Sari la conținut

Eliza 0737706686 / 0728680253


Postări Recomandate

Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0

Asta umbla.inainte cu puștoaice  a fost în bariera București am vrut s-o fut pe pustoaica nu pe ea.la.aceea vreme  și a început aia sa.planga ca nu vrea sa se futa ca e prima oara și apoi  a venit ea  sa așezat pe spate am bagato  de 10 ori ma.lovit  un danf  împuțit și am.zis.sarumana  și am.plecat cu pagubă  apoi la.rugat pe stele de pe.aici.sa.se ducă ala a foto nu era ca.mine amabil  ia zis stai la pula  și a fututo 

Link spre comentariu
Acum 4 ore, marcus_cezar a spus:

Asta umbla.inainte cu puștoaice  a fost în bariera București am vrut s-o fut pe pustoaica nu pe ea.la.aceea vreme  și a început aia sa.planga ca nu vrea sa se futa ca e prima oara și apoi  a venit ea  sa așezat pe spate am bagato  de 10 ori ma.lovit  un danf  împuțit și am.zis.sarumana  și am.plecat cu pagubă  apoi la.rugat pe stele de pe.aici.sa.se ducă ala a foto nu era ca.mine amabil  ia zis stai la pula  și a 

Îmi poți explica și mie despre ce fată e vorba și ce topic că nu am înțeles nimic din ce ai scris 🤣

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 10 ore, jardel a spus:

Pare a fi in pauza sau ceva, anuntul e inca activ dar neactualizat.

Dar daca i-ar pasa de noi cred ca ar putea sa ne spuna chiar ea, ca doar are cont aici :PCx

Îmi pare rău că nu am anunțat pe nimeni,dar da,am luat o scurtă pauză 😊 mâine ajung la voi 🙂🤗

  • Mersi 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Disponibila
  • Oras:Ploiesti
  • Disponibila
Acum 32 minute, Eliza34 a spus:

Îmi pare rău că nu am anunțat pe nimeni,dar da,am luat o scurtă pauză 😊 mâine ajung la voi 🙂🤗

Ne-ar fi de ajutor dacă anunți aici când te putem găsi și când nu. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salut! Am vizitat-o de multe ori pe această fată și de fiecare dată am plecat extra mulțumit de la ea. Pozele din anunț sunt reale, cu mențiunea că ea arată mult mai bine în realitate.🙂

Este o tipă tare drăguță care te întâmpină cu zâmbetul pe buze de fiecare dată, este de o finețe deosebită, întotdeauna atentă la detalii și igienă.. Acum se găsește undeva vis-a-vis de Spitalul Județean.

A respectat întotdeauna programarea făcută(nici eu nu am fost genul care să intârzie vreodată), și nu răspunde la telefon în timp ce este ocupată, lucru care pentru mine contează foarte mult. De fiecare dată când merg la ea prefer să stau câte o oră deoarece timpul petrecut cu ea este unul plăcut și de calitate. Prețul pe oră este 250 lei și consider că merită fiecare bănuț.

N-o să intru în detalii de cum decurge acțiunea deoarece poate să difere de la om la om...Cert este că eu o să revin la ea cu plăcere de fiecare dată când se află prin Ploiești.

Iar ca note, pentru mine este o fată de 10 în toate!

  • Like 2
  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 15 minute, awokeone10 a spus:

Incerci dar nu-ti iese deloc

Las-o ca în perioada asta..înainte de paste or sa ii scadă încasările și o sa te rogi tu sa nu mai stea pe capul nostru 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 3 minute, dyerseve a spus:

Las-o ca în perioada asta..înainte de paste or sa ii scadă încasările și o sa te rogi tu sa nu mai stea pe capul nostru 😂

Oricum era foarte absenta si cand era cu clientii,nu stiu,poate are probleme,ceva

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 4 minute, awokeone10 a spus:

Oricum era foarte absenta si cand era cu clientii,nu stiu,poate are probleme,ceva

Dacă o fi avut din ăștia ca mine cu pula mica sa dea la pedale de parca le a căzut lanțul.. o cred și eu 😂😂

Lasele în durerea lor..are balta pește și pentru ele si pentru noi 😉

Link spre comentariu
Acum 9 ore, dyerseve a spus:

Dacă o fi avut din ăștia ca mine cu pula mica sa dea la pedale de parca le a căzut lanțul.. o cred și eu 😂😂

Lasele în durerea lor..are balta pește și pentru ele si pentru noi 😉

Așa spuneam și eu 😁 

Link spre comentariu
Acum 15 ore, ciprian92 a spus:

am sunat azi de 10 ori...nimic și iar nimic

Bună 😊 am avut o zi aglomerată și nu am reușit să răspund la toate apelurile,iar de sunat înapoi nu sun,pentru că nu am de unde să știu în ce locație a Ploieștiului te aflii (poate te duci acasă la nevastă,poate ai alte planuri) și nu vreau să deranjez...

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Faptul că sunăm și nu răspunde dovedește că are bun simț față de clienții cu care se află..ieri am fost la ea pt o oră, timp pe care mi l-a dedicat doar mie. E mare lucru să nu te grăbească și să te simți "ca acasă". Toți ne dorim atenția asta din partea  fetei cu care suntem, iar Eliza este genul care respectă clientul.

Iar faptul cu "are balta pește" e adevărat...doar că mie nu mi-ar plăcea să prind orice pește, ci un exemplar frumos. 😊

Așa că, inistați cu apelurile dacă vreți ceva frumos, tututor ne vine rândul...dacă nu, spor la hamsii!🤣🤣

 

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
Acum 2 ore, gykgyk a spus:

Faptul că sunăm și nu răspunde dovedește că are bun simț față de clienții cu care se află..ieri am fost la ea pt o oră, timp pe care mi l-a dedicat doar mie. E mare lucru să nu te grăbească și să te simți "ca acasă". Toți ne dorim atenția asta din partea  fetei cu care suntem, iar Eliza este genul care respectă clientul.

Iar faptul cu "are balta pește" e adevărat...doar că mie nu mi-ar plăcea să prind orice pește, ci un exemplar frumos. 😊

Așa că, inistați cu apelurile dacă vreți ceva frumos, tututor ne vine rândul...dacă nu, spor la hamsii!🤣🤣

 

Ești "nouț" și pentru mine nu prea prezinți încredere! Aștept să te maturezi ca să pot lua în calcul sugestiile tale. Mai este și vre-o altă fata pe care ne-o recomanzi? Sau poate vre-una care nu ți-a plăcut?

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 1 oră, petremarin30 a spus:

Ești "nouț" și pentru mine nu prea prezinți încredere! Aștept să te maturezi ca să pot lua în calcul sugestiile tale. Mai este și vre-o altă fata pe care ne-o recomanzi? Sau poate vre-una care nu ți-a plăcut?

Ai dreptate, sunt "nouț", dar nici n-am de gând să evoluez mai mult. 😊 Am găsit-o pe fata asta cu care mă simt perfect, este ce trebuie, sau mai simplu spus: o companie plăcută(pentru mine).

Iar, atâta timp cât se află pe aici o voi vizita doar pe ea, făra a mai da și alte search-uri pe site...

Dacă nu erai ironic, în lipsa Elizei în Ploiești, probabil aș recomanda-o pe colega ei, Alice.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...