Sari la conținut

ALINA milf -0754315039 angelli


Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

 

 

Am vizitat-o si eu pe Alina sâmbătă dimineață , a fost o experienta foarte placuta, GFE maxim. Locatia este accesibilă, Alina arata super ok pt vârstă ei, iar atitudinea este maxima. Se vede că îi place. O recomand si o voi vizita de câte ori voi avea ocazia!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Luni seara undeva pe la ora 19 am reușit sa ajung și eu la Alina, asta după ce făcusem programare la ora 16 și nu am ajuns din cauza anumitor probleme, deja ma gândeam ca șanț Black listed ca nu am respectat programarea. Ajuns acolo după anumite peripeții ma așteptat la ușa, doar ce ieșise de la dus, am băut un suc făcut dusul de rigoare și apucat de treaba. Nu dau detalii sa nu va usture palmele 😂😂😂

Totul de nota 10

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Luni seara undeva pe la ora 19 am reușit sa ajung și eu la Alina, asta după ce făcusem programare la ora 16 și nu am ajuns din cauza anumitor probleme, deja ma gândeam ca șanț Black listed ca nu am respectat programarea. Ajuns acolo după anumite peripeții ma așteptat la ușa, doar ce ieșise de la dus, am băut un suc făcut dusul de rigoare și apucat de treaba. Nu dau detalii sa nu va usture palmele

Totul de nota 10

eh? si labioarele? bune de rontaiala?

Link spre comentariu

am ajuns si eu in dupa amiaza asta la alina dar a fost o experianta dejamagitoare...Locatia bloc nou in spate la Kauflandul de la icil . M a primit imbracata intr un halat alb , desi nu se vedea mare lucru..dezamagirea a venit dupa ce m am dezbracat si asezat in pat si a dat jos halatul..cred ca a fost grasuta inainte si a slabit mai mult..i a ramas pielea zbarcita cazuta asa total inestetic..turn off mare , sani mici si lasati . Pe langa asta la oral am simtit f rau dintii iar la normal nu se simtea nimic ..in rest doamna e foarte serviabila , te serveste cu apa suc,,vorbeste frumos dar na..Eu unu nu mai revin

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Telefon: 0743658273
  • Oras:Mapamond
  • Telefon: 0743658273
  • Oras:Mapamond

am ajuns si eu in dupa amiaza asta la alina dar a fost o experianta Ms fr pt vizita.dejamagitoare...Locatia bloc nou in spate la Kauflandul de la icil . M a primit imbracata intr un halat alb , desi nu se vedea mare lucru..dezamagirea a venit dupa ce m am dezbracat si asezat in pat si a dat jos halatul..cred ca a fost grasuta inainte si a slabit mai mult..i a ramas pielea zbarcita cazuta asa total inestetic..turn off mare , sani mici si lasati . Pe langa asta la oral am simtit f rau dintii iar la normal nu se simtea nimic ..in rest doamna e foarte serviabila , te serveste cu apa suc,,vorbeste frumos dar na..Eu unu nu m ai revin

Ms fr pt vizita
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...