Sari la conținut

Prima dată în orașul tău !! 0765681264


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Am vizitat-o în seara asta pe Maria. Are 1.6x înălțime, părul brunet creț, sâni medii de mămică (lucru precizat chiar de ea) și un funduleț destul de fain. Am avut ușoara impresie că e de etnie.

 

ON + NP. E permisvă, nu refuză poziții, acceptă hard, se mișcă bine. Am încercat puțin deep și facefuck și chiar s-a descurcat. La normal am dat destul de tare - la fel, totu' ok, m-a lăsat să mă simt bine, mă îndoiesc că ei i-a plăcut. Am schimbat 3 poziții, nu m-a grăbit. Am finalizat cu aplauze la funduleț.

 

Locația e în Dacia, în spate la Select (un bar de acolo). Baia e ok dar n-am primit prosop curat.

 

Prețurile sunt 100/200. Lucrează până la 1 noaptea.

  • Like 2
Link spre comentariu

Am vizitat-o în seara asta pe Maria. Are 1.6x înălțime, părul brunet creț, sâni medii de mămică (lucru precizat chiar de ea) și un funduleț destul de fain. Am avut ușoara impresie că e de etnie.

 

ON + NP. E permisvă, nu refuză poziții, acceptă hard, se mișcă bine. Am încercat puțin deep și facefuck și chiar s-a descurcat. La normal am dat destul de tare - la fel, totu' ok, m-a lăsat să mă simt bine, mă îndoiesc că ei i-a plăcut. Am schimbat 3 poziții, nu m-a grăbit. Am finalizat cu aplauze la funduleț.

 

Locația e în Dacia, în spate la Select (un bar de acolo). Baia e ok dar n-am primit prosop curat.

 

Prețurile sunt 100/200. Lucrează până la 1 noaptea.

 

Daca doar ai avut o usoara impresie, atunci fii sigur ca e tiganca :)) Dar macar ti-ai facut damblaua cu ea

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ai fost la mine să îți dai cu părerea că sunt țigancă ? 1 la mănă dacă stai bine să citești am specificat că sunt tătăroaică nici decum țigancă 😉 , dăcă voi știți să dați cu presupusul atunci vă felicit , și chiar de eram țigancă nu văd care ar fii problema ? Odată ce eu mă port frumos cu voi .. în primul rănd dacă nu vă convine de mine nu vă oblig eu să stați mi se pare destul de normal și în al doilea rănd , puteți întreba daca îs de etnie romă sau nu , nu să vă dați cu presupusul !! ÃŽn fine ce pot să vă zic .. nu o spun în semn de răutate dar nu cred că contează religia precum conteaza serviciile și dacă sunt ok .. dar nah fiecare cum știe ! Vă pup și o zi bună să aveți sper că v-am lămurit !!

Link spre comentariu
  • Oras:Olimpico
  • Oras:Olimpico

Buna sunt disponibilă pănă la ora 01:00 vă pup și vă aștept cu drag !!

Sper ca afirmația asta a ta să fie una valabilă, în care să pot pune bază!

Nu de alta dar când te-am căutat eu în miez de noapte... erai obosită. Și tu și Cireșica :)

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...