Sari la conținut

Katy🥰


Vizitator katy26

Postări Recomandate

Vizitator katy26
Reputație: 0

Buna sunt katy ma aflu pentru prima data in orasul tau sunt o bruneta simpatica cu bune maniere am 1,60 inaltime am 56 kg te astept intr-o locatie intima si selecta

100 finalizarea

200 /h

Oralu in fuctie de igiena

Sarutari pe corp masaj poziti 69

Daca te intereseaza extra fac anal 100

https://nimfomane.com/forum/topic/157247-katy-%EF%BF%BD/

peste si finalizare corporala 500 peste

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salutare,am vizitat-o pe domnișoara aseară

 

Locație:Gheorghe Doja 1 (vis a vis de cofetăria Crișan )

Ca și aspect arată bine,e cea din poze.fund bombat,sâni mari putin lăsați

ON 8

NP 9

Fk nu am întrebat

CIM nu face

Halatul 100

30 min (nu ma grăbit nu sa uitat la ceas )

Fata chiar își merita banii,o sa revin cu siguranța

Din câte mi-a spus are de gând sa stea mai mult timp la noi in Arad,chiar va recomand sa o vizitați

Are și colega

Spor la împins 💪ðŸ»ðŸ’ªðŸ»ðŸ’ªðŸ»

Link spre comentariu
Vizitator katy26
Reputație: 0

Hello guyss azi sunt disponibila pana la ora 00:00 va astept sa petrecem clipe de neuitat impreuna pupicii si va astept 🤗🤗🤗

Link spre comentariu
Domnișoara nu este o miss și nici vreo bombă sexi, dar compensează prin atitudine prietenoasă, calmă și cooperantă.

Nu (te) grăbește, nu are fițe și se poate discuta omenește cu ea. Există baie cu cabină de duș, gel și prosop curat.

A început cu un masaj corporal reușind să pună rapid soldatul în gardă, continuând apoi cu un oral bine executat, după care am trecut la acțiune.

Deși poate că nu am "autoritatea profesională" să fac catalogări, aș spune că oralul este punctul ei forte.

Aș remarca încă o data atitudinea corectă și respectuoasă față de client, izvorâtă probabil din experiența de viață

("tratează-i pe ceilalți așa cum ți-ai dori și tu să fi tratat").

Cel puțin asta a fost experiența mea personala cu domnișoara; vă doresc să se poarte și cu voi cel puțin la fel.

De trecut în palmares.
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Zisai sa incerc si eu ceva nou...si aleg sa sun la Katy. O prind libera, voce placuta la telefon, ma ghideaza la locatie, adica vis a vis de cofetaria Crisan.

M-a asteptat in chilotei si sutien, mi-a placut fundul mare, ma gandeam ca o fi bine. Urcam la etaj, ma bag la dus, prosop curat. Camera destul de neingrijita, dar nu am fost sa cumpar casa. Ma intreaba daca totul e ok, se ocupa de tine.

Aspect:6, asta pt fundul ala mare. La fata nu mi-a placut, iar sanii sunt f lasati si moi. Pozele de pe publi o avantajeaza mult.

ON:7, destul de ok dar nimic special, face niste chestii faine cu limba, foloseste mana mult, nu m-a impresionat cu nimic.

NP: 7, din nou, mediocru, nimic deosebit. Finalizarea pe la spate, singurul lucru bun e fundul ala mare care se vede f fain la doggy, numa bun de pompat.

Atitudine: as putea zice 10, mi se pare pro client, nu te grabeste, se ocupa de tine, te intreaba daca e ok.

GFE: 6, nu a fost chimie intre noi, e destul de vorbareata, ok, nu te simti grabit, nu stiu de FK, nu am cerut, nu mi-am dorit, desi sunt fan.

Amenda: 100 ron finalizarea.

 

E, acum partea cea mai naspa. Cand ieseam pe usa, m-am intersectat cu 2 cetateni ce tocmai intrau...deci discretie zero!!!! Nu stiu daca erau clienti sau altceva...dar oricum a fost o situatie urata...

 

De recomandat: clar nu, mai bine mai pui 50 ron si mergi la altcineva.

De revenit: nu, nu , clar nu.

Link spre comentariu
Vizitator katy26
Reputație: 0

Magarusulfutacios imi pare rau daca nu sunt placul tau eu sti cand nu iti place o persoana nu ramai si punct dar asa sunteti voi mergeti si dupa vai ca nu a fost ok vai ca nu mia placut si etc nu am eu mult recenzi dar esti primul care te plangi ocum mersi

Link spre comentariu
Vizitator katy26
Reputație: 0

Magarusulfutacios imi pare rau ca nus pe gustul tau daca tu te asteptai la vro 90/60/90 imi pare rau ptr tine dar eu stiu un lucru cand nu iti place ceva nu ramai si punc dar multi dintre voi asa faceti vai nu a fost ok .....si etc nam eu multe recenzi dar tu esti primul care te plangi dupa o saptamana in fine orcum mersi

Link spre comentariu
Vizitator maxuser
Reputație: 0

Magarusulfutacios imi pare rau ca nus pe gustul tau daca tu te asteptai la vro 90/60/90 imi pare rau ptr tine dar eu stiu un lucru cand nu iti place ceva nu ramai si punc dar multi dintre voi asa faceti vai nu a fost ok .....si etc nam eu multe recenzi dar tu esti primul care te plangi dupa o saptamana in fine orcum mersi

problema e alta, de multe ori si mie imi este frica daca refuz o fata pentru ca nu sti niciodata cand te trezesti cu un peste care sa te ameninte.

Sau citeste ce au scris alti futaciosi de pe zona iasului , care au fost sechestrati.

Cum voua va este frica de situatii si noua ne este frica!

 

uitati ce a patit un tanar futacios

 

https://www.youtube.com/watch?v=h-fe_6ZsNJ8

Link spre comentariu
Vizitator maxuser
Reputație: 0

Magarusulfutacios imi pare rau ca nus pe gustul tau daca tu te asteptai la vro 90/60/90 imi pare rau ptr tine dar eu stiu un lucru cand nu iti place ceva nu ramai si punc dar multi dintre voi asa faceti vai nu a fost ok .....si etc nam eu multe recenzi dar tu esti primul care te plangi dupa o saptamana in fine orcum mersi

problema e alta, de multe ori si mie imi este frica daca refuz o fata pentru ca nu sti niciodata cand te trezesti cu un peste care sa te ameninte.

Sau citeste ce au scris alti futaciosi de pe zona iasului , care au fost sechestrati.

Cum voua va este frica de situatii si noua ne este frica!

 

uitati ce a patit un tanar futacios

 

https://www.youtube.com/watch?v=h-fe_6ZsNJ8

Link spre comentariu

Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Magarusulfutacios imi pare rau ca nus pe gustul tau daca tu te asteptai la vro 90/60/90 imi pare rau ptr tine dar eu stiu un lucru cand nu iti place ceva nu ramai si punc dar multi dintre voi asa faceti vai nu a fost ok .....si etc nam eu multe recenzi dar tu esti primul care te plangi dupa o saptamana in fine orcum mersi

Asa cum am scris si in recenzie, la inceput mi-a placut ce am vazut. Daca aveam vreo problema cand mi-ai deschis usa, atunci plecam.

Ca mai departe nu am avut chimie si nu a fost atat de bine, asta e partea a doua. Doar nu o sa plec in mijlocul actiunii.

Cred ca trebuie sa accepti si laudele dar si criticile.

Iar partea de final...nici nu mai zic...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...