Sari la conținut

Ana Maria 0790468266


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 4 minute, johnvarvatos a spus:

Fut pesti cu 2 postări toate postate aici! Ești zero și tu...😎 dacă v-as prinde v-as lega de stâlp 

Sincer îți zic , eu cred ca tu ești vreun peste cu unele pe aici Și numai fac bani de încerci sa denigrezi aiurea . Din ce am văzut lași numai comentarii de genul tuturor fetelor . 

Link spre comentariu
Acum 4 minute, anaamaria a spus:

Sincer îți zic , eu cred ca tu ești vreun peste cu unele pe aici Și numai fac bani de încerci sa denigrezi aiurea . Din ce am văzut lași numai comentarii de genul tuturor fetelor . 

Stai liniștita... ii un forum nu înseamnă ca is peste, am eu ceva cu tine nu știu de ce 👌🏻 Îmi ești urâta rau pur și simplu 😂 și cât despre piața, tu oricum ești sub nivel deci...

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 1 minut, johnvarvatos a spus:

Stai liniștita... ii un forum nu înseamnă ca is peste, am eu ceva cu tine nu știu de ce 👌🏻 Îmi ești urâta rau pur și simplu 😂 și cât despre piața, tu oricum ești sub nivel deci...

Nu îți mai da cu părerea dacă nu vizitezi o persoana . Ai ceva cu mine ca ți-am dat nas de asta . Și crede ma ca și frumusețe sunt peste ce este pe piața :))))) 

Link spre comentariu
Acum 29 minute, anaamaria a spus:

Nu îți mai da cu părerea dacă nu vizitezi o persoana . Ai ceva cu mine ca ți-am dat nas de asta . Și crede ma ca și frumusețe sunt peste ce este pe piața :))))) 

Tu mie mu aveai cum sa îmi dai așa ceva 😂😂 eu ți-am spus ca dacă vreau sa vin la tine vin și îți dau muie evident contra cost 😘 pentru ca tu ești o târfă și poate sa îți treacă oricine pragul. Așa ca Ciocu mic și spor la înghiți.

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 2 minute, johnvarvatos a spus:

Tu mie mu aveai cum sa îmi dai așa ceva 😂😂 eu ți-am spus ca dacă vreau sa vin la tine vin și îți dau muie evident contra cost 😘 pentru ca tu ești o târfă și poate sa îți treacă oricine pragul. Așa ca Ciocu mic și spor la înghiți.

Ți am dat D-asta ai luat foc . Numai plange

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 29 minute, johnvarvatos a spus:

Nu mai zic nimic ca nu are rost sa ma obosesc pentru o târfă, sunt fete mai bune ca tine care nu s puse pe Fast fuck, băști sugatoare sifilizata

Dacă nu erau tarfele astea nu aveai pe ce da ți o mai iei la Laba puișor 

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 28 minute, georgel69 a spus:

Tu cu mai multe fete pe care nu le-ai vizitat ai avut o problema......o sa-i fac eu o vizita in seara asta și revin cu o recenzie,daca este ok fata înseamnă ca ești peste și trebuie sa ți se șteargă contul.

Te aștept cu drag , mai lucrez pana la ora 20 😘

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Am fost și eu pe la aceasta domnișoară dupa cum am promis mai sus,am fost ultimul client pe ziua respectiva,ea urmând sa plece.Pozele sunt reale,tanara,frumușică, plăcută.Nu m-am simțit grăbit,în condițiile în care ea avea un tren de prins.ON-9,NP-9,FK-nu,în rest deschisa la orice poziție,eu zic ca este chiar ok.O sa mai trec pe la ea,vad ca a revenit,fata de ce avem noi acuma prin oraș,cu vreo cinci excepții, este ok.

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 29 minute, georgel69 a spus:

Am fost și eu pe la aceasta domnișoară dupa cum am promis mai sus,am fost ultimul client pe ziua respectiva,ea urmând sa plece.Pozele sunt reale,tanara,frumușică, plăcută.Nu m-am simțit grăbit,în condițiile în care ea avea un tren de prins.ON-9,NP-9,FK-nu,în rest deschisa la orice poziție,eu zic ca este chiar ok.O sa mai trec pe la ea,vad ca a revenit,fata de ce avem noi acuma prin oraș,cu vreo cinci excepții, este ok.

Te pup si multumesc frumos , te astept cu drag 😘😘❤️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...