Sari la conținut

Stapana noua ?


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ALINA, 29, cauti o stapana pe care s-o slujesti? Suna si vei ajunge sub talpile mele. Dominare fizica, psihica, verbala, uro, penetrare, etc. Sunt reala si discreta. La mine sau la hotel. Garantez umilirea sclavilor, 11 oct, 11:00

 

Am gasit anuntul acesta, este de cateva zile pe AT. A fost cineva , știe cineva ceva despre ea ?

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Town
  • Oras:Oradea Town

ALINA, 29, cauti o stapana pe care s-o slujesti? Suna si vei ajunge sub talpile mele. Dominare fizica, psihica, verbala, uro, penetrare, etc. Sunt reala si discreta. La mine sau la hotel. Garantez umilirea sclavilor, 11 oct, 11:00

 

Am gasit anuntul acesta, este de cateva zile pe AT. A fost cineva , știe cineva ceva despre ea ?

si..o modalitate de contact.. nu ai gasit?  in ce oras este?  daca tot ma simt foarte umilit in ultimul timp, macar as incerca si o astfel de umilinta..  :)

Link spre comentariu
  • Oras:In a Bubble
  • Oras:In a Bubble

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Îmi pare că tipa din pozele de mai sus într-un timp era angajată a salonului de masaj erotic J'adore din apropiere de Universitate.

 

Asa e.

 

Fata care a aparut la salon nu are nici o legatura cu pozele.

E posibil totusi ca pozele sa fie reale dar iese fata disponibila in momentul respectiv.

 

pentru mine a fost teapa

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...