Sari la conținut

PRIMA OARA IN ORASUL VOSTRU MONA 0746366899


Postări Recomandate

  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

     ❤❤❤ AM REVENIT!!!❤❤❤️

 

Buna numele meu este Mona o femeie cu forme,blonda, 1.67 înălțime. 

Fund bombat...Sanii mari.. focoasa si fierbinte....100% ,reala.....singura in locatie....Te astept in locatia mea discreta si cocheta pentru a petrece un moment de placere impreuna.

❤LUCREZ DOAR PE BAZA DE PROGRAMARE.

❤NU RASPUND LA MESAJE SAU NUMERE PRIVATE.

❤NU PRIMESC CU BILE SAU PERSOANE IN STARE DE EBRIETATE.

❤NU FAC DEPLASARI.

 

         ❤Lucrez de la 11.00-21.00❤  

 

      ❤❤❤SERVICIILE MELE:❤❤❤

 

❤ORAL PROTEJAT/NEPROTEJAT( IGIENA SA FIE IMPECABILĂ!!!)

❤SEX NORMAL DOAR PROTEJAT

❤SEX ÎNTRE SÂNI

❤FINALIZARE ACCEPT DOAR CORPORALĂ

❤MASAJ RELAXARE

❤MICI FANTEZII( FANTEZIILE FIECARUIA)

❤69

❤FOOT FETISH

❤URO (50 RON EXTRA)

❤ FACE SITTING

❤MASAJ PROSTATIC (50 RON EXTRA)

                      💋 PREȚ 💋

 

       ❤150 FINALIZAREA (30MIN)❤

       ❤250 ORA( 60MIN/2FINALIZARI)❤

❤PROGRAMĂRILE SE VOR FACE DIN TIMP CU CONFIRMARE ÎNAINTE CU 30MIN SAU IN CAZUL IN CARE NU VEȚI MAI PUTEA AJUNGE LA FEL ANULATĂ PROGRAMAREA CU 30MIN ÎNAINTE!!!!

 

        🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘

 

         PREȚURILE NU SE NEGOCIAZĂ!!!

SERVICIILE MELE LA FEL,NU FAC NIMIC EXTRA FAȚĂ DE CEEA CE DEJA AM NOTAT,NICI CONTRA COST!!!!!!

 

🚫NU OFER SERVICII TOTALE!!!!

🚫NU ANAL!

🚫NU FINALIZARE ORALA/FACIALA!!!

🚫NU SĂRUT!!!

 🚫NU LUCREZ CU DOTAȚI,CU BILE,CANAMICINA SAU ALTE ACCESORII!!!

🚫NU FAC DEPLASARI!

🚫NU RASPUND LA NUMERE PRIVATE!!!

‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️

 

NU OFER SEX NORMAL NEPROTEJAT NICI CONTRA COST!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

Buna confrati 

Am vizitat-o pe Mona in mai multe locuri si in Tg. Mures si in Alba este o fata deosebita care isi respecta programarile.

Nu comenteaza la pozitii este atent la ce vrea clientul face un oral demential.

Tot timpul am gasito fresh proaspat dusata, are o pasarica numai buna de lins , un corp frumos.

Din partea mea de revinit

Eu decate ori am ocazia o revizitez cu drag

Te pooop Mona

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:mures
  • Oras:mures

Va salut.

Azi am revizitat-o pe Mona ,am fost de mai multe ori la ea si de fiecare data am fost multumit.Programarea a fost prin sms respectat de ambele parti la ora indicata.Am fost primit de o fata curata ,fresh atunci iesita de sub dus.Nu  am simtit nici  o clipa sa fiu grabit .Curatenie in apartament si in baie prosoape fresh si geluri de dus.

Comunicativa si amabila o adevarata milf cu niste sani generosi, categoria gen ai pe ce sa pui mana.Daca esti pe placul ei atunci intalnirea sigur este reusita.La oral este bestiala  si la normal se  misca foarte bine si foarte deshisa la cereri .

De vizitat :DA

O recomand celor care respecta femeia in pat si in afara ei.

Te pup ,Mona si sa ne revedem cu bine.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0753235454
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0753235454
  • Oras:Brasov

Ziua buna,

Vizita la Mona s-a dovedit a fi o decizie bună.

1.  Legatura prin telefon, foarte amabila, si-a anulat planurile personale pt a onora vizita. Coordonare foarte buna . Ajuns în locatie, am primit codul de acces și indicații sa ajung în apartament.

2. Primirea în ținută sexy, care o pun în valoare. Discuție de calitate. Mona a menționat serviciile pe care le oferă.

3. Igiena foarte bună. Apartament ok, atmosfera plăcută (ar merge o muzica ambientala). M-am cerut la igienizare, Baia cutata cu tot ce trebuie.

4. Înmânat cadoul: o finalizare 150 lei.

5. Acțiunea propriu zisa a început cu un ON cu tendințe de deep. Bine executat, semiumed, anexele nu au fost dezmierdate. ON de nota 8,5. Mona știe meserie și nu te grăbește. Mare plus.

Continuat cu misionar, moment în care am abuzat de sânii mari ai Monei. Nici fundul nu l-am neglijat. Bucile ferme, cu carne tare fac deliciul. Și picioarele sunt ferme. Chiar ai de ce prinde. Schimbat cu doggy ca sa ma bucur de priveliste  (recomandare sa va tineti de solduri si sa pompati cât puteti. Mona duce fara probleme).

La solicitarea mea am cerut sa revenim la ON. Am făcut igienizarea de rigoare și Mona s-a conformat întocmai. ON 2 a fost bestial. Știe sa insiste unde trebuie. Schimbat în doggy și la scurt timp am finalizat. Am mai petrecut 2 min masând sânii și fundul Monei. Igienizarea finala și continuat cu discuțiile. Aspectul Monei, nota 9. E femeie cu forme, aspect de milf, atitudine pro client, fără graba. 

Subiecte de conversație diverse, pe alocuri amuzante. Ai cu cine vb de toate. Experienta de viata e mare în cazul ei.

Mona m-a cinstit cu apa rece.

Timp petrecut. 40 min. Mona sper sa nu ma scoți dator.

Recomand vizita. Iubitorii de skinny au șansa să se reprofileze :))

S-auzim de bine.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:mures
  • Oras:mures

A revenit Mona!

Am revizitat-o din nou pe Mona, aceeași locație (Gloriei),aceeași femeie frumoasă. Programarea respectata de ambele părți.Face un ON demențial (in funcție de igiena), păsărică sensibila,se umezește natural,am schimbat câteva poziții se mișca bine și apoi am finalizat pe sânii ei mari și frumoși.

O voi revizita cu drag ori de câte ori voi avea ocazia!

Timp petrecut o oră iar cadoul a fost de 300lei. 

Te pup Mona!😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:mures
  • Oras:mures

A revenit Mona!

Am revizitat-o din nou pe Mona, aceeași locație (Gloriei),aceeași femeie frumoasă. Programarea respectata de ambele părți.Face un ON demențial (in funcție de igiena), păsărică sensibila,se umezește natural,am schimbat câteva poziții se mișca bine și apoi am finalizat pe sânii ei mari și frumoși.

O voi revizita cu drag ori de câte ori voi avea ocazia!

Timp petrecut o oră iar cadoul a fost de 300lei. 

Te pup Mona!😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:mures
  • Oras:mures

Buna, după o perioadă de așteptare am revizitato pe frumoasa Mona, am luat legătura cu ea prin SMS aceași femeie frumoasă, ținută sexi pe tocuri,corp bronzat sâni mari, păsărică epilată și foarte curata bună de savurat, locație tot pe gloriei, timp petrecut alaturi de ea a fost o oră care a trecut foarte repede!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Ms
  • Oras:Ms

Salutare,am vizitat pe blonda MILF Mona moldoveancă este o femeie cu forme cu sâni mari  ,ten bronzat, păsărică epilată bună de lins întru cuvânt ai pe ce pune mâna locația în Tudor ,cadoul 300 o oră,recomand celor care le plac femeile cu forme 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 7 guests

×
×
  • Creează nouă...