Sari la conținut

Negresa sau asiatica


Postări Recomandate

  • Oras:Ping 3 ms
  • Oras:Ping 3 ms

Asiaticele pe lângă că transpiră foarte rar, nu le miroase sudoarea de niciun fel. Negresele sunt exact la polul opus, dezvoltă în partidele lungi de futai (sau orice altă formă de efort fizic), un miros foarte greu, n-aş vrea să-l numesc pestilențial, ptr că atrage (pare-se) nu numai masculii autohtoni... Ca european te cam loveşte cu leuca în cap mirosul africancelor tribale, mai ales când mirosul lor natural este combinat şi cu diverse nămoluri şi argile cu care îşi "îmbăiază" trupul şi îşi încleiază părul. Bleah!  :cry2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 ms
  • Oras:Ping 3 ms

 Elprofesoare, daca ai informații de asiatică, poate ne ajuți și pe noi.

 

Sigur că te poate ajuta!! Te ajută dacă vrei şi cu informații veridice despre cât de zemoasă e piersicuța lui Afrodita TS!!  Elprofesoara a uitat să se delogheze de pe contul principal şi să scrie despre animăluțul Zeus cu o clonă aferentă zonei respective de interes..., la pagina 93 a Afroditei TS, ieşită din spuma mării :)))
 
Nu degeaba îl  numesc "Pizdăseara", ptr că ziua se dă drept craiul crailor şi aparent zmeul zmeilor, dar când se lasă searaaa...
 
Alternative life style, sau cum să-i zicem... :)))
 
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Exista cateva negrese/mulatre de la mama lor nu ciori!

Si am vazut si asiatice 2 dar toate cu circuit inchis

 

Asiatica imi doresc si eu nu am avut niciodata!

Asa mulatre 2 si 1 negresa am avut...experienta sexuala super buna dar in rest dezamagit...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...