Sari la conținut

0790392803


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am verificat 2 pagini de la testate  sa vad daca e ceva nou si interesant de vizitat si gasesc doar vreo 5 testate si restul postari cu linkuri de la tine, fara recenzie si fara  informatie, posteaza la orientare si consiliere te rog frumos, rubrica de testate= POSTEZI LINKUL+RECENZIE   daca ai VIZITAT TU, nu ca sa intrebi pe altii, "bre a fost careva " sau sa propui sa testeze restul lumii pentru tine. Te rog frumos posteaza corespunzator topicului.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu este ea, sunt false pozele, are niste tatuaje pe picioare si pulpe arata bine proasta dar sta cu pestoaica in bucatarie am vrut s-o bat si pe ea si pe balagradina de pestoaica ca ea nu suge fara fes la telefon a zis ca face oral neprotejat dar nu asta a fost motivul de m-am enervat ci a inceput sa nu pun mana pe tate sa nu pun mana pe cur ca ea se fute doar capra si tot felul de conditii de figuranta, m-am inervat m-am imbracat si se uita ca vaca la mine si am.intrat peste pestoaica in bucatarie si am injurat-o, a vrutcsa se ridice si cand i-am dat un.pumn in cap a cazut pe scaun din nou. I-am cerut bani si tot comenta am mai vrut s-ai.mai dau o palma dar jea incepusera sa tipe amandou si asa ca am iesit pe usa si am plecat.

Pozele sunt FALSE.

Plm fratilor nu fiti fraieri sa-si bata joc de voi pe banii vostri curvele.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator lexmann
Reputație: 0

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20201024/1428/16fc308fcdb71bef442e9d31e44edb07.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20201024/1428/942d23c63f5963da4e48530f931aab60.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20201024/1428/432c1698ab5a43440ae97ed1aec33702.jpg

Link spre comentariu

  • Oras:B city
  • Oras:B city

Nu este ea, sunt false pozele, are niste tatuaje pe picioare si pulpe arata bine proasta dar sta cu pestoaica in bucatarie am vrut s-o bat si pe ea si pe balagradina de pestoaica ca ea nu suge fara fes la telefon a zis ca face oral neprotejat dar nu asta a fost motivul de m-am enervat ci a inceput sa nu pun mana pe tate sa nu pun mana pe cur ca ea se fute doar capra si tot felul de conditii de figuranta, m-am inervat m-am imbracat si se uita ca vaca la mine si am.intrat peste pestoaica in bucatarie si am injurat-o, a vrutcsa se ridice si cand i-am dat un.pumn in cap a cazut pe scaun din nou. I-am cerut bani si tot comenta am mai vrut s-ai.mai dau o palma dar jea incepusera sa tipe amandou si asa ca am iesit pe usa si am plecat.

Pozele sunt FALSE.

Plm fratilor nu fiti fraieri sa-si bata joc de voi pe banii vostri curvele.

Am sunat jivina, și când am pus-o să-mi confirme sută la sută că face oral neprotejat și că își respectă serviciile, a început să înjure. Muie la zdrențe!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...