Sari la conținut

Frizerita sexi


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Deschid si eu un topic aici, poate, poate aflu ceva.

Este in Pacurari, un salon de frizerie, numit "Salonul Albastru". Mergand la tuns acolo de ceva vreme, am remarcat o domnisoara frizerita absolut de senzatie... varsta undeva intre 25-30 de ani, roscata, par lung, carliontat, insa piesa de rezistenta sunt picioarele si funduletul. Vara, este imbracata in pantalonasi foarte scurti, buci la vedere, astfel ca este o mare placere sa stai la rand, pe fotoliu, la 1 metru distanta de scaunul ei si sa o vezi cum se misca cu talent. Picioarele sunt superbe, cum am spus, bronzate, din cate am inteles o cheama Vasilica (sac!) si cred ca e despartita, are si un copil.

Daca aveti informatii, v-as fi recunoscator... e o piesa pe cinste!

  • Like 3
Link spre comentariu

Salut!

 

Merg la aceeași frizerie/salon. O știu din vedere pe tipa asta. Într-adevăr are niște picioare și fund super faine, doar cu tocuri și pantaloni scurți sau super mulați este, de fiecare dată când am fost acolo.

 

Exact asta știu și eu din discuții cu ea sau auzite in salon, ce ai zis și tu: are o fetiță și e singură.

 

Poate o convingem careva că se fac banii și mai ușor :))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salut!

 

Merg la aceeași frizerie/salon. O știu din vedere pe tipa asta. Într-adevăr are niște picioare și fund super faine, doar cu tocuri și pantaloni scurți sau super mulați este, de fiecare dată când am fost acolo.

 

Exact asta știu și eu din discuții cu ea sau auzite in salon, ce ai zis și tu: are o fetiță și e singură.

 

Poate o convingem careva că se fac banii și mai ușor :))

Alex, ai dreptate, e tot timpul sexi, parca vine in ciuda pulii, i-am lasat odata bacsis generos, de doua ori cat a costat tunsul... i-am dat un semn, insa nu am insistat, pacat de ea sa isi strice frumusete de picioare stand 8 ore sa tunda, cand ar putea sa faca banii aia intr-o singura ora stand un pic cracita. Tipa e belea, asa cum am spus.

Link spre comentariu
  • Oras:Palas
  • Oras:Palas

Eu ma rad pe cap singur ca sa nu am ispite de-astea.

Cat despre castiguri am o coafeza in familie care face cam 500-600 lei/zi din care scade 100 lei taxa de scaun si vreo 20-30 lei consumabilele. Cam greu de crezut ca o frizerita cu clientela buna sa se apuce de prostitutie, mai ales ca domnii generosi ii lasa bacsis mare doar pentru ca le arata bucile prin colanti.

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Parca vad ca in wekend jumatate de forum merge la tun in Pacurari. :laugh2

Să fii sigur de acest lucru. Eu deja am fost ieri, numai că am avut ghinion. Când am fost invitat să iau loc pe scaunul ei a sosit o domnișoară care avea programare pentru un împletit, așa că am fost preluat de colega ei. Un minut dacă mai întârzia domnișoara,dar... ghinion! E ceva, e frumoasă,dar nu de speriat, iar vocea totuși te ține la distanță,i se potrivește mai mult rolul de stăpână. Știu frizerițe mult mai sexi și dispuse chiar și la câte o aventură...

  • Like 6

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Să vă bag pula până măduva oaselor de redartati ce sunteți. Mai laba tristă dacă aveai sânge la puta puteai să o intrebi ceva. Asa ca nu te lua de femeie.... Uite și o poză ia și fa o labuta..

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator sabina_10
Reputație: 0

Pamflet

( inspirat de frizerița Vasilica 😉)

 

Ce picioare, ce sandale,

Are juna Vasilica!

Dar dacă-i auzi și vocea,

Parcă te ia puțin frica.

 

Păru-n cap ți se ridică

Și parcă și ...altceva🙈

Te-mpiedici și pleci cu frică

Juri că nu mai vii la ea!!

 

 

P.S. să mă ierte clienții fideli!😜

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

Deschid si eu un topic aici, poate, poate aflu ceva.

Este in Pacurari, un salon de frizerie, numit "Salonul Albastru". Mergand la tuns acolo de ceva vreme, am remarcat o domnisoara frizerita absolut de senzatie... varsta undeva intre 25-30 de ani, roscata, par lung, carliontat, insa piesa de rezistenta sunt picioarele si funduletul. Vara, este imbracata in pantalonasi foarte scurti, buci la vedere, astfel ca este o mare placere sa stai la rand, pe fotoliu, la 1 metru distanta de scaunul ei si sa o vezi cum se misca cu talent. Picioarele sunt superbe, cum am spus, bronzate, din cate am inteles o cheama Vasilica (sac!) si cred ca e despartita, are si un copil.

Daca aveti informatii, v-as fi recunoscator... e o piesa pe cinste!

Ei , mai sunt si pe unele siteuri frumuseti. Eu unul nu am rabdare sa le fac mofturile, cand aici stiu ca sunt asteptat si stiu si de cine. Mai nasol e cand mergi pe nv. Dar asta e rostul topicelor de aici , sa nu mergem pe nv.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...