Sari la conținut

Bianca_blue_noua_in_orasul_tau 0720959309


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Bianca_blue_noua_in_orasul_tau 0720959309
  • Telefon: 0738056658
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0738056658
  • Oras:Bucuresti

Vă salut cu drag, domnilor de la malul mării! ❤️💋
M-am gândit să revin printre voi, mă mai primiți? :)

Pentru că data trecută nu am stat decât câteva zile, dar chiar și așa am avut ocazia să întâlnesc câțiva oameni de calitate și cu care m-am simțit foarte bine,  de data aceasta aș vrea să prelungesc experiența pentru o perioadă ceva mai lungă.

Poate 2-3 săptămâni, poate mai mult... nu știu încă, asta depinde și de voi cât veți dori să mă țineți!

Așa că vă aștept să ne cunoaștem și să stabilim împreună :la

Serviciile și prețurile mele le găsiți în semnătură, iar pentru cei care doresc să se informeze suplimentar, aici este topicul meu de la Top București.

Locația o voi anunța în cursul zilei de azi, așa că fiți pregătiți! :P

Vă pup și vă aștept :* 
Bianca

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salutare... terminati fratilor cu off topic.

Am fost la ea azi primul 😋

Locatie summerland

Bianca ma asteptat exact can poze.

Nu mai relatez mult cum fac de obicei.

Am optat pt un nr 150 oral neprotejat 

Normal protejat

Actiune ...urcat in pat hiihii haha.. unde a inceput fata cu un oral umed si deep pana se ineca vreo 5min .. n7 am rezistat tentatiei si am luat-o la un 69 (pasa mica si frumoasa) cu cat insistam mai mult cu atat ma sugea si mai bine si urme de gemete (se umezeste natueal si iu face placere) a trebuit sa o opresc sa trecem la normal pus prez cu gurita si dus prez pana la capat.

Urcat pe mine si dai bice te fute bine.. schimbat eu peste (te prinde cu picioarele de mijloc sa poti sa dai bine in ea si ii place) imi lua mana si mi-o pune pe sani sa o strang de ei in timp ce o futeam ... 🤤🤤🤤😜  isi baga mana pe sub fund si ma prinde de coite .. e buna la pat stie ce sa faca... schimbat doggy in picioare la oglinda priveliste frumoasa da contre ii place sa fie luata de sani si trasa in p.... unde am si terminat..

Concluzie = merita incercata nu mai judecati pana nu mergeti si vedeti.. 

Eu tot merg cand e bine cand e rau (riscul meseriei)

Note 

Fata 9

Igena 10

Oral 9 cu deep si atentie la oute

Normal 9

Anal N/A

FK N/A

CIM N/A

COF N/A

De recomandat DA

De revenit DA

Spor baieti .. maine e alta zi 🤣😈

 

  • Like 6
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 5 minute, claudiu4sex a spus:

Sani ???

Care sani , ca in poze nu se vad 😊

Sunt mai mici ca ai mei 🤣🤣🤣🤣🤣

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 5 ore, claudiu4sex a spus:

Sani ???

Care sani , ca in poze nu se vad 😊

Sunt cat sa ii iei in mana .. nici mici dar nici mari ... sunt ok plm ... cu toate ca pt mine trebuie sa fie ceva mai mari dar nu toate fetele sunt inzestrate.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

Am fost si eu, e buna de pula. Fata are si plusuri si minusuri dar una peste alta isi merita banii. Draguta la fata, tinerica, oral neprotejat, adanc, atentie la coaie, din pacate fara, CIM 9.

normal de calitate, am tras un numar cam 40 de minute la foc continuu, sustinut,am intors-o pe toate partile, a cooperat, duce. 
La A+ a zis ca nu ma calific. 
locatie placuta, apartament mare, apa calda, geluri, singura in locatie, Summerland la Bulevard. Fata draguta, tinerica, 300 bine investiti. 
Merita vizitata macar pentru un numar, daca nu la ora, de palmares. 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0738056658
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0738056658
  • Oras:Bucuresti
La 20.05.2021 la 17:50, talibanu a spus:

Sunt mai mici ca ai mei 🤣🤣🤣🤣🤣

Posibil să ai dreptate, nu spun că nu, dar oricum eu te aștept să ne măsurăm 😏😘
 

post-273109-0-26040100-1581652494.jpg

post-273109-0-26940100-1581652680.jpeg

post-273109-0-44236600-1581652511.jpg

post-273109-0-71330800-1581652689.jpg

post-273109-0-04416900-1581652670.jpg

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0738056658
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0738056658
  • Oras:Bucuresti

Bună tuturor! Azi sunt disponibilă până la 22 și vă aștept cu drag!

Și am uitat să vă spun că accept și deplasări, dar numai la hotel - 450 lei/oră

Pupici :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
La 20.05.2021 la 23:11, cheludmx a spus:

Sunt cat sa ii iei in mana .. nici mici dar nici mari ... sunt ok plm ... cu toate ca pt mine trebuie sa fie ceva mai mari dar nu toate fetele sunt inzestrate.

 

Eu am zis mai sus (nici mici, nici mari .. cat sa ii iei in mana .. buni de molfait )😎

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Acum am coborat de la Bianca, usor entuziasmat, cu speranta ca ne vom conecta mai mult pe viitor😁

Am stabilit o intalnire pe whatsapp, de ieri, sa fiu sigur ca azi imi incep ziua cu noroc. Norocul se afla de partea mea azi ( stie ea de ce🤣) datorita promtitudinii cu care mi-a raspuns cat si indrumarilor concise. Fata isi desfasoara activitatea in summerland, intr-un apartament extrem de spatios si de bine organizat. Stiu ca suna a anunt de agentie imobiliara dar nu m-am putut abtine😁! 10 petru apartament.

Imi deschide usa si raman blocat, ca dupa o intalnire cu o sosie a unei cunostinte vechi. Foarte frumoasa fata, atat la fata cat si la corp, asta dupa standardele mele, bineinteles! 😊 Chiar am comparat-o cu o amazoana blonda ( desi e vopsita brunet🧐). Nu este chiar cea mai comunicativa fata, deci nu va asteptati sa fie lipicioasa si vorbareata de la prima intalnire, desi  odata ce ne-am mai acomodat a devenit mai maleabila. In dormitor, dat fiind ca nu ne cunosteam, a inceput usor timid, acelasi lucru l-am observat si la mine, 🤣 (parca nu mai stiam cum se face🤣) dar odata intrati in joc pot spune ca a fost o partida interesanta. Un mare minus a fost lipsa Fk, ceea ce a facut ca click-ul sa nu se produca imediat...daca mergeam in zona aia cine stie ce iesea😁...oricum au existat cateva mangaieri si sarutari pe corp care sa compenseze cumva aceasta lipsa. Oralul, nu a fost chiar printre cele mai reusite desi nu a lipsit atentia catre zonele pretioase...se axeaza pe o zona si nu mai iese din zona de confort😁, iar lustruirea catargului este usor mecanizata. As fi dorit mai multa pasiune acolo. Sigur asta e cuvantul PASIUNE!😆 La normal am schimbat 2 pozitii, iar datele problemei s-au schimbat. Se misca bine, nu foloseste lubrifiant, ceea ce e un plus, si am simtit-o mai activa! Sanii sunt micuti spre medii, dar se simt extraordinar, iar pentru un amator de natural, ca mine sunt de vis. Ce strica imaginea e tatuajul ala neinspirat chiar sub sani. 

Ca sa nu lungesc recenzia voi lasa niste note pentru a fi mai usor de accesat informatia😉

Locatie 10

Chip 9.5 ( daca ar fi mai zambareata ar fi de 10)

Corp 10 ( inalta, undeva peste 1.70, atletica, si incantatoare privirii)

Sani 9.5 ( pentru naturalete, potriviti pentru activitati senzuale)

Sex oral 8 ( dar are niste miscari cu limba care pun in valoare cumva actul artistic)

Sex normal 9 ( se misca bine, putin mai multa pasiune si ar fi 10)

Gfe - 8 ( nu este chiar cea mai primitoare fata, lipsesc tandreturile de dupa, alea care te fac sa pleci de la ea cocos 🤣🤣🤣. Putin teatru n-ar strica. Noi cand vizitam fetele avem nevoie de aluzii, nu neaparat pentru a ne crea iluzii cum cred majoritatea fetelor, ci pentru a adauga plus de optimism zilei! 

O experienta frumoasa, mai ales ca mi-a trezit niste amintiri excitante! Voi reveni cu drag!

  • Like 5
  • Mersi 1
  • Inimioara 1

Trăiește clipa! Fă-o să conteze!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare, 

Zilele trecure am fost la domnisoara, am stabilit intalnirea pe whatsapp.

Locatia in zona Mamaia Nord , nota 10

Dupa am ajuns , m-am cerut la baie dotata cu tot ce trebuie, prosop mare. 

Am revenit in dormitor unde unde a inceput cu sarutari pe corp, la oo, dupa care i-am cerut sa puna prezervativul si a inceput un oral foarte bun, cu ruperi de ritm, a incercat sa o bage toata. Nota 10.

Dupa am trecut la normal prima data ea deasupra unde te fute de toti bani, am pus-o capra si am dat in ea cat am putut. Ultima data misionar unde da contre , se onduleaza, se incoliceste cu picioarele in jurul taliei , si am terminat in balon. Nota 10.

De recomandat da

De revenit sigur.

Halat 150 lei.

Spor

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...