Sari la conținut

ALINA milf -0754315039 angelli


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

vesti bune pentru iubitorii de milfuri .

alina , 40+ , sper sa nu gresesc, o femeie naturala si la locul ei , cu un corp inca bine conservat ,poze reale pe publi 24.

tarif 150 fin fara graba si cu destule artificii extra . am stat 20-25 min , nu am mai lungit-o desi ar mai fi fost multe de facut si de descoperit , problema era ca doream sa o tavalesc si pe colega sa mihaela , care avea o programare si nu doream sa o ratez. 

asadar , oralul este foarte misto , buzele de colectie , se muleaza perfect si senzual are miscari originale si o tehnica deosebita , pune presiune fara a provoca durere , a facut-o par instantaneu . 

accepta fk , din nou , buza de jos , senzatie , are o limba cu o forma deosebita , nu se eschiveaza .

69 foarte bun , pasarica cu labii mistoo , ascutite ,lungi si clitoris cap de putulica , foarte sensibil la lins.

cur tare si maricel , nu exagerat , in proportii decente fata de corp , sini micuti,moi si placuti la atingere , cit de mici atit de placuti la titfuck .

am probat doar 2 pozitii , misionar si doggy , se pozitioneala frumos , penetrare facila , senzatie placuta cu pula inauntru ,i

infasurata in labii .

atitudine proclient la maxim, docila, ascultatoare, cooperanta , bine intentionata ,futacioasa. 

mi-a amintit cumva de doamnele ospatarite din anii 80 , mai virstnice decit mine la vremea respectiva , care atunci cind prindeau un puisor tinar cum eram eu atunci ii aratau toate colturile camerei si se futeau pina ieseau scintei .

igiena corecta , neepilata , mi-a placut asa , gfe maxim, din primul moment , supernaturala , fara fitze sau impresii .

recomand iubitorilor de milfuri , atit pe ea cit si pe colega sa clara , acum la aceeasi adresa.

 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

vesti bune pentru iubitorii de milfuri .

alina , 40+ , sper sa nu gresesc, o femeie naturala si la locul ei , cu un corp inca bine conservat ,poze reale pe publi 24.

tarif 150 fin fara graba si cu destule artificii extra . am stat 20-25 min , nu am mai lungit-o desi ar mai fi fost multe de facut si de descoperit , problema era ca doream sa o tavalesc si pe colega sa mihaela , care avea o programare si nu doream sa o ratez.

asadar , oralul este foarte misto , buzele de colectie , se muleaza perfect si senzual are miscari originale si o tehnica deosebita , pune presiune fara a provoca durere , a facut-o par instantaneu .

accepta fk , din nou , buza de jos , senzatie , are o limba cu o forma deosebita , nu se eschiveaza .

69 foarte bun , pasarica cu labii mistoo , ascutite ,lungi si clitoris cap de putulica , foarte sensibil la lins.

cur tare si maricel , nu exagerat , in proportii decente fata de corp , sini micuti,moi si placuti la atingere , cit de mici atit de placuti la titfuck .

am probat doar 2 pozitii , misionar si doggy , se pozitioneala frumos , penetrare facila , senzatie placuta cu pula inauntru ,i

infasurata in labii .

atitudine proclient la maxim, docila, ascultatoare, cooperanta , bine intentionata ,futacioasa.

mi-a amintit cumva de doamnele ospatarite din anii 80 , mai virstnice decit mine la vremea respectiva , care atunci cind prindeau un puisor tinar cum eram eu atunci ii aratau toate colturile camerei si se futeau pina ieseau scintei .

igiena corecta , neepilata , mi-a placut asa , gfe maxim, din primul moment , supernaturala , fara fitze sau impresii .

recomand iubitorilor de milfuri , atit pe ea cit si pe colega sa clara , acum la aceeasi adresa.

Hai sa traiesti ! Multumim , abia astept sa ajung la ea

Da care e colega ei mihaela ?

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

@obi : este vorba de Mihaela (@matura roscata) ???

nu ,nu , o cunosc pe matura mihaela roscata , mihaela este tinerica si micuta , are topic pe forum dar nu pot trimite link.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

nu ,nu , o cunosc pe matura mihaela roscata , mihaela este tinerica si micuta , are topic pe forum dar nu pot trimite link.

Am vazut dupa ca te-ai referit la @mihaelasexy.

Am crezut ca este vorba despre Mihaela Matura Roscata pentru ca si Alina este aproape de "maturitate".

Vorbisem cu Mihaela Matura sa ma anunte cand ajunge in Cta, de asta ma speriasem.

Mihaela Matura Roscata este de cativa ani Matura Anului in top.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Prison Break
  • Oras:Prison Break

Am vazut dupa ca te-ai referit la @mihaelasexy.

Am crezut ca este vorba despre Mihaela Matura Roscata pentru ca si Alina este aproape de "maturitate".

Vorbisem cu Mihaela Matura sa ma anunte cand ajunge in Cta, de asta ma speriasem.

Mihaela Matura Roscata este de cativa ani Matura Anului in top.

1 la mana eu te laudam ca ai experienta in spam,flame si offtopic :) aaa eram sa uit si cersit poze pe topicele fetelor :) dar se pare ca si la asta stai prost ca la futut "yok-sansa rambo " :))))

2 la mana , matura roscata mihaela este o milfa mai dolofana asa, eu de exemplu urasc grasele dar asta te fute de iti sare tot cacatul pe nas :) am fost de 3 ori la ea :)

3 la mana mihaela 19 este o pustoaica micuta la inaltime care avea sau are o colega care se fute doar cu ea de mana cica este mai rusinoasa si incepatoare fata respectiva si deaia intra doar cu mihaela :)

4, la mana eu cand am vizitat-o pe milfa de la angeli nu am vazut nici una in cotetz cu ea :) sau poate era ascunsa prin alta parte :) si nu am vazut-o eu ( la cat de micuta e mihaela o bagi si prin camara lejer :)))

5 la mana opreste-te in pula mea din spam si offtopic si fute si tu ceva ba carnatule :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

 

3 la mana mihaela 19 este o pustoaica micuta la inaltime care avea sau are o colega care se fute doar cu ea de mana cica este mai rusinoasa si incepatoare fata respectiva si deaia intra doar cu mihaela :)

4, la mana eu cand am vizitat-o pe milfa de la angeli nu am vazut nici una in cotetz cu ea :) sau poate era ascunsa prin alta parte :) si nu am vazut-o eu ( la cat de micuta e mihaela o bagi si prin camara lejer :)))

 

Nu am vrut sa intervin dar hai sa lămuresc lumea:

1) fata de care spui ca se futea doar cu mine de mâna nu mai e la mine a stat doar atunci câteva zile și pe urma a plecat acasă

2) stau in locație cu Alina și Clară

3) Alina vine și pleacă de exemplu a stat acum câteva zile și azi a plecat se va întoarce in 2/3 săptămâni

4) apartamentul are mai multe încăperi și păstram confidențialitate clientului dacă Clara are client eu stau in camera mea! Era normal sa nu ma vezi!

Dacă mai aveți întrebări va va Răspunde Alina!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutări 👋

Văzând recenzia de sus m-am dus sa vad și eu milful acesta 🤭

Modalitate de contact, apel, a răspuns imediat, voce chiar plăcută, nu ma așteptam la asta, mai ales ca sunt puștoaice de 19 20 de ani care au o voce răgușită de te miri cu cine vorbești 😂. ÃŽn fine, programat, ma deplasez la star Cafe sun, mă îndrumă urc la etj 2 și ma invita înăuntru. Domnița plăcută la prima vedere, iar despre locație nu pot decât sa dau cu minus cum a mai făcut-o cineva pe topicul Mihaelei pt ca pisic, simplu. ÃŽmi plac, nu am nimic împotriva, ba asta cred ca dormea dinainte sa vin eu și când am plecat încă dormea 😠cred ca este de pluș. Dar vorba colegului se simte mirosul. Iar cât despre baie este dotata cu geluri șampon etc, dar este doar cu un nivel peste cea a Roxanicai, eu spun de pe acuma, nu le face cinste deloc locația, era cu mult mai ok cea de pe Lăpușneanu unde am cunoscut-o prima data pe Mihaela. Trecend peste toate astea acum sa trec și la servicii. Am ales o oră în compania Alinei, cu masaj între finalizări. Alina este cum a descris-o colegul mai sus, cu excepția ca are sânii lăsați, niște burtică și vergeturi. Iar ca servicii, oral ok, dar fără atenție la ouă, dar deep, iar la normal te motivează sa dai ce poți, nu comentează la poziții, geme, mai da contre încearcă sa te facă sa te simți bine. Ca și persoana este vorbăreață, destinde atmosfera chiar dacă ai fi mai tăcut. Cel mai mult mi-a plăcut masajul la ea.

Acum notele

Oral nep: 8 nu am avut parte de niciun artificiu, dar plăcut

Normal pro: 9 se mulează bine labiile pe mădular 😅

Masaj: 10 nu a fost erotic etc, dar după ce am plecat de la ea, am fost mult mai relaxat

Gfe: 10 este pro client

Locație: 7 deci nu le face cinste deloc. Apartament modest, bine ca nu este tip vagon ca să deranjezi colegele, dar în rest nimic. Fara AC, dezordine etc

Tarif 250 h

 

Va salut și ciocane tari ðŸ‘🻠recomand doar doritorilor de milfuri. Ciaoo

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutări

Văzând recenzia de sus m-am dus sa vad și eu milful acesta

Modalitate de contact, apel, a răspuns imediat, voce chiar plăcută, nu ma așteptam la asta, mai ales ca sunt puștoaice de 19 20 de ani care au o voce răgușită de te miri cu cine vorbești . În fine, programat, ma deplasez la star Cafe sun, mă îndrumă urc la etj 2 și ma invita înăuntru. Domnița plăcută la prima vedere, iar despre locație nu pot decât sa dau cu minus cum a mai făcut-o cineva pe topicul Mihaelei pt ca pisic, simplu. Îmi plac, nu am nimic împotriva, ba asta cred ca dormea dinainte sa vin eu și când am plecat încă dormea cred ca este de pluș. Dar vorba colegului se simte mirosul. Iar cât despre baie este dotata cu geluri șampon etc, dar este doar cu un nivel peste cea a Roxanicai, eu spun de pe acuma, nu le face cinste deloc locația, era cu mult mai ok cea de pe Lăpușneanu unde am cunoscut-o prima data pe Mihaela. Trecend peste toate astea acum sa trec și la servicii. Am ales o oră în compania Alinei, cu masaj între finalizări. Alina este cum a descris-o colegul mai sus, cu excepția ca are sânii lăsați, niște burtică și vergeturi. Iar ca servicii, oral ok, dar fără atenție la ouă, dar deep, iar la normal te motivează sa dai ce poți, nu comentează la poziții, geme, mai da contre încearcă sa te facă sa te simți bine. Ca și persoana este vorbăreață, destinde atmosfera chiar dacă ai fi mai tăcut. Cel mai mult mi-a plăcut masajul la ea.

Acum notele

Oral nep: 8 nu am avut parte de niciun artificiu, dar plăcut

Normal pro: 9 se mulează bine labiile pe mădular

Masaj: 10 nu a fost erotic etc, dar după ce am plecat de la ea, am fost mult mai relaxat

Gfe: 10 este pro client

Locație: 7 deci nu le face cinste deloc. Apartament modest, bine ca nu este tip vagon ca să deranjezi colegele, dar în rest nimic. Fara AC, dezordine etc

Tarif 250 h

 

Va salut și ciocane tari recomand doar doritorilor de milfuri. Ciaoo

 

Una peste alta, ce se intelege din comentul tau???   Ca este cam umflata(laudata in exces) de VITCEIBO?????      Are si el avantajele lui.....no ofence, dar asa pare.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Una peste alta, ce se intelege din comentul tau??? Ca este cam umflata(laudata in exces) de VITCEIBO????? Are si el avantajele lui.....no ofence, dar asa pare.

Salut 👋

Nu chiar, serviciile sunt ok mai ales dacă ești atras de milfuri. Eu m-am legat mai mult de locație. Oricum cum eu am avut la Andra o primire destul de bună iar el nu, asta este un risc pe care eu mi-l asum fără probleme ðŸ˜. Eu oricum sunt conștient că uneori nu reușesc sa fac click cu cineva mai ales din prima.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cervantes
Reputație: 0

vesti bune pentru iubitorii de milfuri .

alina , 40+ , sper sa nu gresesc, o femeie naturala si la locul ei , cu un corp inca bine conservat ,poze reale pe publi 24.

tarif 150 fin fara graba si cu destule artificii extra . am stat 20-25 min , nu am mai lungit-o desi ar mai fi fost multe de facut si de descoperit , problema era ca doream sa o tavalesc si pe colega sa mihaela , care avea o programare si nu doream sa o ratez. 

asadar , oralul este foarte misto , buzele de colectie , se muleaza perfect si senzual are miscari originale si o tehnica deosebita , pune presiune fara a provoca durere , a facut-o par instantaneu . 

accepta fk , din nou , buza de jos , senzatie , are o limba cu o forma deosebita , nu se eschiveaza .

69 foarte bun , pasarica cu labii mistoo , ascutite ,lungi si clitoris cap de putulica , foarte sensibil la lins.

cur tare si maricel , nu exagerat , in proportii decente fata de corp , sini micuti,moi si placuti la atingere , cit de mici atit de placuti la titfuck .

am probat doar 2 pozitii , misionar si doggy , se pozitioneala frumos , penetrare facila , senzatie placuta cu pula inauntru ,i

infasurata in labii .

atitudine proclient la maxim, docila, ascultatoare, cooperanta , bine intentionata ,futacioasa. 

mi-a amintit cumva de doamnele ospatarite din anii 80 , mai virstnice decit mine la vremea respectiva , care atunci cind prindeau un puisor tinar cum eram eu atunci ii aratau toate colturile camerei si se futeau pina ieseau scintei .

igiena corecta , neepilata , mi-a placut asa , gfe maxim, din primul moment , supernaturala , fara fitze sau impresii .

recomand iubitorilor de milfuri , atit pe ea cit si pe colega sa clara , acum la aceeasi adresa.

Cum de-ai gasit-o, ca eu am fost Joi la Clara si nu era (sau nu am stiut eu)?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...