Sari la conținut

Alina 0761488242


Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Am ales pana la urma sa merg la gagica asta. Am dat usor de ea, locatia langa parcu viva, tarif 150/250 ,pozitii , fara finalizare orala...am juma de ora de cand am iesit de la ea dar si acuma imi tremura picioarele de la oralu ei :))) bealea bai fratilor la oral, n-am mai intalnit asa un oral...e alt stil decat al lui Deea , dar tot de nota 10...daca facea si finalizare orala i-am spus si ei k ma urcam pe tavan creca :)) nu ma mai saturam de privit cum o suge si de bine ce era...am trecut dupaia la normal, schimbat cateva pozitii, nu comenteaza, nu ai place sa dai k taranu in ea, iti si spune asa da sau mai usor, geme frumos , finalizat capra , super bine a fost...k aspect e micuta, draguta cu toate k nu cred k era machiata, putin plinuta dar nu deranjant, tate , cur , pizda , la locu lor si ok...e curata fata..apartamentu e curat, ok.poti vb orice cu ea, are o privire asa de zici k e matura , serioasa, ai sta bine..la al2lea numar am vrut numai oralu ala belea...nu prea vroia gigel, da si-a revenit pana la urma :))) nu am putut termina la al2lea nr...nu mai conta la cat de ok a fost suptul oltencei :)... k note aspect 8 , locatia 9 ,nu are a.c. da e racoare in casa oricum, gfe 7,5 oral 10 plus, chiar daca nu face dt..normal cred k un 9 chiar, deasupra chiar se misca incet , da bine, ai place intens cu pula-ndoita. Per total e ok fata, nush cum de n-am mai vizitat-o de 2 ani de cand tot vine pe la gl. Nu m-a lasat Deea :))) ...de vizitat : Da . Mai ales pt oral, inca imi tremura genunchii :)

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitata dra zilele trecute . M am cerut la dus si m a anuntat ca nr la ea este max 20 min ...

Oralul este bunicel , dar este pe foarte repede inainte din punctul meu de vedere. 
Cred ca mi a spus de vreo 4,5 ori sa ma grabesc sa termin in timp ce i si tot verofica telefonul.
La final s a sters cu un servetel umed . 
Concluziile va las sa le trageti singuri..

Pe mine unul nu ma mai prinde.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:ROMÂNIA
  • Oras:ROMÂNIA
La 09.03.2021 la 16:12, Cosm123 a spus:

Vizitata dra zilele trecute . M am cerut la dus si m a anuntat ca nr la ea este max 20 min ...

Oralul este bunicel , dar este pe foarte repede inainte din punctul meu de vedere. 
Cred ca mi a spus de vreo 4,5 ori sa ma grabesc sa termin in timp ce i si tot verofica telefonul.
La final s a sters cu un servetel umed . 
Concluziile va las sa le trageti singuri..

Pe mine unul nu ma mai prinde.

Concluzie: O nespalată pusa pe facut bani din fust fuck!  

"Decât o pi..a rapănoasă, mai bine o labă sanatoasă" ✌

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Am avut si eu un "meci" cu domnita asta, iar experienta pot spune ca a fost oarecum apropiata de cea descrisa de colegul profesore pe celalalt topic 

https://nimfomane.com/forum/topic/133810-saluta-fost-cineva-la-ea/?tab=comments#comment-5614609

Auzisem pareri impartite despre madama , si sincer sa fiu nu era chiar in target .... dar dadusem cam multe telefoane in ziua aia si era cam ocupat peste tot, asa ca daca tot am gasit liber am zis sa valorific ocazia :D  

Inspirat si de "impresiile" auzite inainte, am optat pentru varianta de 1 ora, care de fapt a insemnat vreo 50 de minute. Nu am avut senzatia de fast-fuck, probabil la varianta 250/h comportamentul se schimba, insa chiar si asa nu pot spune ca este ceva stralucit la GFE si atitudine , aici nota nu sare de 7

Fizicul e cam de 8.50 in opinia mea (putin subiectiv , raportat la ce avem acum pe piata) , iar la partea de servicii nici aici nu e senzationala insa s-a descurcat binisor.....  :D 
Oral cam 8 - 8.50 intr-adevar cu destula saliva, la mine nu s-a uitat in oglinzi dar mai arunca cate o privire din cand in cand ca sa-mi studieze reactiile... :D  
Normal doar o pozitie , in care da niste contre si se si implica putin cat sa rezolve treaba, si aici as nota cu un 8..... :D  
Media generala (GFE 7 + Fizic 8.50 + Oral 8.25 + Normal  8 )  / 4 =  7.93, la mine trece clasa.......   insa clar nu este de 150/250, zic eu ca exista la ora actuala variante mai bune la 100/200 ... :D  ..... Eu unul n-am observat probleme de igiena, si nici nu am auzit replica "pregateste-te sa termini", dar dupa cum spuneam am decartat pentru o ora asa ca nu stiu cum se comporta la varianta "scurta" de un numar .... 

Ca si concluzie - daca vrea careva sa incerce totusi pentru o parere personala , atunci probabil mai sigur la varianta de o ora ..... dar la ce medie generala a obtinut, mai aproape de adevar ar fi 100/200, daca se mentine la 150/250 si daca la varianta "scurta" exista comportamentul  de fast-fuck reclamat de mai multi colegi , atunci pe mine unul clar nu ma mai are de client  .... :D   

 

  • Like 9

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...