Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris

Reiau intrebarea: uro pasiv de la sani in jos sau total?

Ti-a raspuns un coleg mai sus.

Dar daca vrei neaparat un raspuns de la Maria-Tania, nu crezi ca e mai simplu sa o suni, decat sa insisti aici cu aceeasi intrebare? Ca poate nu ne interseaza pe toti.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu face uro, am sunat eu. Nici nu stia ce scrie in anunt.

Anuntul nu este postat de ea! Este altcineva pe cont se vede clar!

Am sunat si eu cand am vazut anuntul! Si am intrebar despre detali din anuntu si nu stia plus ca mi-a lasat senzatia ca a pus mana la microfonul telefonului si vorbea cu cineva...nu stia ce sa zica...

 

Pacat de tatele alea de copila ca ma innebunesc cand le vad...dar nu imi prezinta incredere

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Anuntul nu este postat de ea! Este altcineva pe cont se vede clar!

Am sunat si eu cand am vazut anuntul! Si am intrebar despre detali din anuntu si nu stia plus ca mi-a lasat senzatia ca a pus mana la microfonul telefonului si vorbea cu cineva...nu stia ce sa zica...

 

Pacat de tatele alea de copila ca ma innebunesc cand le vad...dar nu imi prezinta incredere

bună,îmi pare rău dacă ai sunat și ți sa părut că am vorbit mai ciudat ,dar sunt noua iar când tu ai sunat posibil eram in oraș cu o prietena ,și nu se auzea foarte clar ,îmi pare rău te aștept cu un telefon
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

bună,îmi pare rău dacă ai sunat și ți sa părut că am vorbit mai ciudat ,dar sunt noua iar când tu ai sunat posibil eram in oraș cu o prietena ,și nu se auzea foarte clar ,îmi pare rău te aștept cu un telefon

Nu se auzea zgomot de fundal!

Plus ca erai disponibila imediat! De unde rezulta ca erai in locatie si puteam veni!

 

Daca nu faci uro modifica anuntul te rog!

Dar daca nu modifici o sa ii pun le toti ce vor uro sa te sune si sa vina sa accepti uro pasiv!

Doar asa pentru neintelegerile create pana acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ca şi servicii :

« o fin (maxim 30 min) -150 lei »

«o ora - 300 lei (max 2 fin) »

Serviciile oferite în preţurile de mai sus sunt: sex normal, oralul în fucţie de igiena , deep throat, 69, särutäri, diferite poziti,sex între sàni, masaj erotic, masaj de relaxare.

°Servici oferite extra :

«c.i.m - 50 lei

«c.i.f - 50 lei

«uro activ - 50 lei

«uro pasiv 70 lei

Diferite fantezii.

Mä puteţi gäsi şi pe whatsapp la numärul 0740361030

ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ¥°ðŸ¥°ðŸ¥°ðŸ¥°ðŸ¥°ðŸ¥°

post-332890-0-39419100-1597153793_thumb.jpg

post-332890-0-66896100-1597153825_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:BVV
  • Oras:BVV
O sa sparg eu gheata, am vizitat-o ieri si este foarte ok.

Pozele sunt reale, iar cu outfit-ul potrivit poate arata chiar mai bine in realitate decat in unele dintre ele.

Locatia este in zona unirii - sfanta vineri, destul de ok de gasit.

Eu am vorbit prin mesaje si cand am ajuns la telefon, am reusit sa ajung la fix.

Este lipicioasa si incearca sa se faca placuta, un suc din partea ei si putin chatt.

Preturile sunt 150/250, am mers pe prima varianta si am stat undeva la 25-30 de minute.

Ca servicii, OP/ON, NP (incercat 2+2 pozitii) si 5 minute de masaj.

A fost o experienta buna si corecta pentru o noapte din timpul saptamanii. Cu urmatoarea ocazie cand sunt in zona cel mai probabil voi incerca din nou.

O nota overall ar fi un 8+ (8 locatie, 8 fata, 9 servicii)

Zice bine lluca cu descrierile, poate este doar copy-paste, idk. Mi-a spus ca este venita de curand din strainatate.

Spor!

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

O sa sparg eu gheata, am vizitat-o ieri si este foarte ok.

Pozele sunt reale, iar cu outfit-ul potrivit poate arata chiar mai bine in realitate decat in unele dintre ele.

Locatia este in zona unirii - sfanta vineri, destul de ok de gasit.

Eu am vorbit prin mesaje si cand am ajuns la telefon, am reusit sa ajung la fix.

Este lipicioasa si incearca sa se faca placuta, un suc din partea ei si putin chatt.

Preturile sunt 150/250, am mers pe prima varianta si am stat undeva la 25-30 de minute.

Ca servicii, OP/ON, NP (incercat 2+2 pozitii) si 5 minute de masaj.

A fost o experienta buna si corecta pentru o noapte din timpul saptamanii. Cu urmatoarea ocazie cand sunt in zona cel mai probabil voi incerca din nou.

O nota overall ar fi un 8+ (8 locatie, 8 fata, 9 servicii)

Zice bine lluca cu descrierile, poate este doar copy-paste, idk. Mi-a spus ca este venita de curand din strainatate.

Spor!

Heiiii ai înțeles tu greșit, ora este 300 lei ! :)
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...