Sari la conținut

DENISA -0725844029 - domnisoara satena si pasionala


Postări Recomandate

DescriereBună, mă numesc Denisa.

Sunt o domnișoară înaltă 1.75, șatenă și foarte zâmbitoare, o companie foarte plăcută și sociabilă.

Mă adresez domnilor generoși cu bun simț și gusturi bune!

Iubesc să cunosc persoane noi, comunicative, cu care să mă pot simții în largul meu, bineînțeles și ei la fel!

Sunt o persoană deschisă, vă aștept pentru a petrece clipe inedite alături de o domnișoară pasională!❤

Pentru mai multe detalii și informații vă aștept la numărul de telefon: 0725 844 029 Pentru cei interesați am și colegă! 1.70 înălțime, 50 kg, blondă, ochi albaștri!!!

Numărul ei de telefon este: 0756 519 407

post-314051-0-23782800-1596428219_thumb.png

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Individa din anuntul din link are alt numar decat cel din titlul topicului.

Ce legatura are linkul acesta cu topicul de fata ?

sint 2 fete care au anunturi unul dupa altul pe publi , fiecare dintre ele , o promoveaza pe colega ei . ai inteles gluma?

Link spre comentariu
Vizitator cervantes
Reputație: 0

sint 2 fete care au anunturi unul dupa altul pe publi , fiecare dintre ele , o promoveaza pe colega ei . ai inteles gluma?

In cazul asta putem spune "next"!

Link spre comentariu
  • Oras:Ro/Buc
  • Oras:Ro/Buc

Salutare, 

    Am fost luni pe la domnisoara, dupa ce am inspectat bine. Stiu ca luni am mai gasit un topic cu nr ei, pe care acum nu-l gasesc. Sper ca postez unde trebuie.

Recunosc ca m-am dus cu putina retinere. A spus ca pozele sunt reale, la celalalt topic erau 2 review-uri unde se sustinea ca pozele sunt reale dar se mai intamplase sa iau teapa chiar si asa.
Anyway. A fost draguta la telefon si draguta pe whatsapp. 
Am stabilit ora intalnirii. Am intarziat vreo 20 de minute din cauza traficului, dar am continuat sa-i scriu pe whatsapp si a inteles. M-a asteptat.

Locatia, pe Ion Campineanu, aproape de Calea Victoriei. (N-o sa dau eu nr de la bloc sau scara).

 

Cand am ajuns, usa a fost deschisa de o domnisoara blonda, la 1,70 + , in pantaloni scurti si tricou. O priveliste super misto, avand in vedere varsta ei si chipul ei dragut.

M-a intrebat daca vreau apa sau daca vreau sa fumez, dar am decis sa intram direct in purgatoriu si sa stam de vorba acolo.

Mai are o colega, cred ca Adina123, care era in apartament.

Locatia ok fara plangeri. Facusem dus la plecare de acasa, asa ca baia nu am vizitat-o decat la plecare sa ma spal pe maini.

A fost foarte receptiva la cerintele mele, gen "ia-ma usor" si s-a apropiat super dragut de mine, cu mangaieri, cu atingeri de tot felu si vorbit dragut.

La partea sexuala, pot sa zic c-a fost foarte responsive. S-a udat natural, s-a miscat, a dat contre, a gemut natural, nimic scremut.

Oral nu am vrut, am trecut direct la normal, eu pe ea.

Apoi a venit ea pe mine si s-a miscat superb, fix cum trebuia. 

150 finalizarea / 300 ora.

Din punctul meu de vedere a meritat pretul, si va zic si de ce:

 

1. Fara atitudine de fast fuck
2. A respectat cateva cerinte, gen cum sa se imbrace si sa ma ia finut
3. Fara mirosuri suspecte ,ba din contra, foarte curata si aranjata
4. Tinerica (sustine 20 si ii si dau 20). Carnea buna

5. Sanii buni, deloc lasati
6. Craci lungi, fermi

7. Cur tanar, tare, frumos.

Am stat o ora, dar o singura finalizare. A fost alegerea mea, ca sa ma simt bine.

M-as mai duce, daca ramane pe piata la noi sau in Bucuresti in continuare intr-un loc usor accesibil mie. 

Recomand daca sunteti amatori de tinerici aproximativ incepatoare, cu chip dragut.

Ce pot sa-mi dau seama din ce am discutat cu ea, e ca are destul de mult bun simt, contrar a ceea ce zicea cineva in celalalt topic (despre care ziceam ca nu-l mai gasesc).

Daca am postat gresit, rog sa-mi fie mutat postul unde trebuie.

Bafta! 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Ro/Buc
  • Oras:Ro/Buc

Salutare, 

    Am fost luni pe la domnisoara, dupa ce am inspectat bine. Stiu ca luni am mai gasit un topic cu nr ei, pe care acum nu-l gasesc. Sper ca postez unde trebuie.

 

Recunosc ca m-am dus cu putina retinere. A spus ca pozele sunt reale, la celalalt topic erau 2 review-uri unde se sustinea ca pozele sunt reale dar se mai intamplase sa iau teapa chiar si asa.

Anyway. A fost draguta la telefon si draguta pe whatsapp. 

Am stabilit ora intalnirii. Am intarziat vreo 20 de minute din cauza traficului, dar am continuat sa-i scriu pe whatsapp si a inteles. M-a asteptat.

 

Locatia, pe Ion Campineanu, aproape de Calea Victoriei. (N-o sa dau eu nr de la bloc sau scara).

 

Cand am ajuns, usa a fost deschisa de o domnisoara blonda, la 1,70 + , in pantaloni scurti si tricou. O priveliste super misto, avand in vedere varsta ei si chipul ei dragut.

 

M-a intrebat daca vreau apa sau daca vreau sa fumez, dar am decis sa intram direct in purgatoriu si sa stam de vorba acolo.

Mai are o colega, cred ca Adina123, care era in apartament.

 

Locatia ok fara plangeri. Facusem dus la plecare de acasa, asa ca baia nu am vizitat-o decat la plecare sa ma spal pe maini.

 

A fost foarte receptiva la cerintele mele, gen "ia-ma usor" si s-a apropiat super dragut de mine, cu mangaieri, cu atingeri de tot felu si vorbit dragut.

 

La partea sexuala, pot sa zic c-a fost foarte responsive. S-a udat natural, s-a miscat, a dat contre, a gemut natural, nimic scremut.

 

Oral nu am vrut, am trecut direct la normal, eu pe ea.

 

Apoi a venit ea pe mine si s-a miscat superb, fix cum trebuia. 

 

150 finalizarea / 300 ora.

 

Din punctul meu de vedere a meritat pretul, si va zic si de ce:

 

1. Fara atitudine de fast fuck

2. A respectat cateva cerinte, gen cum sa se imbrace si sa ma ia finut

3. Fara mirosuri suspecte ,ba din contra, foarte curata si aranjata

4. Tinerica (sustine 20 si ii si dau 20). Carnea buna

5. Sanii buni, deloc lasati

6. Craci lungi, fermi

7. Cur tanar, tare, frumos.

 

Am stat o ora, dar o singura finalizare. A fost alegerea mea, ca sa ma simt bine.

 

M-as mai duce, daca ramane pe piata la noi sau in Bucuresti in continuare intr-un loc usor accesibil mie. 

Recomand daca sunteti amatori de tinerici aproximativ incepatoare, cu chip dragut.

 

Ce pot sa-mi dau seama din ce am discutat cu ea, e ca are destul de mult bun simt, contrar a ceea ce zicea cineva in celalalt topic (despre care ziceam ca nu-l mai gasesc).

 

Daca am postat gresit, rog sa-mi fie mutat postul unde trebuie.

 

Bafta! 

am gasit celalalt topic. rog sa-mi fie stears aceasta postare.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...