Sari la conținut

BDSM☆Dominatrix☆Soft&Hard SM


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ești sclav și cauți o stăpână, atunci Mistress Carla va avea griă de tine în studioul ei corespunzător amenajat şi dotat cu AC. Te adresezi cu 3 cuvinte da, mulțumesc și iartă-mă. Soft SM? Hard SM? Multe lucruri sunt posibile, spune-mi care sunt fanteziile tale şi eu ți le voi îndeplini, dar intotdeauna prin programare! POZE REALE DIN STUDIO!!!

0723003919

post-333649-0-69114600-1596869567_thumb.jpg

post-333649-0-19530500-1596869579_thumb.jpg

post-333649-0-23952400-1596869589_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu

Buna seara, am vizitat aceasta fata locatie Tomis-Est la 50 de km de mers pe jos cum vii dinspre kawfland langa liceul Eminescu, pretul este de 350 de ron ora, usor negociabil, apxoimativ 17 lei am negociat

fata te serveste si cu o cana de apa fiarta, aqhua majic, are 2,10  inaltime si seamna cu un cal, etaj 16 apartament 1021 , langa cimitirul Belu

  • Minus 1
Link spre comentariu

Buna seara, am vizitat aceasta fata locatie Tomis-Est la 50 de km de mers pe jos cum vii dinspre kawfland langa liceul Eminescu, pretul este de 350 de ron ora, usor negociabil, apxoimativ 17 lei am negociat

fata te serveste si cu o cana de apa fiarta, aqhua majic, are 2,10 inaltime si seamna cu un cal, etaj 16 apartament 1021 , langa cimitirul Belu

Cum se descurcă la Bdsm, se pricepe sau...?
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna seara, am vizitat aceasta fata locatie Tomis-Est la 50 de km de mers pe jos cum vii dinspre kawfland langa liceul Eminescu, pretul este de 350 de ron ora, usor negociabil, apxoimativ 17 lei am negociat

fata te serveste si cu o cana de apa fiarta, aqhua majic, are 2,10 inaltime si seamna cu un cal, etaj 16 apartament 1021 , langa cimitirul Belu

 

Nu stiu unde ai fost dar la mine sigur nu.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...