Sari la conținut

Masaj de calitate


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am gasit pe olx: Karmen 0737753116 Masaj de relaxare pe tot corpul 150 ron sedinta.Programul L-V 10-18

A fost cineva?

Avea cu ceva timp în urma anunt cu 100 lei, la telefon spunea ca se respecta, ca totul este nou, papuci de unică folosință și face masaj profesionist. La 150 lei nu am reusit sa o contactez

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Praf !!!

Masaj de relaxare - 6

Masaj erotic - 2

Este amabila dar asta nu foloseste la nimic ;)

Topless.....

Finalizare prin laba uleioasa.

Totul se intampla pe o masa de masaj sau o minisaltea subtire, de te dor oasele.

Str Romana, zona UPC.

Banii cheltuiti i-am trecut la capitolul pierderi....

  • Like 6
Link spre comentariu

Vizitat doamna acum câteva zile.

Locație: centru, pe lângă fostul upc. Programat, respectat programarea, ajuns la dansa, mă întâmpina in chiloței și o vestuta din plasa, transparentă. Mă invita la dus, prosoape de unica folosință, papucei curați. Mă întind pe masa de masaj, încearcă sa mă facă sa mă simt cât mai comod, și începe masajul. Masajul bunicel, un pic pe repede înainte, dar nu pot spune ca a fost rău. La un moment dat, mă invita sa mă întorc cu fata in sus, folosind un ton provocator. Sare direct pe ăla mic, îl masează, mă întreabă dacă vreau sa se dezbrace și îmi spune ca o pot atinge dacă vreau. După 3-4 minute, îmi spune ca in asta consta masajul partii intime, si ca dacă vreau mai mult, e contracost. Întreb ce ar însemna, și spune +50 lei oral, +100 lei oral+normal. Accept oferta, pune prezervativul, începe oralul, și după câteva secunde mă întreabă dacă vreau sa mergem in pat.

Ajunși in pat, continua oralul, destul de bun, Deep, cu putina atenție la zonele adiacente.

Apoi vine ea deasupra, pupături pe corp, mângâieri, se mișcă bine, geme, deși cam fals, dar destul de frumos. Schimbat poziția in misionar, unde am și finalizat in balonas. M-a invitat din nou la dus la final.

Note:

Locația: 9, ușor de găsit, curat, masa de masaj Ok, pat mare și confortabil.

Aspect: 7, puțin peste 40 ani, un pic plinuță, cam 1,65 înălțime, bruneta.

Masaj: 6.

Oral: 8. Cred ca era mai bun neprotejat, dar eu nu prea risc.

Normal: 9. Geme, te face sa te simti bine, ii place p****

De revenit: eu da, dar nu as face un obicei din asta. Merge de un masaj decent și o descărcare buna.

Halat: 250 lei (150 lei masaj + 100 oral+normal, ambele protejate)

Timp: cam 50 min, dtd.

De recomandat? Doar de fantezie, dacă îți place sa fii sedus după masaj.

 

PS. Doamna susține ca nu le propune tuturor clienților și partea de sex, dar nu as crede-o pe cuvânt.

Ciocane tari!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...