Sari la conținut

doamna matura 0790490283


Vizitator isilur22

Postări Recomandate

Vizitator uncalator
Reputație: 0

Am sunat-o ieri și am fost surprins sa aud o voce cam bărbătoasă ceea ce m-a dus cu gîndul la unele postări de pe topic cum ca ar fi un trav dar am zis să încerc. Am cerut detalii: 100fin/200h, ON/OP, NP, diferite poziții, sărutări și mîngîieri pe corp, adresa pe Coșbuc. Ok,stabilit că ne vedem în 10-15 minute cînd ajung.

Am ajuns, mi-a deschis și după confirmarea tarifelor de la telefon și cîteva minute de conversație banală jos textila si trecut la acțiune. OP/NP-o fin,așa am ales deoarece nu mă arunc din prima la o oră dacă nu am mai fost la fata respectivă.

Atitudine -8, vorbește relaxată, îți răspunde, te întreabă diverse lucruri banale dar nu pare pusa pe grabă.

Aspect - 7, corpul o avantajează un pic dar fața nu, se cam ferește sa zîmbească.

Locația - 8

OP 8 - face un oral cam ca la carte, se cunoaște că are experiență dar e loc de mai bine.

NP tot 8, se mișcă, geme, te tine in brațe, schimbă poziții fără să aibă ceva împotrivă. Am ales misionar, ea deasupra și apoi i-am pus picioarele alea destul de lungi pe umeri și am fin in balon.

Dacă s-ar umezi mai mult ar fi mai ok.

Chiar mi s-a părut la un moment ca ar da să aiba orgasm.

Halatul cum am spus 100/OP,NP.

As mai fi rămas un nr dar după ce am terminat a răspuns la telefon si a programat pe altul in 20 de minute.

In mare a fost destul de ok, cred că o să revin.

Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
9 hours ago, statistics said:

O cam gresit ...ca la Bistrita Nasaud sunt sute de gagici ieftine...cred ca ar trebui sa iasa la PENSIE doamna Gabi....sau eu cel putin o vad buna pt parcari de tiruri la 50RON ora...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...