Sari la conținut

0756519407 blonda semisubmisiva


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da e destul de ok peste medie blonda asta!

 

Cred ca este aia de accepta goldeshower! Din poze si descriere este aceeas persoana ce am fost eu la ea special pentru goldenshower.nu accepta in gura dar din cap pana in picioare da

 

Poate ma insel! Dar nu cred

Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Da e destul de ok peste medie blonda asta!

 

Cred ca este aia de accepta goldeshower! Din poze si descriere este aceeas persoana ce am fost eu la ea special pentru goldenshower.nu accepta in gura dar din cap pana in picioare da

 

Poate ma insel! Dar nu cred

Da-ne detalii, please
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E nimfomana!

Mamaia sat blocurile noi in apropriere de loft

Stie ceva meserie o face de placere personalasa si faprul ca si castiga bani este un plus pentru ea!

Asta doar daca este aceeas persoana(asa pare din poze si descriere)

 

Merita incercata! Nu stiu daca accepta la toti uro dar eu am discutat clar ce vreau si cum vreau si a zis ca daca doar atat vreau este acceptabil!

 

Scrie semi-submissiva deoarece vrea ceva soft

 

Palme peste tate cur si fata dar usor nu ca de meltean

Strans usor de gat ca sa poata si sa respire

Tras usor de sfarcuri

Face deepthroat cat poate in functie de marime dar sa nu o impingi tu de cap

Normal intra in ea bine si are si orgasme

Uro accepta si ii si place nunai ca nu trebuie sa o obligi! Discuti cu ea si daca te vede ok din discutii si sex accepta! Fara sa deschida gura!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

Salutare ciocanari,

Am fost si eu ieri pe la aceasta creatura in jurul pranzului. Dupa mai multe incercari telefonice ajung in locatie. La usa se prezint ambele fete, una denisa si alta ioana, imi prezinta meniul la dublu, aleg totusi sa intru cu ioana(am citit mai sus cum ca e semi-submisiva si ca ar accepta ceva fetishuri, nu este adevarat). Intru in dormitor decartez 150 pt o fin si de aici incepe taraboiul. Nu sunt invitat la baie(oricum vin de aks proaspat dushat), ma fac comod in pat, incepe cu un oral protejat, intreb de oral nep si imi spune ca nu face(in mesaje si la telefon spune ca da!), un oral soft ajutat major cu mana(mai mult laba decat supt) o rog sa dea sutienu jos sa ma joc cu sanii(foarte frumosi si cu sfarcuri mari) da ochii peste cap si ii da totusi jos. O mai molfaie putin, timp in care o intreb de 69 si imi raspunde raspicat Nu! Imi spune sa vin deasupra, ma conformez, pedalez putin si cer sa se intoarca in caprita(dupa o incercare esuata de a fura un sarut), in timp ce se intoarce intreb ce parere are despre trasul de par si mai primesc un mare Nu! si aici surpriza...dupa nici 20 de sec de pedalat vine un miros neplacut de la ochiul maro si imi moare ciocanul! Ma imbrac si rup usa in pas rapid! In timpul asta se aud zgomote pe hol, cred ca e un clinet al colegei(sau guvide) nu stiu ca nu inteleg ce vorbesc, aud doar voci!

D2D...15 min!

Note

Locatie 6-7 cam slabutz cu directiile spre locatie(zici ca te conduce printr-un labirint)

Oral...5

Normal...5

Corp...8

De revenit Nu!

De recomandat Nu!

Cei mai prost 150 de lei cheltuiti vreodata!

Cu respect,

Vaporeanul

 

P.S. nu stiu despre ce duduie scrie colegu de mai sus, dar sigur nu e domnisoara in cauza!

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

dupa discutia telefonica de acum citeva zile , am tras concluzia ca nu merita vizitata, era acra inainte de a ajunge la usa ei , mi-a zis ca nu face nimic neprotejat , fara 69 , durata maxima la finaizare -10 -15 min , asa incit am sters-o definitiv de pe lista atit pe ea cit si pe colega ei , datorita arogantei si a pretului nejustificat .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...