Sari la conținut

PUICUTZA skinny, newnew -0790526773


Postări Recomandate

  • Membru Premium

Aseara am vb cu ea,stabilisem sa o sun dupa ora 10 sa ne vedem,dar nu a mai raspuns la 10. Nici la 12,la ora 14 am incercat sa vb cu ea,dar nu a raspuns si la ora 20.30 avea telefonul inchis. DECI ESTE SERIOASA  !!!

Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

Aseara am vb cu ea,stabilisem sa o sun dupa ora 10 sa ne vedem,dar nu a mai raspuns la 10. Nici la 12,la ora 14 am incercat sa vb cu ea,dar nu a raspuns si la ora 20.30 avea telefonul inchis. DECI ESTE SERIOASA  !!!

Colegu poate e plecata in satu de vacanta la hamsie vrea si ea

Sa serveasca ceva... e clar.. e serioasa rau .

Link spre comentariu
  • Membru Premium

Colegu poate e plecata in satu de vacanta la hamsie vrea si ea

Sa serveasca ceva... e clar.. e serioasa rau .

Da si acolo nu are semnal la telefon ... Eu sigur nu o  mai cauta. De ce sa ne pierd timpul cu asa specimene,cind sunt alte fete dragute si responsabile cu clientii ? Am facut aceasta recenzie,ptr a sti colegii cite ceva despre ea. Eu  m-am folosit de multe recenzii ale voastre si va multumesc tuturor

Link spre comentariu

Se pare ca eu sunt primu care merge la fata asta si pot sa va spun ca este o fata super ok.

1.75m, subtirica (gen Antonia) dar cu sanii ceva mai mici dar foarte rotunzi.... se pare ca a inceput meseria asta de doar 4 zile (din ce mi a spus mie) si se si vede asta. E cam neexperimentata.

Eu unu mai revin clar.

Link spre comentariu
  • Oras:București / Constanța
  • Oras:București / Constanța

Se pare ca eu sunt primu care merge la fata asta si pot sa va spun ca este o fata super ok.

1.75m, subtirica (gen Antonia) dar cu sanii ceva mai mici dar foarte rotunzi.... se pare ca a inceput meseria asta de doar 4 zile (din ce mi a spus mie) si se si vede asta. E cam neexperimentata.

Eu unu mai revin clar.

Meseria de 4 zile și are topicul de 13 zile 😂.

Halat? Igiena, câteva detalii?

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Meseria de 4 zile și are topicul de 13 zile .

Halat? Igiena, câteva detalii?

e foarte posibil , eu am sunat-o de vreo zece ori in fiecare zi si am vorbit cu ea de citeva ori , e foarte timida la telefon, cred ca era emotionata , abia isi gasea cuvintele .

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna seara. O mare tepara. Dacă pot să zic așa. Am sunat la ora 21.30 , am respectat programul (sunat după ora 20.00). Mi a răspuns , am întrebat detalii că tot omul. Și ce să vezi am făcut programare.la ora 22.00

Am ajuns in parc la far.unde are și locația. Și nu a mai răspuns la telefon deloc.

Mai mult și a închis și telefonul.

Fetelor daca tot dați teapa. Și pune ți omul pe drum. Mai bine ați avea bunul simt de a răspunde la telefon. Sau măcar numai postați anunțuri.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...