Sari la conținut

0741574119 Giulia


Postări Recomandate

romanului când ii este foame

scrie....

 

tipa asta

miroase foarte foarte tare a țigări clasice cu tutun. m-a deranjat

are o fata băiețoasă. in poze ii sta mai bine. dacă o vedeam intr-o locație... stânga împrejur

am un alt nr de tel al ei care nu a apărut in nici un anunt...

e bine ca nu pot/stiu sa postez poze....

are o bătătura mare in zona lombara! de ce? de la stat mult prin masini? de ce? tir-istii dezvolta astfel de bătături? nu stiu. cât poate sa stea in mașina? 10 ore? 12 ore? 20 de ore? acuma imi dau și cu părerea... poziția ei ar trebui sa fie la orizontala nu șezut pe scaun

 

asa ceva am mai văzut la una tot la deplasare, care făcea doar deplasari, avea de lungul sirei spinării leziuni, acolo unde sunt un pic mai proieminente vertebrele. am crezut ca a ars-o cu tigara exploatatorul ca sa o motiveze.... ea a spus ca nu. unele (majoritatea) leziunilor erau mai mici decât o amprenta de tigara

 

acuma dezavantaje constatate ptr beneficiarii de deplasari (generalitati)

 

1. nu poți sa o filtrezi.... cel puțin nu cum le poți sa le filtrezi pe celelalte cu locatiii

2. interacționezi și cu alte persoane: taximetrist, iubi cu bmv, receptia+paza hotelului

3. sunt costuri ascunse legate de transport. pentru unii poate fi 10 lei, pentru alții 50. depinde de distanță, ora din zi, cheful fufei

4. deplasari se fac mai mult când e întuneric afara (seara, noapte). nu toți gustam așa ceva....

  • Like 2
Link spre comentariu

Degeaba va faceti voi sperente... nu veti “castiga†amenda pentru iesiri dupa orele 23:00 deoarece in anunt scrie clar: “DOAR DEPLASARI†😄

La BTS ar mai fi sanse dar trebuie sa o chemati la voi acasa 😄

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

romanului când ii este foame

scrie....

 

tipa asta

miroase foarte foarte tare a țigări clasice cu tutun. m-a deranjat

are o fata băiețoasă. in poze ii sta mai bine. dacă o vedeam intr-o locație... stânga împrejur

am un alt nr de tel al ei care nu a apărut in nici un anunt...

e bine ca nu pot/stiu sa postez poze....

are o bătătura mare in zona lombara! de ce? de la stat mult prin masini? de ce? tir-istii dezvolta astfel de bătături? nu stiu. cât poate sa stea in mașina? 10 ore? 12 ore? 20 de ore? acuma imi dau și cu părerea... poziția ei ar trebui sa fie la orizontala nu șezut pe scaun

 

asa ceva am mai văzut la una tot la deplasare, care făcea doar deplasari, avea de lungul sirei spinării leziuni, acolo unde sunt un pic mai proieminente vertebrele. am crezut ca a ars-o cu tigara exploatatorul ca sa o motiveze.... ea a spus ca nu. unele (majoritatea) leziunilor erau mai mici decât o amprenta de tigara

 

acuma dezavantaje constatate ptr beneficiarii de deplasari (generalitati)

 

1. nu poți sa o filtrezi.... cel puțin nu cum le poți sa le filtrezi pe celelalte cu locatiii

2. interacționezi și cu alte persoane: taximetrist, iubi cu bmv, receptia+paza hotelului

3. sunt costuri ascunse legate de transport. pentru unii poate fi 10 lei, pentru alții 50. depinde de distanță, ora din zi, cheful fufei

4. deplasari se fac mai mult când e întuneric afara (seara, noapte). nu toți gustam așa ceva....

Nu mai stiu pe ce topic am citit despre ea ca a ajuns la hotel la vreo 3 ore dupa programare, ca are "puf", ceva de genu'.

Mai stiu un caz la deplasari care credea ca daca vine ea poate sa vina la orice ora (ca adica esti la tine, nu astepti jos ).

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
10 hours ago, zeuzeu said:

Bani aruncati aiurea. Da n lipsa de altceva a mers. Fata asta n are puf.... are padure

Cred ca zici de fata cu tel...620. Eu discutia am avut-o cu cea cu...427, nu avea poze, acum are si pare sa fie alta. Eram curios daca e aceeasi persoana, pt ca era problema cu respectarea orei.  La cea cu 427 discutia a mers frumos pana la timpul de joaca.

-...15 min

- ...lasa-ma sa am 20 asigurate ca altfel ma grabesc si nu iese

-... nu se poate, deja o dam in ora.

Altfel cred ca ma bagam. 

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...