Sari la conținut

Anastasia -total 0741 935 106


Postări Recomandate

  • Oras:Drobetaturnuseverin
  • Oras:Drobetaturnuseverin

Buna ,am visitato acum 2 zile ,presteaza tot servicin totale pe  Domnisoara Anastasia ,o gasiti tot la miraj...

La parter camera renovata noua ,receptie nu este discretie totala...

De revenit...

Link spre comentariu
  • Oras:Drobetaturnuseverin
  • Oras:Drobetaturnuseverin

Puteți să rădeți cât vreți dar ,face cele mai frumoase servicii.

Nu sunt 🐟🐟🐟🐟,sunt un client ,daca vede recenzia asta ,sa ști că este pentru tine ...Anastasia..

Nu te mai lua după gura lumii ...

Altele care fac serviciile totale iau,contra cost ..Ea nu este o fata excelentă ,mulțumițivă cu ce aveți ,la Pensiunea Miraj nu mai țigânci sunt ..

Este singura din severin care are caracter,si cu bun simț..

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Drobetaturnuseverin
  • Oras:Drobetaturnuseverin
Acum 4 minute, Pizdbuna a spus:

Puteți să rădeți cât vreți dar ,face cele mai frumoase servicii.

Nu sunt 🐟🐟🐟🐟,sunt un client ,daca vede recenzia asta ,sa ști că este pentru tine ...Anastasia..

Nu te mai lua după gura lumii ...

Altele care fac serviciile totale iau,contra cost ..Ea nu este o fata rea  ,mulțumițivă cu ce aveți ,la Pensiunea Miraj nu mai țigânci sunt ..

Este singura din severin care are caracter,si cu bun simț..

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Bai frate mor cand incearca sa ne ia de prosti. Se vede de la o posta ca ultimele recenzii sunt lasate doar de catre useri proaspat inscrisi, iar exprimarea si greselile gramaticale sunt identice. Ori isi lasa singura recenzii ori are un pestisor. Sa nu ma intelegeti gresit, nu am nimic cu duduia, insa mor cand incearca sa fraiereasca asa pe fata. 

Ca sa intelegeti ce zic uitati-va la comentariile lui: Pizdbuna, Iinutcaz178, Samir738, Alexandru393. 

Scz dar nu m-am putut abtine. Numai bine.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Drobeta-Turnu Severin
  • Oras:Drobeta-Turnu Severin

Asta am sesizat și eu @luccos

De pe Samir738 scrie chiar ea pe undeva pe la pagina 2, unde încearcă să justifice mărirea prețului pentru serviciile oferite.

Anastasia cândva pentru mine a reprezentat o partidă bună însă s-a pierdut undeva pe drum și, personal nu nu mai reprezintă ceva atractiv.Cu părere de râu o spun.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Drobetaturnuseverin
  • Oras:Drobetaturnuseverin

Bună dimineața dragi mei ,nu mai faceți arfimați de genul asta că nu mai reprezintă nimic,la ce te referi( ERMES82 ) 

La faptul că fata care face ceea ce vrea cu corpul ei ,nu a mai vrut să-ți facă nevoile tale pe care mi le-ai cerut..

Dar am și eu o întrebare??

Vouă de neghiobi ce sunteți,vii se pare ceva normal sa faceți N/P..

Hmm ..

Ceva de necrezut..

Dragule stai liniștit același servicii ,daca voi va spargeți la gură și vb aiureli normal că nu mai fac servici totale ..

Deci nu mai comentați aiurea și treceți la treabă ..

Pai dacă vreau va sparg ,dar nu îmi sta mi-e în fire ,sunt o fată pe care ii place ceea ce face ,nu fac asta nu mai  pentru bani ..

(Bani n-au valoare, într-adevăr au valoare doar dacă ai nevoie de ei și pentru necazuri mari ,familie frații ,nevoi personale) ETC..

Înțelegi sunt aceași persoana ,am mai lasăt la oră uneori alteori ,am mai marit ..

Te rog , nu știu dacă ai fost sau nu ai fost la mine eu nu te cunosc ,dar nici tu pe mine, cam suspect în cazul meu ..

Nu crezi..

Hai lasă recenziile ,și scrie ceea ce se face ,nu ceea ce nu se face..

CU DRAG ANASTASIA..

😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Sexville
  • Oras:Sexville

Vizitat pe Anastasia in trecut si pot confirma serviciile cat si atitudinea corecta si ok . De apreciat !

personal revin la ea de cate ori am ocazia . Nu mai locuiesc in Severin de ceva timp .

intalnirile mereu au fost ce trebuie si am plecat multumit mai mereu . Un pic mai mult GFE ar fi si mai bine , parerea mea :)

cred ca isi da seama cine sunt . Consider , ca o critica sa fie acceptata trebuie mai intai ok comunicata .

100 lei halatul

Spor la treburi !! 

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut fratilor ce mai stiti de Anastasia fata blonda de la Pensiunea Miraj ca numai este pe site de o saptamana ? Sincer mergea la 2 milioane ora e regina rexului anal ea si Natalia de pe Calomfirescu insa Natalia cere 2 milioane anal 20 de minute maxim dar are un cur mare si bombat si inalta si frumoasa foc  ...Ce mai stiti de fete care fac anal bun aici sau macar oral adanc bunicel dar f rar la noi am vazut .... Ce stiti exista vreo fata buna ? Mai stiu de una Carla are maxim 45 -46 de ani de la blocurile U-uri la parter in spate dupa magazinul Coroset ca reper peste strada de Profi  face 1 milioan un oral bunicel e inalta are cam 1.77 - 1.78 inatime ... Ce fete mai stiti care face oral bunicel adanc sau anal ????? Va multumesc

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Drobeta turnu severin
  • Oras:Drobeta turnu severin
La 08.04.2021 la 13:35, mihail99 a spus:

Salut fratilor ce mai stiti de Anastasia fata blonda de la Pensiunea Miraj ca numai este pe site de o saptamana ? Sincer mergea la 2 milioane ora e regina rexului anal ea si Natalia de pe Calomfirescu insa Natalia cere 2 milioane anal 20 de minute maxim dar are un cur mare si bombat si inalta si frumoasa foc  ...Ce mai stiti de fete care fac anal bun aici sau macar oral adanc bunicel dar f rar la noi am vazut .... Ce stiti exista vreo fata buna ? Mai stiu de una Carla are maxim 45 -46 de ani de la blocurile U-uri la parter in spate dupa magazinul Coroset ca reper peste strada de Profi  face 1 milioan un oral bunicel e inalta are cam 1.77 - 1.78 inatime ... Ce fete mai stiti care face oral bunicel adanc sau anal ????? Va multumesc

AM REVENIT🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Multumesc Anastasia bine ca ai revenit ...te voi suna  din nou pentru ce mi-a promis la telefon ieri la numarul al vechi isi abia astept sa vin la tine .... esti regina sexului anal si est o fata de treaba foarte rar asa ceva pe la noi se merita baietii la 2 milioane ora....sper sa ramai mai mult aici ca de obicei te pwp vorbim 

Link spre comentariu
  • Oras:Drobeta turnu severin
  • Oras:Drobeta turnu severin
La 11.04.2021 la 1:39, mihail99 a spus:

Multumesc Anastasia bine ca ai revenit ...te voi suna  din nou pentru ce mi-a promis la telefon ieri la numarul al vechi isi abia astept sa vin la tine .... esti regina sexului anal si est o fata de treaba foarte rar asa ceva pe la noi se merita baietii la 2 milioane ora....sper sa ramai mai mult aici ca de obicei te pwp vorbim 

Da cu siguranta,am sa raman in severin ...

M-am obișnuit cu voi ,imi place😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Mh
  • Oras:Mh
La 19.03.2021 la 10:50, Alexasanela a spus:

Bună dimineața dragi mei ,nu mai faceți arfimați de genul asta că nu mai reprezintă nimic,la ce te referi( ERMES82 ) 

La faptul că fata care face ceea ce vrea cu corpul ei ,nu a mai vrut să-ți facă nevoile tale pe care mi le-ai cerut..

Dar am și eu o întrebare??

Vouă de neghiobi ce sunteți,vii se pare ceva normal sa faceți N/P..

Hmm ..

Ceva de necrezut..

Dragule stai liniștit același servicii ,daca voi va spargeți la gură și vb aiureli normal că nu mai fac servici totale ..

Deci nu mai comentați aiurea și treceți la treabă ..

Pai dacă vreau va sparg ,dar nu îmi sta mi-e în fire ,sunt o fată pe care ii place ceea ce face ,nu fac asta nu mai  pentru bani ..

(Bani n-au valoare, într-adevăr au valoare doar dacă ai nevoie de ei și pentru necazuri mari ,familie frații ,nevoi personale) ETC..

Înțelegi sunt aceași persoana ,am mai lasăt la oră uneori alteori ,am mai marit ..

Te rog , nu știu dacă ai fost sau nu ai fost la mine eu nu te cunosc ,dar nici tu pe mine, cam suspect în cazul meu ..

Nu crezi..

Hai lasă recenziile ,și scrie ceea ce se face ,nu ceea ce nu se face..

CU DRAG ANASTASIA..

😘😘😘😘😘

Mai esti in severin?

Link spre comentariu
  • Oras:Drobeta turnu severin
  • Oras:Drobeta turnu severin
La 24.06.2021 la 7:52, mihail99 a spus:

Anastasia e o fata de treaba si asa cum ador sa-i spun ei ca e  REGINA SEXULUI ANAL din pacate e acuma din nou in TIMISOARA ((((

Draga revin stai linistit va pup..

Mâine vin iara și nu mai scăpați de mine..

Pupic

Link spre comentariu
  • Oras:Drobeta turnu severin
  • Oras:Drobeta turnu severin
Acum 16 ore, Sch1990 a spus:

Te astept cu drag sa vin in premiera la tn ...😘😘

Da.iti multumesc, dar mai azi stau și după plec, vad ca in pensiune unele persoanenu au loc de mine..pupici

Link spre comentariu

  • Oras:Mh
  • Oras:Mh
Acum 45 minute, POVESTEBUNA a spus:

Da.iti multumesc, dar mai azi stau și după plec, vad ca in pensiune unele persoanenu au loc de mine..pupici

Esti azi disponibila pe la 10 , 11 de dimineață ,chiar as vrea sa trec pe la tn ( daca da lasa mi un nr de telefon la care sa te găsesc)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...