Sari la conținut

Maria ❤️ nouă în orașul tău❤️ 0725434718


Postări Recomandate

  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Bună, dragii mei! ❤️ Mă numesc Maria, am 20 de ani, înaltă cu forme apetisante. Sunt o fată cu bun simț, manierată,curată, deschisă la noi provocări. Dacă vrei să petrecem clipe frumoase într-o locație curată și intimă, nu ezita să mă suni. ❤️

Vă pup și vă aștept cu drag.

Nu accept persoane cu bile sau în stare de ebrietate.

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Ofer oral și normal, oral protejat sau neprotejat în funcție de igienă, normal doar protejat, 69, sărutări, mângâieri corporale și mici fantezii

 

Prețuri : 150 lei finalizarea, 250 lei ora (masaj inclus)

 

Vă aștept cu drag ❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Ahahahha. La Alba lua 100-200 lei. Aici e 150-250 lei. Mai bogați Bănățenii ăștia...prosti mai suntem

Bună! Nu înțeleg de ce ești deranjat, am dreptul să îmi fac prețurile cum vreau eu. Dacă ți se pare scump, nu venii.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat

Bună! Nu înțeleg de ce ești deranjat, am dreptul să îmi fac prețurile cum vreau eu. Dacă ți se pare scump, nu venii.

Nu era vorba de scump, era vorba de faptul ca ne iei de proști . 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat

Nu ca ma bag,dar vreau sa zic...chiriile in AB sunt ceva,iar in TM altceva,acu si voi sunteti rai.  :laugh2  :laugh2  :laugh2

De acord dar și Tm este de 2-3 ori mai mare, deci mult mai mulți clienți.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut,

 

Tocmai ce am plecat de la aceasta domnisoara iar concluzia mea este ca merita incercata. Cu toate ca este la inceput de drum are potential. Este draguta la fata, destul de masiva si inalta,dar nu grasa, sani potriviti , putin lasati din cauza marimii si tari cel mai probabil din cauza varstei declarate, fund maricel si interesant , carne tare si ten deschis la culoare. Am inteles ca are si colega cu toate ca nu m-am intersectat cu ea.

Actiunea a inceput cu un mic preludiu cu pupici pe gura (asta am inteles ca depinde si de chimie) sarutari finute si lente pe corp, frecat cu sanii de corp, urmat de oral iar finalul a fost in pozitia pe la spate in balonas.

 

Si acum notele:

 

Locatia: binecunoscuta de langa Kaufland Gh. Lazar la etaj superior. Rece in Living datorita climei, dar ceva mai cald in camera unde a avut loc actiunea. Curat peste tot, in baie nu am intrat deoarece am venit pregatit de acasa cu toate ca am fost intrebat daca vreau sa fac un dus. deci este un plus ptr igiena.

 

GFE: se poate nota si aici cu un 8, deoarece fata este deschisa comunicativ, chiar ai ce vorbi cu ea, putin timida, nu m-am simtit deloc grabit, telefonul nu l-am auzit, iar cu toate ca este la inceput de drum stie sa se faca placuta. Acei pupici pe gat si burta la inceputul actiunii au avut efect.

 

ON: Am fost intrebat daca vreau op sau np si am optat ptr on. Aici dau un 9 dupa standardele mele deoarece chiar mi-a placut. A fost pe gustul meu, umed, finut, fara ajutorul mainii, lins si deep si cel mai mult mi-a placut ptr. ca a durat cat am vrut eu . Un mare plus. CIM am inteles ca nu accepta.

 

NP: am incercat o singura pozitie , caprita, unde am capitulat destul de repede fiind incins de la oral. shutul este mare, fata se umezeste natural.. nu foloseste artificii, geme usor si nu cred ca fals. Cel mai probabil ii si place.

 

Igiena: Tocmai ce iesise de sub dus cand am ajuns. Am bagat botul si nu am simtit nimic suspect. Geme placut, posibil sa ii placa. Atentie, celor carora le plac labiile mari..ea este ;)

 

Halatul a fost 150 ptr un numar. Nu m-am uitat la ceas dar cel mai probabil DTD trecut de 30 min.

 

Este de revenit si recomandat celor carora le plac labiile mari si fetele mai masive si inalte. Ai cu cine te lupta! :)

 

Ciocane tari!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Salut,

 

Tocmai ce am plecat de la aceasta domnisoara iar concluzia mea este ca merita incercata. Cu toate ca este la inceput de drum are potential. Este draguta la fata, destul de masiva si inalta,dar nu grasa, sani potriviti , putin lasati din cauza marimii si tari cel mai probabil din cauza varstei declarate, fund maricel si interesant , carne tare si ten deschis la culoare. Am inteles ca are si colega cu toate ca nu m-am intersectat cu ea.

Actiunea a inceput cu un mic preludiu cu pupici pe gura (asta am inteles ca depinde si de chimie) sarutari finute si lente pe corp, frecat cu sanii de corp, urmat de oral iar finalul a fost in pozitia pe la spate in balonas.

 

Si acum notele:

 

Locatia: binecunoscuta de langa Kaufland Gh. Lazar la etaj superior. Rece in Living datorita climei, dar ceva mai cald in camera unde a avut loc actiunea. Curat peste tot, in baie nu am intrat deoarece am venit pregatit de acasa cu toate ca am fost intrebat daca vreau sa fac un dus. deci este un plus ptr igiena.

 

GFE: se poate nota si aici cu un 8, deoarece fata este deschisa comunicativ, chiar ai ce vorbi cu ea, putin timida, nu m-am simtit deloc grabit, telefonul nu l-am auzit, iar cu toate ca este la inceput de drum stie sa se faca placuta. Acei pupici pe gat si burta la inceputul actiunii au avut efect.

 

ON: Am fost intrebat daca vreau op sau np si am optat ptr on. Aici dau un 9 dupa standardele mele deoarece chiar mi-a placut. A fost pe gustul meu, umed, finut, fara ajutorul mainii, lins si deep si cel mai mult mi-a placut ptr. ca a durat cat am vrut eu . Un mare plus. CIM am inteles ca nu accepta.

 

NP: am incercat o singura pozitie , caprita, unde am capitulat destul de repede fiind incins de la oral. shutul este mare, fata se umezeste natural.. nu foloseste artificii, geme usor si nu cred ca fals. Cel mai probabil ii si place.

 

Igiena: Tocmai ce iesise de sub dus cand am ajuns. Am bagat botul si nu am simtit nimic suspect. Geme placut, posibil sa ii placa. Atentie, celor carora le plac labiile mari..ea este ;)

 

Halatul a fost 150 ptr un numar. Nu m-am uitat la ceas dar cel mai probabil DTD trecut de 30 min.

 

Este de revenit si recomandat celor carora le plac labiile mari si fetele mai masive si inalte. Ai cu cine te lupta! :)

 

Ciocane tari!

Bună, dragule! Mă bucur că ți-a plăcut și te mai aștept cu drag! ❤️
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Am decis să vizitez fata. Am sunat, am făcut programare, programare respectata din ambele părți. Am ajuns acolo, o fată înaltă, cu forme apetisante , curată, vorbăreață, abia ieșită din duș.

Am fost întrebat dacă doresc să fac duș, am refuzat deoarece venisem pregătit de acasă, dar am apreciat interesul ei.

Am intrat în dormitor, un dormitor micuț, dar curat, acolo având loc și acțiunea.

 

Locația : pe Circumvalatiunii, lângă Kaufland Gheorghe Lazăr, o locație curată, cu un miros plăcut, baie dotată cu tot ce trebuie, am fost întrebat dacă doresc un pahar cu apa (ceea ce am apreciat), în concluzie, un ambient plăcut și o prezența atrăgătoare.

 

Acțiune : am fost întrebat cum doresc orarul (p/np), alegând np, după ce am fost răsfățat cu mângâieri și sărutări pe corp domnișoara a început cu un oral fin și ușor, cu lins și deep (pentru mine a fost senzațional), s-a oprit doar când am cerut eu, am montat căciulița și am continuat cu câteva poziții (misionar, doggy și ea deasupra) în care am reușit sa ma bucur de ea pe deplin și bine înțeles să și finalizez , fata geme ușor și dulce, se vede ca ii place, nu face figuri la poziții sau mici fantezii.

 

De revenit: cu siguranță, am rămas cu o impresie plăcută și chiar merită încercată.

 

Ciocane tari!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Am decis să vizitez fata. Am sunat, am făcut programare, programare respectata din ambele părți. Am ajuns acolo, o fată înaltă, cu forme apetisante , curată, vorbăreață, abia ieșită din duș.

Am fost întrebat dacă doresc să fac duș, am refuzat deoarece venisem pregătit de acasă, dar am apreciat interesul ei.

Am intrat în dormitor, un dormitor micuț, dar curat, acolo având loc și acțiunea.

 

Locația : pe Circumvalatiunii, lângă Kaufland Gheorghe Lazăr, o locație curată, cu un miros plăcut, baie dotată cu tot ce trebuie, am fost întrebat dacă doresc un pahar cu apa (ceea ce am apreciat), în concluzie, un ambient plăcut și o prezența atrăgătoare.

 

Acțiune : am fost întrebat cum doresc orarul (p/np), alegând np, după ce am fost răsfățat cu mângâieri și sărutări pe corp domnișoara a început cu un oral fin și ușor, cu lins și deep (pentru mine a fost senzațional), s-a oprit doar când am cerut eu, am montat căciulița și am continuat cu câteva poziții (misionar, doggy și ea deasupra) în care am reușit sa ma bucur de ea pe deplin și bine înțeles să și finalizez , fata geme ușor și dulce, se vede ca ii place, nu face figuri la poziții sau mici fantezii.

 

De revenit: cu siguranță, am rămas cu o impresie plăcută și chiar merită încercată.

 

Ciocane tari!

Mă bucur că te-ai simțit bine și te mai aștept cu drag!
Link spre comentariu
  • Oras:Tm
  • Oras:Tm

Salut,tocmai ce am iesit de la domnisoara Maria,sunat programat, respectata programarea de ambele parti,domnisoara este ok(foarte simpatica) si foarte amabila. Oral: placut,cu deep,la normal doar cateva minute si asta din cauza mea(soldatelul era cam obosit). Data viitoare trebuie sa imi iau revansa la normal(soldatelul sa fie apt de lucru), Per total mie mi-a placut,de revenit pt mine DA,pana data viitoare numai bine.

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Salut,tocmai ce am iesit de la domnisoara Maria,sunat programat, respectata programarea de ambele parti,domnisoara este ok(foarte simpatica) si foarte amabila. Oral: placut,cu deep,la normal doar cateva minute si asta din cauza mea(soldatelul era cam obosit). Data viitoare trebuie sa imi iau revansa la normal(soldatelul sa fie apt de lucru), Per total mie mi-a placut,de revenit pt mine DA,pana data viitoare numai bine.

Mulțumesc frumos și data viitoare te aștept în forță ❤️

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

Tanara/frageda,inalta si dodoloata cu carnita tare....nu puteam face mai putin decat s o vizitez. A fost ultima zi in care au prestat fetele (la noi), Timisoara pare ca nu a fost un oras foarte productiv pt ele, ba chiar mi au parut dezamagite. Programarea facuta lejer pe WhatsApp, parcat langa locatie si dupa cca 15 min am primit detaliile ca sa i trec pragul (nu inainte sa ma pozitionez corect in fata videointerfonuui, sa mi poata zari felia🙂,mare noroc cu tehnologia asta...)

 

M a intampinat dezbracata complet, m a intrebat daca mi convine ce vad si daca imi doresc sa raman, mi a oferit sansa sa merg la dus si am fost poftit in dormitor. Am achitat la cerere suma de 250 pt o ora de bal. Mi am scos hainele si am luat o usor in brate pe la spate, perversul din mine dorea s o analizeze in fata oglinzii, m am jucat putin cu sanii (foarte frumosi pt gusturile mele) si i am dat controlul in partile in care mi doresc sa gasesc...umedd🙂. Dupa cateva secunde mi a rupt filmul si mi a spus ca avem pat unde ne putem desfasura in voie. Deja ma prezentam bineðŸ˜, n'a apreciat domnisoara de cata " munca" am scutit o....m am intins pe spate si am invitat o sa ofere putina afectiune fratiorului meu pofticios. M a avertizat ca trebuie sa fiu rabdator, ca nu este o experta in modus operandi si are nevoie de "ghidaj" (lucru care poate fii adevarat, parerea mea este ca mai degraba alegerea de a se "arunca" in domeniul asta...nu este una potrivita. Dar ma pot insela,nu ar fi prima data).

 

A luat o usor in gurita, i am propus sa se joace cu limba pe gland si sa incerce sa coboare mai mult, am simtit ca incep sa si faca prezenta dintisorii si am lasat o sa se desfasoare cum stie ea. Per total a fost un oral discret, dar in nici un caz rau. Dupa vreo 10 min m a intrebat daca nu vreau sa trecem la normal....moment care m a amuzat si i am spus: nu prea ti plce s o sugi, este? Replica a fost pe masura: cui ii place?😅 A mai continuat putin, timp in care m am bagat la un fingering dupa care mi a montat prezervativul si am luat o pe la spate, pozitie in care am si terminat. Am simtit o bine, stramta, mi a placut mult si nu mi am dorit (de data asta) sa prelungesc momentul. M a despachetat, curatat si am stat putin de vorba. Cum nu voiam sa ma ridic de la masa flamand, mi am adus aminte ca intrand in casa am zarit (inca) o silueta. Am intrebat o daca are colega si i am propus sa profitam in trei de restul timpului. Nu i a suras ideea dar nici nu a zis nu. Dupa ce mi a spus ca nu au mai prestat impreuna si ca ar fii mai bine s o cunosc dupa ce termin cu ea, am reusit s o conving ca cel mai bine este sa mi o prezinte si sa facem o combinatie in trei😊. Asta s a si intamplat, i am cunoscut colega (nu i am retinut numele), o domnisoara bruneta sub 1.7 inaltime, ten mediteranean cu ceva mini tatuaj...o prezenta placuta ochiului. Am achitat 150 pt disponibilitatea fetei si daca Maria m a intrebat daca vreau sa mi dea rest... am vrut (ciubuc... doar cand consider, nici un cent la insistente sau "presiune"ðŸ˜)

Dupa ce am terminat cu aritmetica, am trecut la lucruri mai serioase, unde Maria si fata creola au alternat la oral, unde fara succes am incercat sa le fac sa si atinga guritele😊, s'atunci pe creola am invitat o peste mine (ca intr un facesitting) unde i am dezmierdat putintel lindicul pana am simtit ca in cealalta parte oralul s a transformat in laba (..si nu a fost singurul motiv). M am axat strict pe fingering si misionar pentru ambele "parti" pana ce creola s a gandit ca si a facut "partea" si ne a urat : bafta! Nu mi a ramas decat sa termin "treaba" cu Maria care nu a abandonat lupta. Ba la final m a curatat, invitat la dus/tigara/apa. Am refuzat o politicos, m am imbracat, ne am salutat si am plecat... ((spre plaje mai fine unde initial refuzasem, unde daca nu pun la socoteala "dauna"...a fost foarte bine))

 

Maria este o fata corecta, respecta ce propune, nu'i tapa si n'o da'n prosteala. Cum spuneam si la inceput, nu i o meserie care sa o avantajeze, cred ca ii lipseste dragostea pt gland. Fapt pt care am si simtit "uscat", unde ar trebui sa fie foarte umed.

Un pret corect pt o intalnire modesta.

  • Like 3

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Tanara/frageda,inalta si dodoloata cu carnita tare....nu puteam face mai putin decat s o vizitez. A fost ultima zi in care au prestat fetele (la noi), Timisoara pare ca nu a fost un oras foarte productiv pt ele, ba chiar mi au parut dezamagite. Programarea facuta lejer pe WhatsApp, parcat langa locatie si dupa cca 15 min am primit detaliile ca sa i trec pragul (nu inainte sa ma pozitionez corect in fata videointerfonuui, sa mi poata zari felia,mare noroc cu tehnologia asta...)

 

M a intampinat dezbracata complet, m a intrebat daca mi convine ce vad si daca imi doresc sa raman, mi a oferit sansa sa merg la dus si am fost poftit in dormitor. Am achitat la cerere suma de 250 pt o ora de bal. Mi am scos hainele si am luat o usor in brate pe la spate, perversul din mine dorea s o analizeze in fata oglinzii, m am jucat putin cu sanii (foarte frumosi pt gusturile mele) si i am dat controlul in partile in care mi doresc sa gasesc...umedd. Dupa cateva secunde mi a rupt filmul si mi a spus ca avem pat unde ne putem desfasura in voie. Deja ma prezentam bine, n'a apreciat domnisoara de cata " munca" am scutit o....m am intins pe spate si am invitat o sa ofere putina afectiune fratiorului meu pofticios. M a avertizat ca trebuie sa fiu rabdator, ca nu este o experta in modus operandi si are nevoie de "ghidaj" (lucru care poate fii adevarat, parerea mea este ca mai degraba alegerea de a se "arunca" in domeniul asta...nu este una potrivita. Dar ma pot insela,nu ar fi prima data).

 

A luat o usor in gurita, i am propus sa se joace cu limba pe gland si sa incerce sa coboare mai mult, am simtit ca incep sa si faca prezenta dintisorii si am lasat o sa se desfasoare cum stie ea. Per total a fost un oral discret, dar in nici un caz rau. Dupa vreo 10 min m a intrebat daca nu vreau sa trecem la normal....moment care m a amuzat si i am spus: nu prea ti plce s o sugi, este? Replica a fost pe masura: cui ii place? A mai continuat putin, timp in care m am bagat la un fingering dupa care mi a montat prezervativul si am luat o pe la spate, pozitie in care am si terminat. Am simtit o bine, stramta, mi a placut mult si nu mi am dorit (de data asta) sa prelungesc momentul. M a despachetat, curatat si am stat putin de vorba. Cum nu voiam sa ma ridic de la masa flamand, mi am adus aminte ca intrand in casa am zarit (inca) o silueta. Am intrebat o daca are colega si i am propus sa profitam in trei de restul timpului. Nu i a suras ideea dar nici nu a zis nu. Dupa ce mi a spus ca nu au mai prestat impreuna si ca ar fii mai bine s o cunosc dupa ce termin cu ea, am reusit s o conving ca cel mai bine este sa mi o prezinte si sa facem o combinatie in trei. Asta s a si intamplat, i am cunoscut colega (nu i am retinut numele), o domnisoara bruneta sub 1.7 inaltime, ten mediteranean cu ceva mini tatuaj...o prezenta placuta ochiului. Am achitat 150 pt disponibilitatea fetei si daca Maria m a intrebat daca vreau sa mi dea rest... am vrut (ciubuc... doar cand consider, nici un cent la insistente sau "presiune")

Dupa ce am terminat cu aritmetica, am trecut la lucruri mai serioase, unde Maria si fata creola au alternat la oral, unde fara succes am incercat sa le fac sa si atinga guritele, s'atunci pe creola am invitat o peste mine (ca intr un facesitting) unde i am dezmierdat putintel lindicul pana am simtit ca in cealalta parte oralul s a transformat in laba (..si nu a fost singurul motiv). M am axat strict pe fingering si misionar pentru ambele "parti" pana ce creola s a gandit ca si a facut "partea" si ne a urat : bafta! Nu mi a ramas decat sa termin "treaba" cu Maria care nu a abandonat lupta. Ba la final m a curatat, invitat la dus/tigara/apa. Am refuzat o politicos, m am imbracat, ne am salutat si am plecat... ((spre plaje mai fine unde initial refuzasem, unde daca nu pun la socoteala "dauna"...a fost foarte bine))

 

Maria este o fata corecta, respecta ce propune, nu'i tapa si n'o da'n prosteala. Cum spuneam si la inceput, nu i o meserie care sa o avantajeze, cred ca ii lipseste dragostea pt gland. Fapt pt care am si simtit "uscat", unde ar trebui sa fie foarte umed.

Un pret corect pt o intalnire modesta.

 

Mulțumesc și dacă ai fost mulțumit te mai aștept cu drag

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Bună, dragii mei! Cu părere de rău vreau să vă informez că, din motive personale, voi întrerupe activitatea mea în acest domeniu pentru o perioadă nedeterminată de timp. 😔 Sper ca atunci când mă voi întoarce să mă primiți cu aceeași căldură ca până acum. Vă pup! â¤ï¸

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...