Sari la conținut

Wtf was that? At beirut?


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Inconştienții nu poartă măşti şi nu respectă distanțarea socială după explozie.

 

Un exemplu clar de ''aşa nu'', doamnelor şi domnilor.

 

Măcar din bun-simț as fi avut o mască pe pulă, dacă mă pulveriza unda aia de şoc.

Ceea ce trebuie sa pastram noi este Distantarea FIZICA !! Distantarea sociala este altceva. No offence personal cu postarea ta. Doar am vrut sa subliniez faptul ca ne spala creierul toti cu distantarea sociala.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ceea ce trebuie sa pastram noi este Distantarea FIZICA !! Distantarea sociala este altceva. No offence personal cu postarea ta. Doar am vrut sa subliniez faptul ca ne spala creierul toti cu distantarea sociala.

Da asta se vrea! Distantare sociala,spalat pe creier,comunism,90% din populatia globului sa traiasca in saracie,limitarea populatiei corecte de dezvoltare, si multe altele

Link spre comentariu

Ceea ce trebuie sa pastram noi este Distantarea FIZICA !! Distantarea sociala este altceva. No offence personal cu postarea ta. Doar am vrut sa subliniez faptul ca ne spala creierul toti cu distantarea sociala.

Pastrati voi distantarea fizica mie imi place sa fut si conform fizicii sexul e posibil doar daca lungimea pulii > distanta fizica.

Aia sociala e ok oricum nu-mi place sa ma trag de sireturi cu toti 🤣

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator dinu123
Reputație: 0

Pastrati voi distantarea fizica mie imi place sa fut si conform fizicii sexul e posibil doar daca lungimea pulii > distanta fizica.

Aia sociala e ok oricum nu-mi place sa ma trag de sireturi cu toti

 Amin, din pacat that dosen't work most of the time, ca se trag ei cu tine

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Da asta se vrea! Distantare sociala,spalat pe creier,comunism,90% din populatia globului sa traiasca in saracie,limitarea populatiei corecte de dezvoltare, si multe altele

Corect !! Dar majoritatea nu inteleg nici macar diferenta din exprimare, d'apai si ce inseamna efectiv.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Pastrati voi distantarea fizica mie imi place sa fut si conform fizicii sexul e posibil doar daca lungimea pulii > distanta fizica.

Aia sociala e ok oricum nu-mi place sa ma trag de sireturi cu toti 🤣

Eu doar am subliniat diferenta dintre ele. Ca de respectat , pwla le respect !!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

...ipoteza "unei rachete"...

Rachetă... pula! Când și-a văzut numerele de telefon postate pe forum, Ray a dat cu șlapii de pământ; un șlap a sărit atât de tare încât a ajuns la Beirut și... restul l-ați văzut la știri. Șlapu' rade tot orașu'!

 

Nu trebuie să-mi arătați ușa, ies singur!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Rachetă... pula! Când și-a văzut numerele de telefon postate pe forum, Ray a dat cu șlapii de pământ; un șlap a sărit atât de tare încât a ajuns la Beirut și... restul l-ați văzut la știri. Șlapu' rade tot orașu'!Nu trebuie să-mi arătați ușa, ies singur!

 

Am inceput aceasta seara sa rad atat de tare ,incat asa trebuie sa continue toata seara!

Multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Președintele libanez, Michel Aoun, a afirmat vineri că explozia catastrofală din portul Beirut a fost provocată "fie de neglijență, fie de o intervenție externă", evocând ipoteza "unei rachete", scrie AFP.

cine beneficiaza? Macron?

Link spre comentariu
  • Oras:---
  • Oras:---

Da asta se vrea! Distantare sociala,spalat pe creier,comunism,90% din populatia globului sa traiasca in saracie,limitarea populatiei corecte de dezvoltare, si multe altele

 

“I see in the near future a crisis approaching that unnerves me and causes me to tremble for the safety of my country. . . . corporations have been enthroned and an era of corruption in high places will follow, and the money power of the country will endeavor to prolong its reign by working upon the prejudices of the people until all wealth is aggregated in a few hands and the Republic is destroyed.” — U.S. President Abraham Lincoln, Nov. 21, 1864

 

............................

 

incepand cu 2001 si 2003 ( de cand cu The Smartest Guys in the  Room) continuand cu 2005, se intampla lucruri f grave in US

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

“I see in the near future a crisis approaching that unnerves me and causes me to tremble for the safety of my country. . . . corporations have been enthroned and an era of corruption in high places will follow, and the money power of the country will endeavor to prolong its reign by working upon the prejudices of the people until all wealth is aggregated in a few hands and the Republic is destroyed.” — U.S. President Abraham Lincoln, Nov. 21, 1864

 

............................

 

incepand cu 2001 si 2003 ( de cand cu The Smartest Guys in the  Room) continuand cu 2005, se intampla lucruri f grave in US

Wow acelas lucru l-am spus si eu numai ca am fosit alte cuvinte... si totul se leaga de acea tara!
Link spre comentariu
  • Oras:---
  • Oras:---

Wow acelas lucru l-am spus si eu numai ca am fosit alte cuvinte... si totul se leaga de acea tara!

 

păi sunt o gramada de documentare, pe ala cu GasLand l-au arestat, nu mai poti sufla o vorba

 

p.s. presedintii, toti, sunt doar niste marionete, real, conduc bogatii de pe Wall Street ("...pentru ca negustorii tăi erau mai marii lumii..." parca asa scrie la final  :bow )

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

păi sunt o gramada de documentare, pe ala cu GasLand l-au arestat, nu mai poti sufla o vorba

 

p.s. presedintii, toti, sunt doar niste marionete, real, conduc bogatii de pe Wall Street ("...pentru ca negustorii tăi erau mai marii lumii..." parca asa scrie la final  :bow )

In sfarsit si cineva pe aici ce traieste in lumea reala!

Bun venit in lumea mea! :)):)) cu tristete si regrete iti zic asta!

 

Da marionete!

Dar cine conduce wall street?

Oare o influenta mare o au anumite servicii secrete?

Cam da...

Link spre comentariu
  • Oras:---
  • Oras:---

Dar cine conduce wall street?

Oare o influenta mare o au anumite servicii secrete?

Cam da...

 

La inceput evreii, la final Satana ("a ajuns locașul dracilor..."). Dar ratații istoriei nu pot pricepe asta, așa că se vor aduna "acolo", sub tancurile alea care sunt mai grele decât tancurile Abrams. Să le fie țărâna ușoară, și sufletul pe veci in Iad ("Dreptatea nu va fi cu cei ce se vor aduna acolo").

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:---
  • Oras:---

Bine punctat! Dar momentan noi traim si trebuie sa ne traim clipa daca intelegi ce zic!

 

nouă nici nu ni se cere altceva la final, decât un glonț în frunte, mă refer la cei conștienți, nu la așa zișii "patrioți" care se vor aduna acolo, ma rog, copiii lor, ca babacii vor rămâne acasă cu un cip în frunte

 

p.s. cine dracu a educat geenerația de hoți de după 47 încoace? rușii? nu, babacii care acuma asteapta 40% in plus  la pensie

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nouă nici nu ni se cere altceva la final, decât un glonț în frunte, mă refer la cei conștienți, nu la așa zișii "patrioți" care se vor aduna acolo, ma rog, copiii lor, ca babacii vor rămâne acasă cu un cip în frunte

 

p.s. cine dracu a educat geenerația de hoți de după 47 încoace? rușii? nu, babacii care acuma asteapta 40% in plus  la pensie

Cip vom avea cu totii
Link spre comentariu
  • Oras:---
  • Oras:---

Cip vom avea cu totii

 

da, dar din aia 200  de milioane care se vor aduna acolo, fac pariu ca 1-2 milioane vor fi românași, 99% dintre cei nascuti dupa 90 sunt pierduti, nu le sta gandu decat la familion, cariera, bani si pizda, si majoritatea nu pe cale cinstita, asa ca vor lua cipu garantat  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

da, dar din aia 200  de milioane care se vor aduna acolo, fac pariu ca 1-2 milioane vor fi românași, 99% dintre cei nascuti dupa 90 sunt pierduti, nu le sta gandu decat la familion, cariera, bani si pizda, si majoritatea nu pe cale cinstita, asa ca vor lua cipu garantat  :laugh2

Ahhh eu am minte de om nascut in 70 maxim 80! Dar varsta o am un pic dupa 90...

Noi suntem 22 milioame sau cati am ramas...sigur vor fi mai mult de 2 milioane de romanasi! Pai sa facem un calcul multi sunt plecati din tara peste 4-5 milioane...cu ce mai sunt prin tara prin marile orase inca cateva milioane deci toata suma eu zic sa o impartim la 2! Si rezulta numarul aproximativ de romanasi ce se vor ingramadi sa ia cipul!

Problema este alta ce ne facem cand suntem obligati sa il primim?

Nu vom avea de ales...

Link spre comentariu

  • Oras:---
  • Oras:---

Ahhh eu am minte de om nascut in 70 maxim 80! Dar varsta o am un pic dupa 90...

Noi suntem 22 milioame sau cati am ramas...sigur vor fi mai mult de 2 milioane de romanasi! Pai sa facem un calcul multi sunt plecati din tara peste 4-5 milioane...cu ce mai sunt prin tara prin marile orase inca cateva milioane deci toata suma eu zic sa o impartim la 2! Si rezulta numarul aproximativ de romanasi ce se vor ingramadi sa ia cipul!

Problema este alta ce ne facem cand suntem obligati sa il primim?

Nu vom avea de ales...

 

la final cipul il vor lua 99,9% ("si va face ca toți...") dar evenimentul (Marele Război) va avea loc intre 2050-2060 (conform cu ce zic ăia de pe earthovershootday.org), babacii nu mai apucă dar copiii lor da, in 30 de ani cine crezi ca va mai  fi pe aici? fani alex velea, dorian hâț-hâț etc.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...