Sari la conținut

Bianca_blue_noua_in_orasul_tau 0720959309


Postări Recomandate

Bună! :heart: Mă numesc Bianca, am 20 de ani / 1,70 m / 55 kg și sunt o fire deschisă, prietenoasă și comunicativă.

 

 

 

Nu sunt pretențioasă în ce privește clienții*, tot ce îmi doresc de la domnii care mă vizitează este să fie manierați și cu bun simț, pentru că atunci mă voi simți în largul meu și voi putea să le ofer tot ce am mai bun.

 

 

 

Iar cei care m-au cunoscut deja, pot confirma că am multe de oferit, când mă simt bine și devin nebunatică! :girly

 

 

 

*) Orice vârstă peste 18 ani

 

 

 

Servicii: sex oral protejat / neprotejat (dacă igiena este impecabilă); sex normal protejat; cunnilingus; annilingus (parte pasivă); 69; finalizare corporală; diverse poziții; mici fantezii (le discutăm înainte).

 

150 Ron / 30 min (1 finalizare);

 

300 Ron / 60 min (1-2 finalizări)

 

 

 

Extra: sex anal protejat (dacă dimensiunea permite și cunosc clientul)

 

+ 100 Ron / 1 finalizare

 

 

 

NOU: Accept cu plăcere cupluri (Ea + El) pentru un sex în 3 incendiar!

 

Pentru El, ofer toate serviciile de mai sus. Pentru Ea, suplimentar: FK, cunnilingus (activ, pasiv, 69).

 

500 ron / 60 min

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

welcome  bianca , sint obi , ne-am cunoscut acum 2 ani cind erai la primii pasi in bransa , la bucuresti .

daca nu ma insel am scris si o recenzie la vremea respectiva pe topicul tau .

o intrebare scurta , poti mentiona aici zona in care activezi , programul si cind sosesti , eventual daca mai ai colega/colege ?

sint tare curios la ce nivel ai evoluat , din cite imi amintesc , m-ai impresionat foarte placut  cind erai incepatoare , sper sa mai fi ramas o sclipire din naturaletea ta de atunci . 

succes la mare , sper sa ne vedem si le recomand colegilor  sa fie macar curiosi sa te cunoasca .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

welcome  bianca , sint obi , ne-am cunoscut acum 2 ani cind erai la primii pasi in bransa , la bucuresti .

daca nu ma insel am scris si o recenzie la vremea respectiva pe topicul tau .

o intrebare scurta , poti mentiona aici zona in care activezi , programul si cind sosesti , eventual daca mai ai colega/colege ?

sint tare curios la ce nivel ai evoluat , din cite imi amintesc , m-ai impresionat foarte placut  cind erai incepatoare , sper sa mai fi ramas o sclipire din naturaletea ta de atunci . 

succes la mare , sper sa ne vedem si le recomand colegilor  sa fie macar curiosi sa te cunoasca .

si inca ceva , daca imi aduc bine aminte , imi promisesesi o sedinta foto ... nu vei regreta . 

posteaza un link catre topicul tau de la concurs sa iti admire amatorii constanteni superbul motulet de curcan.

Link spre comentariu

welcome  bianca , sint obi , ne-am cunoscut acum 2 ani cind erai la primii pasi in bransa , la bucuresti .

daca nu ma insel am scris si o recenzie la vremea respectiva pe topicul tau .

o intrebare scurta , poti mentiona aici zona in care activezi , programul si cind sosesti , eventual daca mai ai colega/colege ?

sint tare curios la ce nivel ai evoluat , din cite imi amintesc , m-ai impresionat foarte placut  cind erai incepatoare , sper sa mai fi ramas o sclipire din naturaletea ta de atunci . 

succes la mare , sper sa ne vedem si le recomand colegilor  sa fie macar curiosi sa te cunoasca .

Eu te aștept cu drag sa sa ma cunoști și acum sa vezi cât de mult am progresat de atunci, bineînțeles aștept și alti doritori ce doresc o experienta frumoasa ,va pup! :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Altceva in afara de spam stii sa faci? Noi te intelegem ca te plictisesti dar...nu rezolvi nimic daca postezi continuu.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Fata cu spamul, tu nu pleci cu colegele tale? Hai te rugam..nu le lasa singure ca sa nu pateasca ceva pe drum...

Link spre comentariu

Fata cu spamul, tu nu pleci cu colegele tale? Hai te rugam..nu le lasa singure ca sa nu pateasca ceva pe drum...

Ce grijuliu ești Talibane sa nu te deochi 🤣🤣🤣..auzi fata ..este o vb .. Lasă ne .. Lasă ne ..onorează ne cu absența te rugam frumos
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

ho nebunilor , nu mai goniti fata ca e in regula , are si preturi decente, e frumoasa , futacioasa ,  curatica , fac pariu ca o sa iasa bine la vopsea, mai ales ca vrea sa stea citeva saptamini  la noi , e genul roxanicai de care va rugati acum de ea sa revina , care avea locatie la tic tac .

  • Like 2
Link spre comentariu

Aoleu...nu ai plecat cu colegele?

Este ok fata Talibane.

Poze reale, frumușica, lipicioasă și futăcioasa. Merită o vizită fără doar și poate. După care vei dori mai multe.

Locație Tomis, cam nasol cu parcarea.

Preț corect pt servicii și modul în care arată.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...