Sari la conținut

Ioana 0754324101


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator uceniculrotaredom
Reputație: 0

Știi cumva vreo figuranta de Beius??

Daca mai exista barul KinKong vizavi cu pompieri, incearca pe acolo. Acum 20 ani era plin cu figurante.

 

Ps: cred ca intrebarea asta trebuia sa pui in alta parte....aici mi se pare ca e offtopi

Link spre comentariu
  • Oras:vestul tarii
  • Oras:vestul tarii

zilele trecute intr-un final glorios a raspuns si m-a reprogramat peste o ora. evident ca nu am mai dat de ea.

 

nu vreau sa fiu rautacios dar si telefoanele se pot inchide cind esti ocupata si cind e valabil anuntul atunci pot fi deschise ... sau nu peste tot se aplica acest aspect.

 

ar ajuta mult in anumite situatii. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pussy Island
  • Oras:Pussy Island

Am vizitat'o pe domnita, acum 2 saptamani, facand o programare pe fuga, intre 2 clienti "fideli" (cel putin asa a zis ea)

Locatia : cea de langa Bunexim.

M'a asteptat intr'o rochita neagra, de'o palma sub fund si pe tocuri. Foarte frumoasa priveliste !! :bow

Inainte de actiune, am stat la o tzigara si m'am convins ca tipa e foarte comunicativa si ca ii place ce face.

Dupa un dus rapid, am trecut la fapte. M'a supt 10 minute (oral excelent), dupa care un lady on top. Fiindca posteriorul era foarte apetisant, am continuat cu un anal de toata frumusetea, pana cand am intins'o pe pat si m'am terminat la ea in gurita.

Ne'am igienizat, dupa care am mai stat 10 minute la o tigara si un pahar de suc.

 

Locatia : 7 - Nu e lux dar daca nu esti mofturos, e in regula

Aspect : 9 - Bruneta, frumusica, fund extraordinar. Cateva urme de celulita, dar nimic grav.

ON : 10 - mai ales ca accepta si CIM.

NP : 8 - Nimic de comentat.

AP : 9 - Cum ziceam, privelistea...

 

Eu, cu siguranta, o sa revin.

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Pussy Island
  • Oras:Pussy Island

Pentru cei ce mai doriti sa o cautati, mie mi'a spus ca mai nou lucreaza intre 11 si 18, dupa ora asta avand telefonul inchis.

Nu mai presteaza langa bunexim, ci in locatia anterioara din Oncea.

Deasemenea, preturile s'au schimbat si ele. 150 numarul, 250/h.

Link spre comentariu

deci, fata activeaza la acelalsi nr de telefon, in zona Oncea, Cartierul Soarelui ..

am sunat, mi-am facut programare in juma de ora si dus am fost. am intrat inauntru, m-a asteptat o tipa bruneta, bronzata bine, intr-o fusta mini si pe tocuri.

am stat putin de vorba, m-a servit c-un pahar de suc si pe urma am trecut la actiune. stabilind pretul, am achitat 150 de LEI un nr, oral neprotejat, normale protejat, anal protejat .

m-am dezbracat, si-a scos fustita si-a inceput cu niste saruturi pe corp, s-a lasat in genunchi, unde a inceput cu un oral destul de bun, umed, atenta la zonele sensibile, se vede ca stie ce vrea de la viata si sa te faca sa te simti bine ! neputand sa ma abtin, am rugat-o sa facem un 69, pfff .. incredibil, dar fata assta chiar are calitati : o prunica atat de mica, finutsa, fara labii iesite in afara, miros sau alte inconveniente, proaspat epilata ... mi-am bagat botu, in pozitia 69, ma jucam cu vibratoru la ea in fundic si-n pasarica :P meseriasa rau fata !!! pe urma am trecut la normal, misionar .. pe urma lady on top, unde se misca foarte foarte bine, si-o baga singura in fundic, geme unpic poate excesiv, insa nu deranjeaza pe nimeni. am finalizat in caciulitza, in pozitia lady-on-top, mi-am primit servetzelu umed, dush si-am plecat :D

si-acum, jurizarea :

Aspect Fizic: 8 dantura, ii strica putin din stralucire si putin celulita de pe coapse.

Locatie: 9

ON: 9 se foloseste de mana uneori, o inghite cat o impingi, nu face nazuri, linge tot ..

NP: 8 - are un minus pentru gemetele putin false, GFE-ul slabut si FK la fel ..

AP: 9 - intra toata, nu face nazuri c-o doare, nimic ..

GFE: 7 - eu unul am observat "mecanicul" sa zic asa .. si pasul inapoi care-l bate

FK: 7 - la fel, mecanic ! se prea observa ca e din obligatie ..

de revenit ? eu sigur da !

de recomandat ? DA ! o recomand pentru TOP .

PS: pisicuts, vino ba pe la Oradea, ca e exact ce-ti place tie :P openmind :)))

  • Like 5
Link spre comentariu

deci, fata activeaza la acelalsi nr de telefon, in zona Oncea, Cartierul Soarelui ..

am sunat, mi-am facut programare in juma de ora si dus am fost. am intrat inauntru, m-a asteptat o tipa bruneta, bronzata bine, intr-o fusta mini si pe tocuri.

am stat putin de vorba, m-a servit c-un pahar de suc si pe urma am trecut la actiune. stabilind pretul, am achitat 150 de LEI un nr, oral neprotejat, normale protejat, anal protejat .

m-am dezbracat, si-a scos fustita si-a inceput cu niste saruturi pe corp, s-a lasat in genunchi, unde a inceput cu un oral destul de bun, umed, atenta la zonele sensibile, se vede ca stie ce vrea de la viata si sa te faca sa te simti bine ! neputand sa ma abtin, am rugat-o sa facem un 69, pfff .. incredibil, dar fata assta chiar are calitati : o prunica atat de mica, finutsa, fara labii iesite in afara, miros sau alte inconveniente, proaspat epilata ... mi-am bagat botu, in pozitia 69, ma jucam cu vibratoru la ea in fundic si-n pasarica :P meseriasa rau fata !!! pe urma am trecut la normal, misionar .. pe urma lady on top, unde se misca foarte foarte bine, si-o baga singura in fundic, geme unpic poate excesiv, insa nu deranjeaza pe nimeni. am finalizat in caciulitza, in pozitia lady-on-top, mi-am primit servetzelu umed, dush si-am plecat :D

si-acum, jurizarea :

Aspect Fizic: 8 dantura, ii strica putin din stralucire si putin celulita de pe coapse.

Locatie: 9

ON: 9 se foloseste de mana uneori, o inghite cat o impingi, nu face nazuri, linge tot ..

NP: 8 - are un minus pentru gemetele putin false, GFE-ul slabut si FK la fel ..

AP: 9 - intra toata, nu face nazuri c-o doare, nimic ..

GFE: 7 - eu unul am observat "mecanicul" sa zic asa .. si pasul inapoi care-l bate

FK: 7 - la fel, mecanic ! se prea observa ca e din obligatie ..

de revenit ? eu sigur da !

de recomandat ? DA ! o recomand pentru TOP .

PS: pisicuts, vino ba pe la Oradea, ca e exact ce-ti place tie :P openmind :)))

 

deci, fata activeaza la acelalsi nr de telefon, in zona Oncea, Cartierul Soarelui ..

am sunat, mi-am facut programare in juma de ora si dus am fost. am intrat inauntru, m-a asteptat o tipa bruneta, bronzata bine, intr-o fusta mini si pe tocuri.

am stat putin de vorba, m-a servit c-un pahar de suc si pe urma am trecut la actiune. stabilind pretul, am achitat 150 de LEI un nr, oral neprotejat, normale protejat, anal protejat .

m-am dezbracat, si-a scos fustita si-a inceput cu niste saruturi pe corp, s-a lasat in genunchi, unde a inceput cu un oral destul de bun, umed, atenta la zonele sensibile, se vede ca stie ce vrea de la viata si sa te faca sa te simti bine ! neputand sa ma abtin, am rugat-o sa facem un 69, pfff .. incredibil, dar fata assta chiar are calitati : o prunica atat de mica, finutsa, fara labii iesite in afara, miros sau alte inconveniente, proaspat epilata ... mi-am bagat botu, in pozitia 69, ma jucam cu vibratoru la ea in fundic si-n pasarica :P meseriasa rau fata !!! pe urma am trecut la normal, misionar .. pe urma lady on top, unde se misca foarte foarte bine, si-o baga singura in fundic, geme unpic poate excesiv, insa nu deranjeaza pe nimeni. am finalizat in caciulitza, in pozitia lady-on-top, mi-am primit servetzelu umed, dush si-am plecat :D

si-acum, jurizarea :

Aspect Fizic: 8 dantura, ii strica putin din stralucire si putin celulita de pe coapse.

Locatie: 9

ON: 9 se foloseste de mana uneori, o inghite cat o impingi, nu face nazuri, linge tot ..

NP: 8 - are un minus pentru gemetele putin false, GFE-ul slabut si FK la fel ..

AP: 9 - intra toata, nu face nazuri c-o doare, nimic ..

GFE: 7 - eu unul am observat "mecanicul" sa zic asa .. si pasul inapoi care-l bate

FK: 7 - la fel, mecanic ! se prea observa ca e din obligatie ..

de revenit ? eu sigur da !

de recomandat ? DA ! o recomand pentru TOP .

PS: pisicuts, vino ba pe la Oradea, ca e exact ce-ti place tie :P openmind :)))

ce nr are ?

Link spre comentariu

Am vizitat-o si eu pe dameza locatie dupa cum stiti o avea in velenta dar acum s-a mutat in oncea cartierul soarelui ! preturi pentru vechii clienti 200 ora si 150 un numar , pentru "cei noi veniti" 250 ora ! Servicii ON , NP , AN , CIM si finalizare la anal ! Fata e moldoveanca , bronzata bine la solar , pirce in limba incearca sa se faca placuta ! Raportul calitate ptet bun , e de revenit ! Halatul 200 Ron o ora cu 2 finalizari avand parte de toate serviciile !

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...