Sari la conținut

Alessia 0758756115 -Sunt noua în oraș !☺️☺️


Postări Recomandate

Buna! Mă numesc Alessia ,

Am frumoasa vârstă de 22 de ani!

 

Sunt o tipă SLIM CU UN FUNDULEÈš PERFECT🥰🤗ðŸ€

Bruneta ,ochi căprui și mereu foarte zâmbitoare și distractivă ðŸ˜

 

 

Serviciile mele sunt:

 

Sex normal protejat!!!

 

Oral protejat / neprotejat in funcție de igiena (eu decid dacă igiena ta este corespunzătoare ) 👀ðŸ˜

 

🀠69

 

â˜˜ï¸ Finalizare corporala

 

â˜˜ï¸ Girlfriend Experiențe

 

â˜˜ï¸ Sex in diferite poziții

 

â˜˜ï¸ Body Masaj

 

â˜˜ï¸ Sex intre sâni

 

â˜˜ï¸ Handjob

 

â˜˜ï¸ Cunilingus

 

 

PENTRU MAI MULTE DETALII MA PUTEÈšI CONTACTA PE WhatsApp !!!

 

 

Prețurile mele sunt :

200 lei -30 minute -1

finalizare

350 lei -1h -maxim 2

finalizari !!!!!

 

VA AȘTEPT !! PUPICI 😘🥰

post-328111-0-20572000-1596527863_thumb.jpg

post-328111-0-76340100-1596527869_thumb.jpg

post-328111-0-23420600-1596527883_thumb.jpg

post-328111-0-35344200-1596527892_thumb.jpg

post-328111-0-55928600-1596527901_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Treaba ei, am mai deschis eu subiectul cu ce pretenții sunt la 350/h. Momentan eu observ ca lipsesc ceva servicii. Va modifica ea în caz ca nu ii merge.

Tu nu intelegi cum merge treaba defapt!

Isi pune anunt pe publi cu alte poze alt nr si alte preturi mai mici si va zice sa ii merge treaba si aici va lasa aceleas preturi...

 

Si va zice ca este top ea si ca altii o cauta!

.....

 

Dupa ce am vorbit de pe cautsponsor ma teroriza cu mesajele in fiecare zi cand poti credea ca ii dau eu banii aia multi la care spera ea

Link spre comentariu
  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf

La mine este simplu...stiu sigur ca la acel pret nu voi avea niciodata o prima intalnire la fel de memorabila ca cea cu fata X sau Y, unde XY=***(aici va las pe voi). Asa ca "oldies but goldies"🤣😂🤣

Link spre comentariu

Buna ziua ... Nu înțeleg de ce atâta răutate pe voi 😄😄 Dragii mei am muncit cu același anunț peste tot ...in toate orașele în care am fost , nu am anunț pe public 😄😄😄😄 ați găsit voi ??? Anunț cu mine pe public ?? Când eu din luna iunie muncesc doar cu cei de pe forum â—â—â—â— și prețul este același la mine ...nu am schimbat nimic â—â—â—

Link spre comentariu
  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf

E foame mare de bani si nu doar in acest domeniu.

Fetele pe care le cunosc si care chiar ar merita banii ăia, le pot număra pe degetele de la o mână. Sa nu mai zic, ca din meniu lipsesc servicii dintre cele mai importante, pe care le gasesti in alta parte si pe bani mai putini.

Avem noi un proverb: " nu-i prost cine cere, e prost cine ofera"

Link spre comentariu

Daca vii să mă cunoști , ai să-ți schimbi părereaâ—â—😄🤫 Asa că nu îmi pasă ce scrii aici , invidiosule 😄😄😄 sau ai și tu fete ?? Și te bagi pentru ele ..ești pus de unele 😆😆😆😆

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Lasă psihologia inversa. Aici nu are nimeni fete. Sa fim serioși sunt fete la 150 care accepta cim anal și altele extra. Acum noi nu vrem sa te cunoastem sa ne schimbam părerea ca nu te luam de nevasta. Venim pt sex și fantezii, normal ca cine vrea vine cine nu nu. Nu ne obligi doar ne spunem o părere.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf

Daca vii să mă cunoști , ai să-ți schimbi părerea Asa că nu îmi pasă ce scrii aici , invidiosule sau ai și tu fete ?? Și te bagi pentru ele ..ești pus de unele

nu-s deloc invidios...pff cat despre fete, eu doar le vizitez atat. Si sa fiu sincer sunt foarte zgarcit...asa ca nu arunc banii pe ceva de ce nu sunt sigur. Nu prea ai logica vad...daca aveam fete te puneam sa cresti pretul , ca sa ai clienti si mai putini, nu sa-l scazi, ca sa poti fi vizitata de cat mai multi. Tu crezi ca daca pui 350H/ vin numai "Deivid Becamsi si "Vin Dizali" la tine...iar servicii "zero" Unde-s FK, CIM COF, AP ?? Ideea este ca la pretul acela gasesti altundeva 1h  sex TOTAL, care inseamna mult mai mult decat 3 randuri cat ai scris tu acolo..

N-are rost sa-ti tin prelegeri...Spor !

  • Like 2
Link spre comentariu

Eu nu îmi bat capul cu oameni ca tine 🙄ðŸ‘👠Uită-te pe Brașov pe Cluj .....să vezi ce scrie lumea despre mine 🤫☺ï¸â˜ºï¸ Și mai vorbim ..... Nu îți convine prețul meu ? Chiar te rog sa nu mai comentezi aici pe topicul meu ðŸ˜ðŸ˜ Èšineți părerile pentru tine ... Și nu mai face discuții aiurea !!Normal sa fie prețul asta ... Și chiar oamenii care îmi pășesc pragul rămân mirati de ce găsesc 🤫ðŸ‘Nu o spun eu ... Comentariile de pe forum la Brașov , Cluj!!!! Te-am pupat !😄

Link spre comentariu

  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf

Eu nu îmi bat capul cu oameni ca tine Uită-te pe Brașov pe Cluj .....să vezi ce scrie lumea despre mine ☺☺ Și mai vorbim ..... Nu îți convine prețul meu ? Chiar te rog sa nu mai comentezi aici pe topicul meu Țineți părerile pentru tine ... Și nu mai face discuții aiurea !!Normal sa fie prețul asta ... Și chiar oamenii care îmi pășesc pragul rămân mirati de ce găsesc Nu o spun eu ... Comentariile de pe forum la Brașov , Cluj!!!! Te-am pupat !

Am aruncat cateva priviri pe topice...parerile sunt desigur subiective(fiecare cu gusturi, preferinte si asteptari diferite. Nu putem comenta la parerile oamenilor), nu intru mai mult in detalii. Imi cer scuze daca am deranjat...(eu o recenzie nu o citesc pur si simplu. O mai si interpretez)

Mult spor iti doresc !!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...