Sari la conținut

LARISSA 0790320122 WhatsApp Call SmS 🔥🔥🔥🔥🔥


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias
13 hours ago, larisa44 said:

Helloo❤️

Luni ajung in Sibiu împreuna cu Yasmina , va așteptăm la show 🔥🔥🔥

Serviciile mele sunt :

Normal/PROTEJAT

Oral/protejat /neprotejat in funcție de igiena

Finalizare corporală /faciala 

Footjob/Handjob✋🏼🦶🏼

++++GFE👩‍❤️‍👨++++FK💋++++DT🍌
PSE🔞💯🔝🔝🔝✔️
Programarile se fac telefonic sau WhatsApp si sunt valabile atata timp cat sunt confirmate cu cel putin 30 de min inainte ‼️‼️‼️

🤗🤗🤗🤗

05BA5314-3267-4054-BCAF-5897E95569F0.png.a06b014afe8be9946b3ec33f9246db72.pngA83F6129-0A3B-4A0A-B592-B142EC8AA3A4.jpeg.fe3f68b58e84f2811428510cc97a76b0.jpeg

Trebuia sa o aduceti si pe Lorena cu voi. 2 blonde si o bruneta, nici nu imi vine sa imi imaginez ce iesea de acolo.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în LARISSA 0790320122 WhatsApp Call SmS 🔥🔥🔥🔥🔥
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal
La 29.01.2021 la 19:37, larisa44 a spus:

Helloo❤️

Luni ajung in Sibiu împreuna cu Yasmina , va așteptăm la show 🔥🔥🔥

Serviciile mele sunt :

Normal/PROTEJAT

Oral/protejat /neprotejat in funcție de igiena

Finalizare corporală /faciala 

Footjob/Handjob✋🏼🦶🏼

++++GFE👩‍❤️‍👨++++FK💋++++DT🍌
PSE🔞💯🔝🔝🔝✔️
Programarile se fac telefonic sau WhatsApp si sunt valabile atata timp cat sunt confirmate cu cel putin 30 de min inainte ‼️‼️‼️

🤗🤗🤗🤗

05BA5314-3267-4054-BCAF-5897E95569F0.png.a06b014afe8be9946b3ec33f9246db72.pngA83F6129-0A3B-4A0A-B592-B142EC8AA3A4.jpeg.fe3f68b58e84f2811428510cc97a76b0.jpeg

Larisa ai putea face și o actualizare de prețuri?multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Sunt fericitul spargator de gheata, in noua vizita a Larissei in orasul nostru. Am eu o lista cu cateva fete pe care trebuia sau trebuie neaparat sa le vizitez. Larisa era pe lista scurta, la vizita anterioara nu am ajuns din motive tehnice 😂. Yasmina e si ea pe lista scurta, dar ma intreb cum ar fi cu amandoua, desi imi cunosc limitele, nu cred ca as face fata! 😂😂, sunt prea frumoase.

Despre Larisa, un singur cuvant: minunata! Tot ce vrei de la o fata (d.p.m.d.v.), blonda, frumoasa, buze carnoase, piele fina, educata, manierata. Eu putin mai timid, fiind si prima intalnire, dar a reusit cu brio sa ma faca sa ma simt in largul meu. 

Facut un dus rapid, ca de fiecare data, la orice vizita, este primul pas intotdeauna. Tin foarte mult la igiena si cred ca asa e normal.

Intrat in dormitor si de aici tin ptr mine... 🙂 Larisa e deosebita din toate punctele de vedere. Imi pare ca am facut acel clik de care pomeneste toata lumea 😂 S'a umezit natural, s'a implicat in absolut tot ce a insemnat actiune.

Note:

Locatie: 10, ordine, curatenie, baie cu tot ce vrei.

Aspect: 10, no comment. Frumoasa, fund de milioane...poate ma insel dar imi pare ca aduce cu Alexandra Dinu 😂 fosta lu Mutu!

ON: 10

NP: ptr ea 10, ptr mine mai putin 😂..am fost cumva marcat de frumusetea Larisei.

GFE: 10, FK, mangaieri.

Atitudine: 10, de la inceput pana la sfarsit.

De revenit: zilnic... 

Cadou 200ron/ lasati de mine la sfarsit, Larisa nepomenind nimic despre asta.

Multumesc Larisa ptr tot! Sper sa ramaneti cat mai mult in oras, sunteti un castig ptr noi. Va pup pe amandoua...si aveti grija de voi! Pana la urmatoarea vizita.... 😘😊😇

 

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unirii
  • Oras:Unirii
Acum 24 minute, angelmro a spus:

Larisa nu faci o lista de ce faci impreuna cu Yasmina in acel show, bineinteles si pretul pentru aceste servicii?

Hei💋 

Sarutari , limbuțe , mângâieri,oral împreuna ... 💥💯

Masaj 😌😌😌

Show cu frișcă și ulei , avem o cada cu jacuzzi perfecta pentru 3 persoane care va așteaptă 🔥🔥🔥

Este 600lei fin 1000lei h , meritați ✔️
Pup🥂🔝🔞

  • Haha 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!

Ai de pl mea ce preturi😵😵😵 mai scump decat ar fi sa le iei pe amandoua separat...

Probabil ca meritati, nu am de unde sa stiu, dar sigur nu am sa calc pe la voi, suntem totusi in Romania si castigam lei nu euro😅

Sa fiti sanatoase!!! 😝

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unirii
  • Oras:Unirii
Acum 51 minute, sexart2019 a spus:

Ai de pl mea ce preturi😵😵😵 mai scump decat ar fi sa le iei pe amandoua separat...

Probabil ca meritati, nu am de unde sa stiu, dar sigur nu am sa calc pe la voi, suntem totusi in Romania si castigam lei nu euro😅

Sa fiti sanatoase!!! 😝

Prețurile nu se discuta 😊nu contează unde suntem !!! Am eu o vorba “rușinică”.Nu cred ca era nevoie sa ne spui ca nu ne vizitezi , puteai da dai mai departe fără băgare de seama , are cine 😘

O săptămâna frumoasa tuturor! ❤️🥂

Link spre comentariu
  • Oras:Unirii
  • Oras:Unirii
Acum 3 ore, artzabala a spus:

Sunt fericitul spargator de gheata, in noua vizita a Larissei in orasul nostru. Am eu o lista cu cateva fete pe care trebuia sau trebuie neaparat sa le vizitez. Larisa era pe lista scurta, la vizita anterioara nu am ajuns din motive tehnice 😂. Yasmina e si ea pe lista scurta, dar ma intreb cum ar fi cu amandoua, desi imi cunosc limitele, nu cred ca as face fata! 😂😂, sunt prea frumoase.

Despre Larisa, un singur cuvant: minunata! Tot ce vrei de la o fata (d.p.m.d.v.), blonda, frumoasa, buze carnoase, piele fina, educata, manierata. Eu putin mai timid, fiind si prima intalnire, dar a reusit cu brio sa ma faca sa ma simt in largul meu. 

Facut un dus rapid, ca de fiecare data, la orice vizita, este primul pas intotdeauna. Tin foarte mult la igiena si cred ca asa e normal.

Intrat in dormitor si de aici tin ptr mine... 🙂 Larisa e deosebita din toate punctele de vedere. Imi pare ca am facut acel clik de care pomeneste toata lumea 😂 S'a umezit natural, s'a implicat in absolut tot ce a insemnat actiune.

Note:

Locatie: 10, ordine, curatenie, baie cu tot ce vrei.

Aspect: 10, no comment. Frumoasa, fund de milioane...poate ma insel dar imi pare ca aduce cu Alexandra Dinu 😂 fosta lu Mutu!

ON: 10

NP: ptr ea 10, ptr mine mai putin 😂..am fost cumva marcat de frumusetea Larisei.

GFE: 10, FK, mangaieri.

Atitudine: 10, de la inceput pana la sfarsit.

De revenit: zilnic... 

Cadou 200ron/ lasati de mine la sfarsit, Larisa nepomenind nimic despre asta.

Multumesc Larisa ptr tot! Sper sa ramaneti cat mai mult in oras, sunteti un castig ptr noi. Va pup pe amandoua...si aveti grija de voi! Pana la urmatoarea vizita.... 😘😊😇

 

❤️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...