Sari la conținut

Call back!


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

5 minute e ok; faptul că ai sunat înseamnă că ești dispus să vorbești câteva minute la telefon (nu durează 5 min să-ți faci o programare; program, servicii, ora la care vii, cât stai, ce e extra, adresa, când și cum confirmi, astea tot iau ceva timp).

 

Dacă ți se pare aiurea că te-a sunat înapoi... Înainte să suni, pregătește și un SMS în care spui și până la ce oră poate să îți răspundă. Ai sunat, n-a răspuns, trimiți imediat SMS-ul. Așa știe și ea când e ok să-ți răspundă.

Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Depinde de... starea sociala ! :) Pentru unii nu-i o mare problema ca suna inapoi si dupa sapte ore. Pentru altii insa da, poate fi o FOARTE MARE problema daca suna inapoi chiar si peste jumatate de ora.

Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

LoL :laugh2 Nici chiar asa ! Acum na, poate dormea fata la ora aia, da si ea tolomaca se apuca apuca sa-ti raspunda OK dupa aproximativ 22 ore... :laugh2 :laugh2

 

Eee pe dreq 🤣🤣🤣 Am fost la ea, a mai plecat și pe deplasare...nu a încheiat noaptea cu mine.

 

 

 

A strigat Rechinu BINGO 🤣🤣🤣🤣, Ochi de vultur 🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Plm mea... ap 58 se pare ca e cu noroc. Am futut acolo luni de zile, 3 pasarici. Pe rind...ca nu-s Terente, inchiriasera una dupa alta ;)

Cind auzeam ca "is la ... la et ... " ma pufnea risu' ..."la ap. 58 nu? Da...dar de unde stii? " :laugh2

Una mutase si mobila in alta pozitie... plm le dispera schimbarea ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Nu stiu cum tineti voi minte numarul apartamentelor.

Eu uit numarul fix dupa ce intru in locatie

 

Le inveti pe de rost cand iti faci abonament ... :laugh2  ... eu am facut alta traznaie acum vreo 3-4 ani, m-am dus intr-o noapte si am gresit blocul ....      :laugh2  :laugh2  ..... m-am dus prin spate si in loc de A6 am intrat la A5, sau in loc de A5 la A4, nu mai tiu exact minte ....  :laugh2   .... si era si la etaju 4 bagami-as pula in A-urille lor ..... :laugh2  ....  am batut in usa ca boul si nu mi-a raspuns nimeni , iar rabla nu mai raspundea la telefon, asa ca am facut sport inca 2 blocuri si 3 etaje la prima care mi-a raspuns  ....  :laugh2

 

De asta i-as propune lu Pucheanu ca in urmatoru mandat sa revopseasca blocurile alea pe afara, gen A2-rosu, A3- verde etc sa le deosebim in plm cumva ....  :laugh2

  • Like 3

 

Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Le inveti pe de rost cand iti faci abonament ... :laugh2  ... eu am facut alta traznaie acum vreo 3-4 ani, m-am dus intr-o noapte si am gresit blocul ....      :laugh2  :laugh2  ..... m-am dus prin spate si in loc de A6 am intrat la A5, sau in loc de A5 la A4, nu mai tiu exact minte ....  :laugh2   .... si era si la etaju 4 bagami-as pula in A-urille lor ..... :laugh2  ....  am batut in usa ca boul si nu mi-a raspuns nimeni , iar rabla nu mai raspundea la telefon, asa ca am facut sport inca 2 blocuri si 3 etaje la prima care mi-a raspuns  ....  :laugh2

 

De asta i-as propune lu Pucheanu ca in urmatoru mandat sa revopseasca blocurile alea pe afara, gen A2-rosu, A3- verde etc sa le deosebim in plm cumva ....  :laugh2

Prin '90, cand eram la LMK :) era destul de nasol noaptea cu intratul prin spate. Intr-o noapte chiar se luasera unii la taiat la unul din A-uri, nu de la fete, ca pe atunci nu era inca treaba cu fetele. Intr-o vreme, cativa ani, la A2 sau la A3, nu mai stiu pe unde, schimbasera usa din spate, cu una din fier forjat si o inchideau cu lacatul pe dinauntru, era si anunt ca dupa ora 21.00 se inchide usa, folositi usa din fata ! :) 

  • Like 1
Link spre comentariu

...

 

De asta i-as propune lu Pucheanu ca in urmatoru mandat sa revopseasca blocurile alea pe afara, gen A2-rosu, A3- verde etc sa le deosebim in plm cumva ....  :laugh2

Cine peleul lu Hector Il mai voteaza! :D Doar sa dea o kila de ulei, una de malai.... si poate o galeata de plastic, ca e pandemie maica ;)

Plus ca nu e ok...toate ar trebui vopsite in nuante de rosu, cf codului RAL :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Cine peleul lu Hector Il mai voteaza! :D Doar sa dea o kila de ulei, una de malai.... si poate o galeata de plastic, ca e pandemie maica ;)

Plus ca nu e ok...toate ar trebui vopsite in nuante de rosu, cf codului RAL :laugh2

Dar ai PE CINE vota ? Rodeanu, Picu, Cristache ? Nu mersi !

 

Stan era o buna alternativa, dar a dat cu mucii in sampanie candidand pentru Pro Romania.

 

N-ai cu cine... Vrem, nu vrem, iar tre' sa votam raul cel mai mic, Pucheanu....

Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Stimabilul și respectabillul domn Dragnea a făcut tot ce a putut, dar nu a fost lăsat de alții sa ne scoată din mizerie! Când au fost inundații, noroc de gălețile de la PSD ca doar asa a reușit lunea sa arunce apa din ograda!!! Dar ne plângem ca păsăricile 🙄

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ibiza
  • Oras:Ibiza

Ai probabil dreptate... dar urasc PSD-ul pentru ce a facut tarii. Nu ca liberalii ar fi mai buni... dar parca nu au facut atit de mult rau. SI iar ajungem la raul cel mai mic din politica pe un forum pentru curve :laugh2

Nu confunda partidul cu omul. Din punctul meu de vedere psd=kkt, dar fata de altii Pucheanu a demarat o campanie de schimbare la fata a orasului. Ca lucrarile sunt made in romanica si dalele puse zangane cand calci pe ele, asta e alta discutie.

Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Plm mea... ap 58 se pare ca e cu noroc. Am futut acolo luni de zile, 3 pasarici. Pe rind...ca nu-s Terente, inchiriasera una dupa alta ;)

Cind auzeam ca "is la ... la et ... " ma pufnea risu' ..."la ap. 58 nu? Da...dar de unde stii? " :laugh2

Una mutase si mobila in alta pozitie... plm le dispera schimbarea ;)

Cunoscătorii știu ce zici tu 🤣
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...