar merita putina incurajare si nu rautati de genul cum sunt mai sus. Doar o opinie personala.

Mulțumesc frumos , te aștept cu drag oricând ❤️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...