Sari la conținut

Maria 0726670600


Vizitator florinflo7

Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

O neserioasă din punctul meu de vedere. Am dat mesaje multe pe whatsapp pe care le citea si nu răspundea. Am sunat de câteva ori si tot așa nu răspundea. Avea o poza la profil cu un tip in brate cred ca pestisorul...o țapă

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

Atentie, stabilesti ceva si cand ajungi la locatie altceva. O neserioasa si o tepara care mai cere si preturi mari.

Ajungi la locatie si nu mai raspunde si zice ca e ocupata, sa vii maine

Nu mai gasesc topicul, era ceva cu sarut pasional, o nespalata care e pusa pe facut bani

Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

Buna dragilor.. Am fost la aceasta domnisoara... Am ajuns la locatie ma intampinat foarte frumos (locatie coresi strada ioan ursu ) apartament 2 camere are si colega... Am platit 200 o ora si mam simtit extraordinar nu ma grabit oralul a fost neprotejat si de nota 10, normalul protejat cu multa implicare de 10 si iam dat si limbi este o fata foarte curata si comunicativa... Am sunato la 13:00 iam zis ca la 14:30 ajung sigur si nu am asteptat nici un minut... Per total nota 10 din partea mea

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

marcel6999 nu stiu cum de ai avut tu o *experienta placuta* cu aceasta tipa dar marea majoritate inclusiv eu suntem de alta parere.Si eu am incercat sa fac o programare la ea,vorbit...etc si cand ajung in zona nu mai raspunde la telefon,exact ce au patit si cei de mai sus.

Deci direct trecut pe lista de evitat pentru ca este o tepara.

Si nu stiu cum de i-ai dat tu note de 10 unei tipe pe care toti o au pe blacklist si mai ales venind din partea unui user cu 2 postari.

Link spre comentariu

Pqi iam dat nota de 10 deoarece eu nu am avut incidente neplacute ca voi... Eu am sunat iam zis ca vin si ea a fost acolo clar ca se mai intampla sa suni iar fata sa isi termine programul.. Suno acum si convingete.. Pe vremea cad ai fost tu pe gari ea lucra pana la ora 15.. Acum are liber doar duminica... Nu mai vorbiti urat de oameni in nestiinta de cauza... Chear isi merita notele de 10 si nu ar trebui sa fie la de evitat

Link spre comentariu
Vizitator damian69
Reputație: 0

Buna dragilor.. Am fost la aceasta domnisoara... Am ajuns la locatie ma intampinat foarte frumos (locatie coresi strada ioan ursu ) apartament 2 camere are si colega... Am platit 200 o ora si mam simtit extraordinar nu ma grabit oralul a fost neprotejat si de nota 10, normalul protejat cu multa implicare de 10 si iam dat si limbi este o fata foarte curata si comunicativa... Am sunato la 13:00 iam zis ca la 14:30 ajung sigur si nu am asteptat nici un minut... Per total nota 10 din partea mea

Esti un mare mincinos !!!

Se vede de pe alt continent cum minti ca sa o pui intr-o lumina favorabila

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...