Sari la conținut

Matura blonda 39 ani 07442693583


Postări Recomandate

  • Oras:INGAURICAAIAMIKA
  • Oras:INGAURICAAIAMIKA

Am fost eu la această doamnă.

Într-adevăr este matură blondă cu tatuaje, arată bine corp frumos, am optat 150 lei finalizarea și am rezistat cam 20 minute a făcut un oral devastator.

Note:

OP: 10 Devastator pot să spun și cu mângâieri la biluțe.

NP: 8 Am schimbat 2 poziții și m-am terminat în stilul capră după acel oral nu aveai cum să mai reziști.

De recomandat: Da!

De revenit: Dacă mai am ocazia o să o vizitez iar!

Link spre comentariu

Am vizitat-o si eu de doamna. Am sunat si am programat. Am vizitat-o. Locatie usor de gasit. Ea este foarte de treaba cu un aspect frumos. Cum o pui asa sta , locatie calda pat mare un oral frumos executat cu atentie la coite . O suge pana spui stop . Neprotejat in functie de igiena. Pus caciula si terminat in pozitia doggy. 150 halat nu te grabeste.

 

Ps jjagu ai cumva recenzia de pe arad ?

Link spre comentariu
  • Oras:INGAURICAAIAMIKA
  • Oras:INGAURICAAIAMIKA

Am vizitat-o si eu de doamna. Am sunat si am programat. Am vizitat-o. Locatie usor de gasit. Ea este foarte de treaba cu un aspect frumos. Cum o pui asa sta , locatie calda pat mare un oral frumos executat cu atentie la coite . O suge pana spui stop . Neprotejat in functie de igiena. Pus caciula si terminat in pozitia doggy. 150 halat nu te grabeste.

 

Ps jjagu ai cumva recenzia de pe arad ?

Nu, dar am văzut că i-ai făcut și tu o recenzie, eu zic că a meritat oricum ea își tot facea veacul prin Petroșani, locația mi se pare că e pe lângă drumu acela cum o iei către Rusu, blocul ăla la parter unde e afișul ăla pe geam.

Link spre comentariu

Nu, dar am văzut că i-ai făcut și tu o recenzie, eu zic că a meritat oricum ea își tot facea veacul prin Petroșani, locația mi se pare că e pe lângă drumu acela cum o iei către Rusu, blocul ăla la parter unde e afișul ăla pe geam.

 

Da si cu siguranta o mai vizitez cand am ocazia eu fiind in Irlanda

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...